Brak kultury...

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Brak kultury...

Post autor: mazurkorn »

Dzis gralem z niejakim sahielem, ktorego juz mielismy przyjemnosc poznac na forum. Tutaj mam fragment rozmowy z nim podczas gry (ja to kupsztal jak by sie ktos nie zorientowal ;P):

"* kupsztal joined the game's partyline!
<sahiel> wypierdalaj frajerze z ta kur** bo nie wygrasz
<sahiel> ze znacznielepszymi x wygryawalem
<sahiel> sluchaj no mnie cieniasie
<kupsztal> buhahahaha
<sahiel> jak masz zamiar pograc na kontra to spierdalaj od razu
<kupsztal> to ty jak grasz czekasz tylko az zaatakuje
<sahiel> ja nie gran z cipami co 2 ciosy umieja
<sahiel> odwrotnie
<kupsztal> pozatym nie masz wogole kultury
<sahiel> nie dla ciebie
<sahiel> po tym jak grasz
<kupsztal> zreszta na forum to pakazales, jak masz problem ze soba to idz do psychologa
<sahiel> konomaru
<sahiel> to banda debili
<sahiel> a jak im przytakujesz to tez jestes
<kupsztal> wszyscy to debile i ty jeden jestes madry?
<sahiel> to ty powiedziales
<kupsztal> smieszny jestes
<kupsztal> ile masz lat?? 13?
<sahiel> a ty jestes smieszna
<kupsztal> sory 11?
<sahiel> do mnie mozesz mowic prosze pana
<sahiel> zacznij grac i nie kontrowac mnie non stop a jak nie to spierdalaj bo i tak ci łache robie ze z takim cieniasenm gram
<sahiel> skonczylem
<kupsztal> tak cienki jestem a jakos jest caly czas remis
<kupsztal> nie mozesz sobie dac rady to nie graj
<sahiel> jak grasz to kur** (Xio)
<sahiel> nikim innym nie wygrasz ze mna
<sahiel> znudziles mne juz ja chce grac a nie konwersowac z deklem
<kupsztal> dzieciom z ADHD nie powinni dawac pada do reki
<kupsztal> pa dziubku
<sahiel> ty nawet nie wiesz no to jest
<sahiel> co to jest
<sahiel> i ja gram na klawie
<kupsztal> to byla przenosnia chlopcze
<sahiel> to grsz czy juz moge cie wykopac [...]


Czesto spotykacie takich ludzi podczas gry w tekkena???


Czarna lista graczy:

Kod: Zaznacz cały

 1. Sahiel 
 2. Manus 
 3. Tatara 
 4. Qpa
 5. frokas
 6. Fish3r 
 7. hard z rosji :P
 8. megasonic
 9. ALERT
10. flamboyant
11. dragon
12. Manty
13. Janus
Ostatnio zmieniony 07-06-2007, 17:03 przez mazurkorn, łącznie zmieniany 8 razy.
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Brak kultury...

Post autor: K' »

Eh szkoda gadać :/ Ale tak to już z noobkami jest... Niektórzy potrafią się kulturalnie zachować nie ma co :wstyd: . Choć i ci którzy jednak coś potrafią potrafią się mocno wkurzyć przegraną, ale takie zachowanie u tych "lepszych" graczy to dla mnie raczej rzadkość ;) Podobny temat był już chyba poruszany na forum, jak kogoś denerwuje to, że przegrywa to niech nie gra. Zazwyczaj tego typu osoby po paru przegranych walkach płaczą, że niby nie daje się im wstać (szastając oczywiście przy tym różnymi obelgami) wtedy nawet jak z nimi gram to daje im spokojnie wstawać nie używam okizame
i dalej i kroje do 0 :hyhy: Z takim typem zachowania spotakałem się nie tylko u graczy z Polski (vide gracz o nicku Manus). To co pokazują i reprezentują sobą można skwitować jedynie uśmiechem :D :rotfl: :D
Ostatnio zmieniony 10-03-2007, 10:21 przez K', łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Brak kultury...

Post autor: eq2D »

mazurkorn pisze:<sahiel> konomaru
<sahiel> to banda debili
Powiedz mi to w twarz kolezanko...

A wracając do temu - moze z az takim chamstwem się nie spotkałem ale często gracze nie polskojęzyczni nie prezentują zbyt wielkiej ogłady, czy tez obycia, więc to nie tylko problem naszych rodaków. Mozliwe, ze mam jakieś szczęście ale większość polaków z którymi grałem potrafi powiedzieć "dzięki", "sorry" itd co na tle obcokrajowców naprawdę miło się wyróznia.

(sorry za brak "'z' z kropką")
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Brak kultury...

Post autor: Nadine »

K' pisze:Z takim typem zachowania spotakałem się nie tylko u graczy z Polski (vide gracz o nicku Manus)
oj dokładnie... ten typek to mi tak dziala na nerwy ze masakra, a jego texty sa zabojcze :P, jak mi kiedys sypnoł wiązanke to przegralam 3 rundy bo ze smiechu grac nie moglam :rotfl: bo pomijam fakt ze on kapi Ogrem niemiłosiernie...
Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Brak kultury...

Post autor: Bugsy »

No ja juz sie spotkalem z takim zachowanbiem nie raz i niekoniecznie chodzi o noobow.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Brak kultury...

