Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Arucardo_1 »

postacie -> gram tymi, które lubię, w Tekkenie akurat tak się złożyło że są to topy ale w innych grach niekoniecznie (np. w DOA 2 grałem Heleną a w PESa 5 Manchesterem United)


akcje -> różnie. W T5 na sparach lubię czasem się pobawić w coś trudnego, ale na turniejach zawsze używam TYLKO tego, co mi wychodzi w 100% - wolę zadać łatwą akcją 70 dmg niż sępić się na 90 które wychodzi raz na 3 próby.


co do online - zawsze Heniek i pełna KAPAAAAAAAAAAA (Pitrex coś o tym wie :P a wtedy jeszcze nie kapiłem tak jak teraz :P )


Czemu tak? Po prostu poświęcam grom niewiele czasu... jak jestem z kumplami to luz ale gdy siedzę sam i mam wolne 2 godzinki to zamiast na wałkowanie jakiegoś juggla w practice wolę ją poświęcić np. na obejrzenie fajnego filmu, dobrego meczu czy poczytanie fajnej książki
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Pitrex »

Arucardo pisze:co do online - zawsze Heniek i pełna KAPAAAAAAAAAAA (Pitrex coś o tym wie :P a wtedy jeszcze nie kapiłem tak jak teraz :P )
Hmm...wiesz co dużo się zmieniło od tamtego czasu i też gram Heniem :D więc jak będziesz miał chwile to dawaj na spara :P
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Fury »

Od dawna nie gram za często online, wole na starym szaraku. Kiedyś starałem się grać, żeby wygrać i to chyba jasne. Z czasem wygrana nie dawała mi satysfakcji. Zaczęłem ćwiczyć duużo Leiem zobaczyłem, że online baaardzo dużo zagrań, efektownych, a zarazem efektywnych zagrań, poprostu nie da się wklepać. I nie chodzi mi tu o juggle ale też różne comba. W tej chwili grając online staram się robić sprawdzone taktyki i przez to kapie. Ot co, ale na szaraku gra ze mną wygląda całkiem inaczej. Lei Forever!! !!
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: czit »

styl gry : kapa - bo za dużo gralem z kompem a na nie-kape jakoś nie umiem sie przestawić , nie kapie tylko raz na kilkanaście rund - bo czasem mnie łapie faza i wtedy sie nie kontroluje ;)
jeśli chodzi o tiery lub nie to nie dbam o to , moja postać zawsze ma zgrabne nogi, zazwyczaj piękny biust , z wyglądu bardzo pociągająca. do tego staram sie grac kimś kto jest mało popularny . szkoda że teraz tyle tych xiajek sie narobiło :P chociaz z drugiej strony może to i lepiej dla mnie...

a jeśli chodzi o stosunek do innych postaci to nie lubie tylko Jina bo sprawia wrażenie zbyt przypakowanego i wydaje sie że nazbyt łatwo można kontrolować nim rozgrywke - zgadywanki ,dashe itp , to tylko takie moje wrażenie jak ktoś nim gra bo ja tą postacią totalnie nie potrafie grać

a jeśli chodzi o AdrianKillera : gra tak samo jak kiedyś tyle że używa wiecej niż jednego juggla ale to praktycznie niczego nie zmienia :]

dziekuje za uwage
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: -=MASTA=- »

Ogłaszam, że od dzisiaj. Od tego momentu zmieniam styl gry. Tylko Heihachi i tylko maksymalna kapusta na dwa juggle. Po co się męczyć kapa cię wyręczy ;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Yamada »

jeśli chodzi o tiery lub nie to nie dbam o to , moja postać zawsze ma zgrabne nogi, zazwyczaj piękny biust , z wyglądu bardzo pociągająca. do tego staram sie grac kimś kto jest mało popularny
Piątka stary - mam dokładnie to samo :D
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: luc_october »

ja też preferuję kobitki do bitki. :)

wszyscy wspomnieli o powtarzaniu jakiegoś ciosu/ciosów, a nikt nie wspomniał o campieniu i wyczekiwaniu + kontrowaniu. to jest dopiero kapa.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Jo-Jo »

