Filmy z walk, juggle itp.

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Liberty
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 29-10-2006, 19:41
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Liberty »

Rofl przecież wiem... .
Pytałem się o Maste.


Ty mi lepiej załatwiaj z tym nickiem xD.

Aha sory niewyspany bylem xD
No to Liberty przedstawiam Ci Maste xp
A z nickiem zalatwiam zalatwiam ;p
Ostatnio zmieniony 01-03-2007, 15:41 przez Liberty, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: -=MASTA=- »

Oftop się robi dość masakryczny :P
Przyznaje sie, nie mam doświadczenia turniejowego, ba nawet w żadnym nie brałem udziału. ;) Ostatnio byłem jedynie jako incognito na turze w inqubatorze w katowicach. Nie znam osobiście ani Libera, ani Jamora, ani ciebie Yamada i jestem pewny, że nie spotkaliśmy się do tej pory. Jedynie w miare uważnie staram się śledzić polską scenę tekkenową od czasów T3. Jako że mieszkam w Dąbrowie Górniczej, właściwie kilkadziesiąt metrów od Gemiego to zdarzało się, że zagralismy, ale to było jeszcze za czasów kiedy wchodził TTT. Moja inna, powszechnie znana ksywa to Dulo, jedynie na honmaru jestem jako Masta. To tyle o mnie jestem zlustrowany :P:P
Awatar użytkownika
yoshikiradorana
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 26-02-2006, 20:22
Lokalizacja: z brzuszka

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: yoshikiradorana »

MASTA, wczoraj graliśmy po sieci, zlałeś mnie nie miłosiernie a ja dostawałem padaki , jak miałem takie chol#$%e lagi. Da sie zagrać jakoś żeby nie było takich ścinek? jak sie ta gra tnie tak po sieci to najlepszą metodą grania jak dla mnie jest granie edem. jak coś to ja jestem YME jak gram on line.

A wracając do filmiku, to jesli widzicie jakie kolwiek synchro, jest przypadkowe. nie daje żadnych popierdółkowatych wstawek z gier bo szkoda czasu na coś co wszyscy widzieli już nie raz czy to w grze czy to w filmikach innych ludzi.Pozdrawiam i zanim wybede do uk jeszcze puszcze co nieco do jina.
Świadome życie to nieustanne dążenie do samodoskonalenia. Moja myśl
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: luc_october »

ogólne filmik ok. trochę za dużo tego samego no i wiadomo że ciężko coś nowego wymyślić. raczej wszystkie akcje sam sadziłem, bądź też znam z innych filmików. tak czy tak dobre rzeczy :cwaniak:
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: K' »

Naprawdę fajne akcje choć potem wkrada się trochę monotonii
- trochę zbyt dużo juggli z RFF 2,2,2...
Muza ujdzie na necie nie znalazłem zbyt wiele stuffu do hwo z tekkena 3 co też jest ogronym plusem. Good work :)
Awatar użytkownika
yoshikiradorana
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 26-02-2006, 20:22
Lokalizacja: z brzuszka

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: yoshikiradorana »

K'

dobrze wiem ze wieje nudą, myślisz że dla czego na końcu jest napisane : podziwiam za cierpliwość :D
Świadome życie to nieustanne dążenie do samodoskonalenia. Moja myśl
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: -=MASTA=- »

Widze, że coś temat przycichł. To go troche rozruszam :)

Fantasia Vid part 1-13. Rasowa koreańska TTT kapa :) https://www.youtube.com/profile_videos?user=kofman23

Obadajcie sobie tego usera [Tronich], sporo różnych walk koreańskich sławnych i słynnych graczy z Taga https://www.youtube.com/profile_videos?user=Tronich

a tu dwa powszechnie znane, ale nie umieszoczne nigdzie w tym temacie combo movie do T3 pt Everybody Loves Gunjack volume

part 1 :
part 2 :
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Yamada »

O jezu ten Lei mnie rozwalił - ja bym nie wytrzymal chyba i ten koreaniec by nie wyszedl z salonu cały jak boga kocham:P

Mam na dysku kilka starusienkich walk z taga - więcej stylu niz to od Masty chociaż też turniej.

Wrzuce na YouTube kilka ciekawszych i dam linki.


edit:O lol widze ze masta mnie uprzedzil jednak i dał je w jednym linku - i dobrze nie musze tracic czasu na upload;p
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: luc_october »





pierwsza walka z ACXIAO jaką uploadowaem.. będzie się działo :)
limik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17-03-2007, 12:57

Problem.....

Post autor: limik »

Witajcie wszyscy....obejżałem pare filmików i mnie zaciekawiły.Chciałbym zostać twórcą takich filmików.Jakim programem można nagrać film z gry?/Prosze napiszcie mi....to dla mnie ważne :zalamany: ....Pozdrawiam i z góry dzięki :padam:
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Problem.....

Post autor: Tygrys »

limik pisze:Witajcie wszyscy....obejżałem pare filmików i mnie zaciekawiły.Chciałbym zostać twórcą takich filmików.Jakim programem można nagrać film z gry?/Prosze napiszcie mi....to dla mnie ważne :zalamany: ....Pozdrawiam i z góry dzięki :padam:
Wszystko napeweno jest na forum tylko trzeba chciec znalesc :P

A co do filmiku Luca to widac ze ACXIAO jeszcze malo ograny online ale pewnie to sie szybko zmiani ;]
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Żółw »

Tygrys pisze:A co do filmiku Luca to widac ze ACXIAO jeszcze malo ograny online ale pewnie to sie szybko zmiani ;]
No, jakaś słaba ta Xajka... :P
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: luc_october »

w tej walce akurat on nie pokazał nic specjalnego, bo mu nie dałem hehe :P właśnie uloaduję trzecią walkę. linków nie będę podawał są na moim youtubie :)


są już 4 walki i bęsdzi wkrótce więcej. planujemy z mastą coś puścić... może z kimś jeszcze
Liberty
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 29-10-2006, 19:41
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Liberty »

W ogóle to wygląda tak jak by nie grał na stiku, i pewno nie grał.

Ale walki fajne.

Nie przeszkadza takie nagrywanie w graniu?
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: luc_october »

Hmm. jestem ciekaw czy on potrafiłby grać na padzie w ogóle... chodziło raczej o nieprzyzwyczajenie się do warunków online. za mało grał i nie potrafił nawet zrobć xmts w jugglu. mam nadzieję że pogram z nim wkrótce w nocy i nagram coś lepszego :) podobno nagrywanie gpurecorderem nie przeszkadza jak się ma dobrego kompa. przynajmniej nie słyszałem żeby ktoś narzekał jak nagrywałem. teraz jest już pierwsza walka z mastą :) niezły sex. lubimy tak na ostro zawsze. walka jest 5 rundowa a najkrótsza ze wszystkich dotychczasowych. ostro, ostro było :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”