Filmy z walk, juggle itp.

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Liberty
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 29-10-2006, 19:41
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Liberty »

No właśnie chyba nie potrafi, a może też tak być że gra na klawie a jak mu się spodoba to załatwi sticka na usb. Gdyby grał na Sticku to miałby dużo lepszy, typowo stickowy movement no i grał by też Jinem. W ogóle możesz się spytać czemu nie gra Jinem i będzie wszystko wiadomo:).
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: luc_october »

hahaha. AC na klawie. dobre :D przecież by się nie brał za takie coś. jinem nie grał ze względu na delay i utrudnienie przez to daszowania. xiajką łatwiej mu coś wykonać w takich warunkach.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Komandos »

You Can Do It! 2

part 1
part 2
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: KRELIAN »

jak gralem z AC to po walce mowil mi ze gral na padzie , ale wcale bym sie nie zdziwil gdyby gral na klawie ;>
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Yamada »

KRELIAN pisze:jak gralem z AC to po walce mowil mi ze gral na padzie , ale wcale bym sie nie zdziwil gdyby gral na klawie ;>
Klawa napewno odpada - Xiao jest jedną z tych postaci którą na klawie nie da się za chiny ludowe sensownie grać - za dużo kombinacji multiprzyciskowych.
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: luc_october »

Mój youtube updatowany... możecie obadać super wolnego dasha adriankiller'a i jak tańczę bobem. walka totalnie na luzie więc nie czepiajcie się jakby co :)

....wkrótce więcej. m.in. walki z krelianem, może renem i z mastą trza coś więcej bo nam wychodzą fajne...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Komandos »

To ja też dam coś od siebie :P .
Komandos vs n00bek


Komandos vs mazurkon



ps. nic specjalnego ale to pierwsza walka którą nagrałem.
Ostatnio zmieniony 26-03-2007, 05:40 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

Stick Wavedash lukajcie co sie dzieje w 50 sekundzie!!! sekundowa MASAKRA!!! jeszcze trochę i będę tak na padzie robił :)

Edit: Pitrex widze że nie wyczuwasz ironii :P
Ostatnio zmieniony 26-03-2007, 08:35 przez AK, łącznie zmieniany 1 raz.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Pitrex »

Adriankiller pisze:Stick Wavedash lukajcie co sie dzieje w 50 sekundzie!!! sekundowa MASAKRA!!! jeszcze trochę i będę tak na padzie robił :)
ta w to nie wątpię,Btw. nie chcę się przechwalać ale takie dashe i wavedashe robię na psp :D w TK3o :]
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Raziel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 24-01-2007, 14:50
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Raziel »

Mike ( KAZ ) Vs Tissuemon ( MUR )



Coś wspaniałego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

Raziel pisze:Mike ( KAZ ) Vs Tissuemon ( MUR )



Coś wspaniałego :)
Marduk jak marduk,nie obchodzi mnie ta postać,ale ten Kaz to dno,chłopakowi chyba wiejska elektrownia padła...ogólnie słaba walka.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Got »

eee Adrian co ty gadasz ;), ten kaziu jest niezly. Porusza sie fajnie (moze w 1 walce tego az tak nie wida), a przegral bo brakuje mu ogrania na ta postac. Witac ze nie zna frame daty marduka, ale to juz nie jego wina :P. Mi jeszcze troszke brakuje practise zeby moc sie wyposcic na VS, ale mam nadzieje ze juz niedlugo znowu zaczne was loic :)). Pozdrawiam
got nice dash...soon maybe ;)
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

o Got witamy z powrotem :hyhy: poczekaj niech tylko do domy zjade zobaczysz co to progress :D
a walka bede ostawał przy swoim marna juggle marne wkoncu to big jest a on walił takie cos co ja po graniu 2 dni w t5 robiłem,inna sprawa ze po tych dwóch dniach zakończylem przygode z t5 :P
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Liberty
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 29-10-2006, 19:41
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Liberty »

Adrian ośmieszasz się. Przestań. Obejrzyj lepiej swoją patologię, chociażby z walki z Luc'em, i nie oceniaj walki jeżeli jej NIEROZUMIESZ. A to widać jak na dłoni że nie rozumiesz.
Po dwóch dniach zakończyłeś przygodę z tekkenem5, dla mnie to oznacza jedno, nie znasz się totalnie na tej grze (nie, to nie to samo co T3) nie znasz systemu, nie znasz w ogóle FD, ogólnie nie znasz T5, a wypowiadasz się na temat walki z tej gry i to w taki sposób.
Normalnie gwiazda.
Kurcze, Tissuemon to jeden z lepszych Jap graczy i prawdopodobnie najlepszy Mardon na świecie, to było do przewidzenia że, nawet nie pierwszy, Kaz Anglii będzie w cieniu w tej walce. Ale i tak bardzo dobrze zagrał, nie został zjedzony co tylko udowadnia jak dobrym jest graczem.
Swojego czasu były dostępne walki Ryana z Hanem i tam Ryan na prawdę był bezradny, widać było przepaść a to nawet nie był 3 najlepszy z kor. Ciekawe czy oglądając tę walkę, Adrianie, także pomyślałeś jak chuj.owego Kaza ma Ryan:).
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

Juz nie świruj pawiana...wali mnie drugie dno tej walki,wiem jedno że nie ma tam nic ciekawego jak dla mnie,i nie mowie tego na podstawie tego ile grałem w t5,poprostu widziałem wiele walk i mnóstwo filmików,i jak widze jak to niby wymiatacz wali 2xewgf,1,ewgf w Mardoma to śmiać mi się chce z tego co Ty mi tu piszesz...a co do mojej walki z Luckiem to czysty freestyle,rasowa popisówka....wyglada jak wyglada bo Luc nie daje zbytnio dashować,ta walka nie miała na celu nawet wygranej,ale nie bede Ci się tłumaczył :]
aż sobie obejrzałem jeszcze raz tą walke bo wczoraj na gazie byłem,i nie zmieniam zdania :]
Edit:przytaczanie walki Ryana i Hana jest mega nie na miejscu a jeśli nie rozumiesz dlaczego to widocznie nie wiesz tak dużo o scenie jak Ci się wydaje...
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”