Siory, ale wypowiem się tu bardziej na temat gierek 2D .....
A więc....u mnie słowo " kapa " wogóle nie istnieje i dobrze się z tym czuje :)
Wg. mnie zdecydowanie lepiej jest dużo mieszać ( czasami to zachodzi na " granie na pałę " ) niż mieć pewność, że się wygra kapiąc nonstop 2-3 sekwencjami które są tak dobre, że przeciwnik jakby je widział już po raz 100000 to i tak nie umiałby się przed nimi obronić.....bo za dobre są...
Być może dlatego moja gra wygląda jakbym był n00bem i wciskał byle co bele by tylko coś fajnego wyszło.....
I o to chodzi w grach 2D....o spontan....a taka gra jaką prezentuje np. Pychu swoją Morrigan w Darkstalkers lub Dumian swoim Kamyczkiem w Garou ( no offense chłopaki ;) ) jest kompletnie bez sensu, bo zanim przeciwnik nie będzie atakować, to oni za nic w świecie (_!_) nie ruszą wogóle....i się tak ciągle wybraniają.....
I u mnie jest zdecydowanie EFEKTOWNA PORAŻKA Z HONOREM :) ( np. jak grałem z Pychem w Darkstalkers to przegrałem z nim 9:10 :P ... )

Ale jestem niemalże pewnien, że w GG:XX#R i Slash bym każdego zniszczył :cwaniak: ...
Ostatnio zmieniony 26-02-2007, 09:50 przez Jo-Jo, łącznie zmieniany 1 raz.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: AK »

czit pisze:a jeśli chodzi o AdrianKillera : gra tak samo jak kiedyś tyle że używa wiecej niż jednego juggla ale to praktycznie niczego nie zmienia :]
hahaha no dobra niech Ci bedzie :D wnioski wyciągnąłes z paru walk na lagach ale nic tam myśl sobie co chcesz,Ty to chociaż nie masz takich problemow bo kazdy wie ze jesteś największą kapą na honmaru :] a co do mojej gry to wiele osób z czołówki z którymi ostatnio grałem ma całkiem odmienne zdanie od Ciebie :] olewam ten temat nie mam zamiaru tu wchodzic do czasu aż znowu będę w domu i będę mógł grać :]
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: KingKY »

Zaczne prowadzic kampanie, "Leave good players alone - kapa accusation"
Oto pierwszy post z jej cyklu xD

Czit nie kapi, wykorzystuje blędy przeciwnika i nie pcha się z atakiem non stop jak wiekszość.
Ale to, ze gra xiao to inna HIStoria :P
Ostatnio zmieniony 26-02-2007, 12:48 przez KingKY, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Yamada »

Niestety problem polega na tym, że nikt z "prawdziwej" czołówki nie gra online.

A czołówke honmaru to można nazwać taką większą "ligą osiedlową".
Siory, ale wypowiem się tu bardziej na temat gierek 2D .....
A więc....u mnie słowo " kapa " wogóle nie istnieje
"Powiedział gracz Eddie'm" :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Jo-Jo »

Yy :| ... sry czy ty mnie przypadkiem z kimś nie pomyliłeś ?? ....owszem gram czasami Tigerem ( nie Eddie'm :P ), ale nie klepie non stopa tylko 3,4 o_O .....( male info dla Yamady: gram najczęściej Boskonem i Nina....czasami jeszcze Bryanem i właśnie Tigerem.... ) :P :P :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: luc_october »

KingKY pisze:Zaczne prowadzic kampanie, "Leave good players alone - kapa accusation"
Oto pierwszy post z jej cyklu xD

Czit nie kapi, wykorzystuje blędy przeciwnika i nie pcha się z atakiem non stop jak wiekszość.
Ale to, ze gra xiao to inna HIStoria :P

lepsza nazwa twojej kampanii "Leave mid players, that think are good alone - kapa appreciation"

czit nie kapi. poprostu ma ubogi system gry :)
Ostatnio zmieniony 26-02-2007, 14:37 przez luc_october, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Żółw »

-=MASTA=- pisze:Ogłaszam, że od dzisiaj. Od tego momentu zmieniam styl gry. Tylko Heihachi i tylko maksymalna kapusta na dwa juggle. Po co się męczyć kapa cię wyręczy ;)
Od dzisiaj ? :niepewny: Hm... to ciekawe :]
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Yamada »

Jo-Jo, włacz swoją ulubioną bijatykę 2D, najedź kursorem na swoją postać i zobacz jak ma na imię.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”