Wireless.

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Wireless.

Post autor: Oen »

Co ja bede pisal kliknijcie ten link i sami zobaczcie. Preznetuje sie to dosc zabawnie wiec grywalnosc pewnie jest dosc duza (gorzej jak zabraknie pokoju :P) znalazlem jeszcze maly artykul o tym, standardowo jest to pomysl jakiegos studenta :) Nie powiem z checia bym sie w takie cos pobawil i widac, ze branza zaczyna coraz bardziej isc w strone innowacyjnej kontroli, prym wiedzie Nintendo (Wii, DS) ja jednak nie jestem do konca przekonany do ich konsolek, ale chcialbym kiedys wkladajac na glowe jakis helm, stac sie czescia wirtualnej rzeczywistosci...
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wireless.

Post autor: -=MASTA=- »

Pomysl moim zdaniem jak najbardziej ciekawy :) Taki sposob sterowania nie jest bierny. Nie siedzi sie na kanapie z padem w lapie, tylko gra sie calym cialem. To powoduje, ze człowiek przynajmniej sie porusza. Moze nie bedzie to duzy wysilek fizyczny, ale zawsze cos. Ina sprawa jak taki gracz wyglada dla otoczenia, jak jakiś biegający wariat z czymś dziwnym w rekach :P
To zdecydowanie przyszłość sterowania w grach.

Może troche offtop, ale zobaczcie jakie możliwości stwarza ten interface
TED
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wireless.

Post autor: Action »

ja jeszcze sie nie zagłebilem w temat, ale:
Oen pisze:ale chcialbym kiedys wkladajac na glowe jakis helm, stac sie czescia wirtualnej rzeczywistosci...
Kiedyś czytałem o grupie japońskich studentów, którzy w podobny sposób grali w Pac-Mana (zakładali hełmy na głowy z jakimis okularami or something i jeden gracz (PacMan) zbierał kulki porozrzucane po mieście (XD) a inni byli duchami i go ganiali)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”