Czy KingKY kapi ??

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Czy ja rawr kapie rawr grrrr ??

tak
7
78%
nie
2
22%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Emu »

Nie znam cię KingKY, nigdy z tobą nie grałam, więc nie wyrażę swojego zdania związanego z twoją grą. Ale już co innego zachowanie, które widać w twoich wypowiedziach. Bo tak podsumowując wszystkie posty w twoim wykonaniu:

W tekkenie jesteś najlepszy, bo przecież z 95% wygrywasz. Wszyscy jadą po najniższej linii, starając się wygrać w najłatwiejszy sposób - oczywiście oprócz ciebie, o przewspaniały. Każda postać to jest głupi top, a jedyną wartą uwagi jest King. Wszyscy mamy iść do kąta i nie odzywać się słowem, bo ty tu rządzisz i ty tu jesteś królem (lwem).

Twoja postawa jest żałosna, doprawdy. Skończ już z tą farsą - jeśli nie z uwagi na nas (męczących się podczas znoszenia ciebie), to z uwagi na siebie - odejdź w cień, przeczekaj aż wszyscy zapomną o twoich durnych zachowaniach i wróć (kiedyś-tam) jako lepszy człowiek (ha-ha).
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: luc_october »

napisz coś jeszcze. please.
anka jest taka topiasta że nikt nią nie gra. pewnie żeby nie kapić jak ja hehehhe. jak by była taka toptierowa to by wszyscy nią jechali. ja nią gram właśnie dlatego bo nie jest 1 ligowa i lubię wyzwania typu jazda z kimś kto kapi, bo inaczej grałbym tylko xiao i jechał bym jak leci.

jak widać kontynuujesz swoje fantazje z gg na forum. na twoim miejscu nie chwaliłbym się aż tak że wszyskich jeździsz. naprawdę nie chodzi już o to czy kapisz czy nie, ale twoje teksty same pokazują jaki jesteś.
tylko się nie obraź nic do ciebie nie mam, ale poprostu lubię takie lolowe sytuacje. :D
Ostatnio zmieniony 24-02-2007, 18:41 przez luc_october, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: KingKY »

Emu :|? biedactwo.

Skad Ty wzielas te wszystkie konkluzje ? chyba z wlasnej podswiadomosci....

To ja zostalem oskarzony o kape, tak po pierwsze, a po drugie to ten Twoj wyrafinowany sakrazm na nic sie zda bo jest z dupy wziety.

Wciskanie kitu wszechobecne, jaki mistrz. Zescie sie przyczeplili do tych 95 % jak Ren do tutoraiala tekkenowego.

nara
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Arucardo_1 »

o lol ale offtop :zdziwko:


może jakiś litościwy mod się zlituje i przeniesie posty poniżej postu Disa do właściwego tematu lub skasuje...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Pitrex »

hehe lepiej żeby tu Mr_Oen nie wparował bo będzie słabo ;)
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Action »

oj te wasze tekkenowe problemy... :D tak, tak 2D rlz! :P

Teraz potwierdze kilka faktów :p Z KingKY gralem praktycznie tylko poł roku temu kiedy to się pojawiłem na Honmaru i chciałem posparowac... nie umialem praktycznie grać lecz z KingKY mi sie fajnie gralo tylko dlatego, że ON NIE KAPIŁ (ot taki wzór perfekcyjnego Kinga dla mnie)... jakies dwa miesiace temu przy okazji Christmas Cup kiedy to byłem już zdecydowanie lepszy, zagralem spara z KingKY i co? ZADNEJ KAPY (moze powtorzyl jakiegos multisa, ale jezeli ktos nazywa multisa kapa to n/c)... wiec tymbardziej mi trudno pojac czemu tak najeżdzacie na KingKY (a ty Dismaster z tym wklejeniem rozmowy z GG to juz nc)... ale grałem z niektórymi co narzucają KingKY owa kape... Nadine i jej Nina/Jin/Paul - aczkolwiek z twoim Jinem i Paulem gralem w momecie kiedy niejako ci sie GamePad rozwalil to ich sobie odpuszcze... ale twoja Nina składa sie z jednej akcji na wybitke i jakiegoś żagla. Teraz Luc... grałem z toba i niezle dostałem wiec może sie ze mna 'bawiles', ale tym bardziej przy zabawie nie powinienes kapic Anna (specjalnie po tym sparu wszedlem na Practice, zeby to zobaczyc jaka to Anna jest fajna) a teraz Dis... graliśmy jeszcze długo przed Christmas Cup Yosh vs. Yosh i zdradzales mi jakieś akcje wiec chyba Yoshem nie grasz 'krótko' a co do kapy to trudno mi powiedziec bo TAK KAPIŁEŚ, ale lagi były jak cholera wiec nawet sie nie dziwie... podsumowanie? Ktoś najechał na dobrego gracza jakim jest KingKY, a reszta to wykorzystuje :/ ...dziwie się, że nikt jeszcze nie zamknął tego tematu bo już ludzie typu Emu zaczeli się bezsensownie wypowiadać.


PS Definicja kapy - Kapa = czeste powtarzanie jakiejś akcji/ciosu.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Oen »

Zalosne po prostu zalosne az mi sie nie chce dawac ostow...
Zablokowany

Wróć do „Kosz”