Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Wszystko z czego można się pośmiać.

Moderator: ModTeam

Kto wg ciebie jest rodzynem miesiaca ? :D

Kandydat nr 1
8
11%
Kandydat nr 2
4
6%
Kandydat nr 3
6
9%
Kandydat nr 4
52
74%
 
Liczba głosów: 70

Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Frizen »

Kandydat nr 1.
musze z przykroscia z twierdzic ze to co sie dzis stalo to wielkie zniewazenie turnieju honmaru i mnie. mianowice yoshi i undeadslayer scisle ze soba wspolpracuja, malo tego te podle obwiesie maja ustawione kombosy( to niemozliwe zeby obydwaj robili takie dlugie kombosy i zawsze im sie udawalo). Dumian wywal tych oszustow!!!!
Kandydat nr 2.
nowy jestem ale powiem tak mnie denerwują tacy ludzie jak np: masta czy inny bot zaprogramuje sobie w głowie jakąś kombinacje combo juggli i uporem maniaka ją wystukuje osobiście nie widze w tym nic godnego pochwały niedźwiedzia nauczono tańczyć ,słonia jeździć na rowerze a małpę języka migowego,a taki chodzący plugin nauczył się wyżywać na padzie ,tacy goście nie myślą nie kalkulują.Oni nawet ie muszą patrzeć na przeciwnika i w tym są jak ludzie co pierwszy raz do tekkena usiedli.
Czysto teoretycznie:gdyby dodano nową postać dla nikogo nieznaną i zagrał taki bot z niezłym i myślącym graczem to dupa w szafie bot wykazuje się inteligencją korniszona.

Ludzie często mylą i nazywają takich gości "dobrymi" ja mówię że oni są "skuteczni" a to wielka różnica.

Kombinacja,choć nie wiem jak skuteczna zawsze pozostanie tylko bezmyślną kombinacją.
Kandydat nr 3 :D
Podły bydlak i szowinistyczna świnka PIGI :P . Faka maka ja pierdole. Umdol sie. Your face is like a piece of shit you fucking son of a bitch. It was chase. :padam: To tyle z mojej strony gburze.Bo to tak czas tutaj mija!! smakujesz jak fanta z miekkiego kija!! Tylko jeden dla koleżkow środkowy palec przecierz znasz ten rebus!! "Się prostuj, zdejmij bryle, wyłącz monitor! Z taką ekipą masz rymy jak wiersze z Cogito. Gardzisz ulicą? No pewnie!Jak twoim jedynym osiedlem jest ten pierdolony serwer! Pierdolę trueschool i yo,
freestylowców śpiących z komputerem w łóżku."

PS: Jestem świadomy tego iż dostane WARNA, a być moze i BANana !! Ale ja musiałem bardzo musiałem bo nie boje sie i nie dam sobie w kasze dmuchac :cwaniak: :cwaniak:
Kandydat nr 4 :D (moj favoryt :cwaniak: )
Witam mam pytanie czy ktoś ma własne komba w tekkenie 3 ja mam. :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
JinKazama jak by co to muj nick jesli jakies pytania dotyczace coma dla Jina to domnie a innych nieznam combow ale ja mam taki kombo
Combo moje wlasne do Jina

b,f,RP,LP,d(x2)D/FRK,LKRK - to kombo idzie tak hak hak hak w góre hak hak hak w góre noga w góree i w dół przewrotka :D
No i to wszysko na temat mojego comba dla Jina :D
Zapraszam do glosowania :]
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Pitrex »

UltraKnight, widze że Ci się nudzi ale tak trzymaj topik jest :super: kandydat 4-ty zabija :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Emu »

Tak, oto co nuda robi z człowiekiem ;)

Trudny wybór. Po długich rozmyślaniach nad kandydatem nr 1 i kandydatem nr 4, wybieram... numer cztery :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Action »

Oczywiście, że 'Hak, hak, hak, hak [kapitan hak? yarrr!] w góre i w dół, przewrotka' rlz! mi to brzmi jak aerobik :D Od jutra bede ćwiczył :padam:
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: eq2D »

numer 4... choć wczoraj na ircu był podobny przestrzał :D Zapomniałem skopiować...