Post autor: Arucardo_1 »

No po prostu chłopak się zorientował, że nie umie grać, załamał się i musiał się wyżyć... choć ja akurat takich ludzi nie rozumiem ale musisz mu wybaczyć z powodu traumatycznego wydarzenia jakie przed chwilą przeżył :P


a najlepiej to z takimi w ogóle nie gadać...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Brak kultury...

Post autor: Action »

poczekamy az szanowny sahiel pojawi sie na forum... jezeli w ogole :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Brak kultury...

Post autor: KRELIAN »

mysle ze ten temat spokojnie moze posluzyc za czarna liste graczy. fakt ze na kailerze mozna zmieniac nicki dowolnie (poki co) ale jak wiadomo nic w przyrodzie nie ginie a glupote ludzka da sie wyczuc nawet przez kabel takze jak traficie na podobne perelki to po prostu wpisujcie tutaj nick i gre. z pewnoscia oszczedzicie tym czas i wysluchiwanie bezpodstawnych bluzgow przez osoby ktore sa w porzadku.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Re: Brak kultury...

Post autor: mazurkorn »

Myśle, że to dobry pomysł :-) czyli dwoch kandydatów juz mamy:

1. Sahiel
2. Manus

Wytepic robactwo
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Brak kultury...

Post autor: luc_october »

co do Manusa - najlepszego gracza na świecie :) udało mi się go przez chwilę zagadać. on musi mieć jakeś problemy ze sobą, bo normalny człowiek się tak nie zachowuje. tak więc po zmianie mojego nicka dla niepoznaki zagrałem z nim. wziąłem jina, bo nim gram słabo żeby nie wpadł w furię, ale i tak musiał się wyżyć na mnie że laguję i żebym wszystie programy powyłączał. cudem udało mi się dowiedzieć że jest z sycylii :) hehe. młody mafiozo już nie zdążył mi powiedzieć ile ma lat, bo uciekł nagle bez ostrzerzenia po paru przegranych :) ale uciekł jak to w nicku ma napisane niepokonany lol :D
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Brak kultury...

Post autor: Cargo »

Ok... to ja tesh dodam jakiegoś kolesia...
1.Tatara
2.Qpa
Co ich widzę razem na kaillerze to zawsze na siebie najeżdżają i to ostro <lol2>
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Brak kultury...

Post autor: Lukas »

Manus ma 24 lata... z tego co pamiętam z całej rozmowy przerywanej tekstami typu:
-lol
-noob
-hhahah noob
-Am J a master?


Dodatkowo, kiedy na każde jego "noob" odpowiadałem: lol, rotf, haha, itp
Zaczął gadać coś więcej i powiedział, że lubi wyzywać ludzi od noobów i ich tym denerwować, bo wtedy czuje się wspaniale O.o

Żałuję, że całej rozmowy nie zapisałem.. -.-

To oczywiście moje wolne tłumaczenie, bynajmniej nie słowo w słowo, ale sens zachowany xD

Wydaje mi się ponadto, że on ma słabe łącze i maskuje się z tym zwalając problemy z połączeniem na przeciwnika.

O Sycylii też wspominał.

A jego tricki ogrem są do bólu schematyczne.. żeby chociaż wymianki robił. :wstyd:
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Re: Brak kultury...

Post autor: sahiel »

mazurkon widze że robisz ze mnie sławę.Powiem tak niewiele jest rzeczy na świecie które mnie irytują ale takie cwaniaki co robią ss i chwyt albo czeka na mój atak by od razu skontrować robią to na potęge .X noobki (mazurkon)co nauczyli sie jednego shitu i zadowoleni z siebie jak 150.Może i biorę to za bardzo do siebie ale nie lubię takich ludzi.

A tak na marginesie to najłatwiej powiedzieć "ha przegrał nobek"wysilcie sie trochę bardziej mózgi bo to może być trochę bardziej skomplikowane zwłaszcza że niejednego z was pojechałem lub zrobił bym to.Mistrzem świata to ja nie jestem ale i cienki też nie jestem a nawet jak przegram to tanio skóry nie sprzedam.

eq2D mogę ci powiedzieć to i wiele innych rzeczy w twarz...
Spróbuj zagrać na klawce...
Rusz mózgiem nie kciukiem...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Brak kultury...

Post autor: Yamada »

Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Brak kultury...

Post autor: luc_october »

nie wiem po co się bronisz sahiel. sam byłem świadkiem twojej "jazdy" słownej z innym/innymi typu: twój stary..../twoja stara...... a jak napisałem żebyście sobie szli na czata faki puszczać to ktoś zmienił nick na mój i od razu jazda. nie wiem czy to ty zrobiłeś czy któryś inny ale ty tak samo w tym uczestniczyłeś. piszesz o wysilaniu mózgu a u ciebie najwidoczniej jest z tym nie najlepiej jak i z grą w tekkena pewnie też . nadrabiasz to gęstym sypaniem faków i bluzganiem bo nic ci nie pozostało, a że ktoś kapuścił to też żadna wymówka, bo wystarczy powiedzieć: walisz kape i już, a nie wyjeżdżać z tekstami o robieniu gały swojej matce. jakbym to usłyszał offline to bym ci załatwił rentę inwalidzką. sam się zrobiłeś sławnym. to nie wina mazurkoma. dużo ludzi widziało twoje zachowanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”