Tekken 6

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Pitrex »

!Dan! pisze:TEN Leo może okazać sie nie taki najgorszy, choć będzie to pierwszy gej w serii Tekken.
nie pierwszy :] bo przednim był jeszcze Lee i Violet :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: KRELIAN »

i steve
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Tekken 6

Post autor: eq2D »

!Dan! pisze:Uderza klatą (a raczej cycami) i ogłusza kolesia... KTO TO WYMYŚLIŁ??
Namco zjebało to od SNK z KoF'a 2k2. Command Atack (f + A) od Shermie. Ciekawe czy jak przelecę całą dyskusję to znajdę więcej takich smaczków... Namco = pozerki?
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Tekken 6

Post autor: luc_october »

patrząc na poprzednie "pomysły" namco widać że albo to jest códowny przypadek, albo porostu wzorują się na sprawdzonych rzeczach z kof'a. :)
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Tekken 6

Post autor: eq2D »

No... Leo to transiolowa wersja Rocka, ta laska co wali cyckami - cios zgapiony z KoF'a... czy Namco to fani SNK? A może inaczej - czy Bandai to fani SNK?
Obrazek
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 6

Post autor: !Dan! »

Raczej Bandai bo Namco nie miało wcześniej takich głupio zerżniętych ponysłów...
Obrazek
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: simian_raticus »

Ciekawe czy w Tekken 6 będzie tryb online . . . W Virtua Fighter 5 niestety nie ma ;/
Awatar użytkownika
czarek22
Student
Student
Posty: 33
Rejestracja: 23-02-2006, 19:13

Re: Tekken 6

Post autor: czarek22 »

Ja uwazam ze Zafina jest taka ... Nie na miejscu. Jak by jadali bo musieli i nie mieli nic innego do wymyslenia. Leo to taki gej ale mi sie to nawet podoba w koncu jakas odmiana. Tez jestem ciekawy czy w Tekkeni ebedzie tryb Online. Nie wiem bo jezeli by byl to musieli by si eprzygotowac na prawdziwa nawalnice istraszne obciazenie sieci itd. no chyba ze to bedzi ejak w T3 srevery itp. Jezeli nie bedzie to bedzi epoprostu dupa :(. Wszystko jest ok tylko areny ( nie liczac tej z czolgiem) sa strasznie smutne takie bez zycia. gdzie to poolside lub tez moonlit. Boje sie ze aren pozostana takie jakie sa:(. ale to sie zobaczy. Niestety juggle wygladaja strasznie wiesniacko jak na taki typ grafiki. Animacje do ciosow sa takie nieciekawe wole te z DR (bo z 5 sa mniej efektowne). Dupa tez bedzie jak nie bedzie jakich postaci np. ANNY albo kogokolwiek innego. I jezeli system gry bedzie tak jak w DR iw 5 to bedzie ok bo jak narazie ten system jest najlepszy i najbardziej taki ... "klimatyczny"... jezeli chodzi o bijatyki.
THIS TIME YOU WILL DIE !!
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 6

Post autor: !Dan! »

A ja się zastanawiam czy będą wszystkie dotychczasowe postacie z serii Tekken... wiecie Kunimitsu i te wszystkie... ^^ Najbardziej zależałoby miu na Kunimitsu bo jest zarąbista <3 ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tekken 6

Post autor: Żółw »

!Dan! pisze:A ja się zastanawiam czy będą wszystkie dotychczasowe postacie z serii Tekken... wiecie Kunimitsu i te wszystkie... ^^ Najbardziej zależałoby miu na Kunimitsu bo jest zarąbista <3 ^^
Było by zarąbiście... ale jakby tak było, to byśmy już o tym wiedzieli... :|
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Tekken 6

Post autor: Hakuzaijo »

Żółw pisze:
!Dan! pisze:A ja się zastanawiam czy będą wszystkie dotychczasowe postacie z serii Tekken... wiecie Kunimitsu i te wszystkie... ^^ Najbardziej zależałoby miu na Kunimitsu bo jest zarąbista <3 ^^
Było by zarąbiście... ale jakby tak było, to byśmy już o tym wiedzieli... :|
Chyba, że Namco szykuje nam miłą niespodziankę :) Zresztą, w tej branży to nigdy nic nie wiadomo.
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Ana »

Żółw pisze:
!Dan! pisze:A ja się zastanawiam czy będą wszystkie dotychczasowe postacie z serii Tekken... wiecie Kunimitsu i te wszystkie... ^^ Najbardziej zależałoby miu na Kunimitsu bo jest zarąbista <3 ^^
Było by zarąbiście... ale jakby tak było, to byśmy już o tym wiedzieli... :|
Nawet nie wiemy jakie postacie beda ze starej gwardii, a co dopiero TAKIE powroty...

Ale z Kuni bym się naprawde cieszyla, bo co to za bijatyka bez kunoichi ;)
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Ren »

Ana pisze:
Żółw pisze:
!Dan! pisze:A ja się zastanawiam czy będą wszystkie dotychczasowe postacie z serii Tekken... wiecie Kunimitsu i te wszystkie... ^^ Najbardziej zależałoby miu na Kunimitsu bo jest zarąbista <3 ^^
Było by zarąbiście... ale jakby tak było, to byśmy już o tym wiedzieli... :|
Nawet nie wiemy jakie postacie beda ze starej gwardii, a co dopiero TAKIE powroty...

Ale z Kuni bym się naprawde cieszyla, bo co to za bijatyka bez kunoichi ;)
kunimitsu jest beznadziejna :kwasny:

w tekkenie zamiast nowych pokemonów, dziwolągów czy metro-lalusiów rodem z final fantasy wolałbym zobaczyć prawdziwych fighterów (najlepiej Goha z VF :D)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Action »

!Dan! pisze:Najbardziej zależałoby mi na Kunimitsu bo jest zarąbista <3 ^^
Czyli po raz kolejny 'powstań z martwych razem z tekkenem'? Bo o ile pamietam Yoshi ją zabił.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Komandos »

Ren pisze:
Ana pisze:
Żółw pisze: Było by zarąbiście... ale jakby tak było, to byśmy już o tym wiedzieli... :|
Nawet nie wiemy jakie postacie beda ze starej gwardii, a co dopiero TAKIE powroty...

Ale z Kuni bym się naprawde cieszyla, bo co to za bijatyka bez kunoichi ;)
kunimitsu jest beznadziejna :kwasny:

w tekkenie zamiast nowych pokemonów, dziwolągów czy metro-lalusiów rodem z final fantasy wolałbym zobaczyć prawdziwych fighterów (najlepiej Goha z VF :D)
Też tak uważam. jeśli Tekken ma się w końcu stać poważną bijatyką ty muszą wywalić te wszystkie dziwolągi typu kangur, panda/kuma czy napakowany dziadek nawalający z kamehama. Mogliby wsadzić to Tekkena kogoś w stylu Goha zamiast jakiegoś trenswestyty. Ja bym w Tekkenie chętnie zobaczył jakiś styl typu judo/bjj.
Zablokowany

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”