"to kombo idzie tak hak hak hak w góre hak hak hak w góre noga w góree i w dół przewrotka :D "

Nie wierzę, że on mógł to z powagą pisać.
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: K' »

Chociaż sam wybrałem kandyda nr 4 to apeluję o oddanie głosów również na nr 1,2 i 3
- chłopaki również pragną byc docenieni :P
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Frizen »

Fak rozpracowaliscie mnie :P. Ale komu sie nie nudzi :p. A tak wogle to mi kolo nosa skacze 6-letnia siostra po krzesle bo tak namietnie mashuje :/. Kurde wezcie mnie trzymajcie... a jak miodnie gra sie na jej padzie mowie wam :D.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Oen »

A ja jako jedyny chyba zaglosowalem na 3 xp Dlaczego? Bo jestem inny XD A tak na serio to chociaz kandydat nr 4 naprawde mocno zarulezowal to pamietajcie, ze kazdy kiedys byl noobem i moze nie kazdy to tak ewidentnie pokazywal to jednak od czegos sie zaczyna, nr 1 to tez zwykly noobek co nie ma pojecia o grze i szuka przyczyn swoich przegranych w chetach, dlatego tez wachalem sie miedzy 2 a 3 i postawilem jednak na wieksza glupote i zdolnosc freestylowania XD

BTW Fajny temat ale troche martwi fakt, ze sie takich typkow coraz wiecej pojawia :niepewny:
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: K' »

UltraKnight tak się skałada, że ja też mam 6-letnią siostrę :P Gdybyś widział jak ona mashuje ;) Pamiętam jak z rok temu rozwaliła paru moich kumpli w Soul Calibura 3 (naprawde wychodzi jej mashowanie Seoung-miną :hyhy: ). Gdy ja z nią wygrałem niezapomnę jak potem krzyczała do mnie, że: ,,Nie tak się umawialiśmy" :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Action »

eq2D pisze:choć wczoraj na ircu był podobny przestrzał
Czyżbym to przegapił? :P
Oen pisze:Bo jestem inny XD
Uważaj na Men in Black :P

<(^_^<) (>^_^)> ^('_')^ <('_'<) (>'_')> - ten aerobik co podał GaiJin (rodzyn nr4) jest naprawde świetny :D Szczerze polecam :super:
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Frizen »

K' pisze:UltraKnight tak się skałada, że ja też mam 6-letnią siostrę :P Gdybyś widział jak ona mashuje ;) Pamiętam jak z rok temu rozwaliła paru moich kumpli w Soul Calibura 3 (naprawde wychodzi jej mashowanie Seoung-miną :hyhy: ). Gdy ja z nią wygrałem niezapomnę jak potem krzyczała do mnie, że: ,,Nie tak się umawialiśmy" :D
Boze nie moge ja mam IDENTYCZNA sytuacje tez walczy se Seung-mina w Soula :D. A mnie prosi przy wyniku 15:0 - prosie daj mi wygrac ;p. i tera ryczy bo wyszla z vs :P
Koniec offtopa :]
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: eq2D »

Action pisze:Czyżbym to przegapił? :P
Spałeś już jak zabity :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dados
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 66
Rejestracja: 09-01-2007, 20:02
Lokalizacja: Maków Maz

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Dados »

No nr 4 wymiata :rotfl: Czekam na kolejne komba tego pana :rotfl:
zbieram na konsole
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: Dismaster »

Ja na jedynke bo jak widze: "te podle obwiesie" to nie moge wyrobic :D
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Post autor: luc_october »

comba mojego sensei'a niszczą wszystko. :padam: :rotfl:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”