Mortal Kombat Project

Dyskusje na temat kultowej Smoczej Serii.

Moderatorzy: Adept, ModTeam

ODPOWIEDZ
Gieferg
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 25-03-2007, 12:29
Lokalizacja: Dabrowa Górnicza

Mortal Kombat Project

Post autor: Gieferg »

No właśnie. Dzisiaj to coś odkryłem. Ciekaw jestem czy dałoby się w to grać ON-Line :hyhy:

grę można ściagnąć stąd:
http://www.geocities.jp/RatonMalo_AR/do ... mkp4.1.zip
A tutaj jest kilka dodatkowych postaci i aren:
http://rugal2.mugenfury.com/
Natomiast stąd ściągamy plik, ułatwiający życie jeśi chcemy zainstalować dodatkowe postacie: http://mugenguild.com/forumx/index.php? ... ic=51512.0 .

Jest to jakaś przeróbka zawierająca zestaw postaci zbliżony do MKT + cyborg Hydro, ewentualnei trochę dodatkowych postaci jak sobie ktoś ściągnie. Jest też duuuużo więcej aren niż w MKT (między innymi wszystkie z MK1) niektóre pochodzą nawet z tych trójwymiarowych Mortali. Fajny jest tryb pozwalający nawalać się grupowo-drużynowo (4 zawodników na arenie naraz) :hyhy:

Niektóre rzeczy pozmieniano, np Cage wygląda jak w MK2 tyle że ma cały czas okulary, Scorpion ma linkę z powietrza itd. itp. na razie za wiele nie pograłem więc za wiele nie wiem, ale gierka się fajnie prezentuje.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Project

Post autor: Action »

O ile wiem to w zadnego MUGENa nie da sie grac online, a sama gra jest nieźle zbugowana.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Project

Post autor: SubZero »

Po sieci to fakt nie da się. Grać w to grałem i pamiętam, że z systemem oryginalnego Mortala niewiele wspólnego to ma. Chociaż tryb 2vs2 wygląda nawet fajnie (ten chaos na arenie :D )
Gieferg
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 25-03-2007, 12:29
Lokalizacja: Dabrowa Górnicza

Re: Mortal Kombat Project

Post autor: Gieferg »

a sama gra jest nieźle zbugowana.
z tego co mi wiadomo nie jest to ostateczna wersja, zresztą who cares, daje kupę radochy więc swoje zadanie spełnia.
z systemem oryginalnego Mortala niewiele wspólnego to ma
jak dla mnie ma to wiecej wspólnego z takim MKTrilogy niż miał MK1 z MK3:P (i nie mam tu na myśli ilości postaci).
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Project

Post autor: Action »

no wiesz, taki Boiling Point tez daje kupe radochy... :|
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Mortal Kombat Project

Post autor: Pattrick »

na Mugenie nie da się grać online , lecz na InfinityCat już tak ... hmm na mugenie nie polecam grać w takie gry , które mają przedstawiać jedną gre np. King of Fighters czy też Mortal Kombat , aczkolwiek jest to dobry pomysł po przerobieniu programu gry (silnika) i stworzeniu postaci o pewnej równowadze siły jak w Garou a nie top tiery i low tiery. Czyli Mugen do Grania postaciami z wielu gier przeciwko sobie natomiast z tej samej gry zalecam z komercjalnej wersji skorzystać , jest dużo lepsza ... Po dużych przeróbkach i dobrym robieniu postaci Projekt Gry M.U.G.E.N może być bardzo ciekawy ... Co do MKP to raczej spróbuje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat”