Tekken 6

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Yamada »

W Tekkenie to że ktos kogos zabił to zadna przeszkoda :P

Ale powrót Kuni jako cyber ninja w nowym wykozaczonym stroju by mi przyspieszył bicie serca bo to jedna z moich ulubionych postaci w TTT:).


No dziwolągi mogli by wywalić, z tym, ze Kuni to nie dziwolag :P. Fakt była trochę sztywna w TTT ale co z tego - Jun też była, a zobaczcie jak się teraz rusza Asuka. Wszystko da się zrobić 8) .

JUN NIGDY NIE BYLA SZTYWNA NO! JESZZCZE JEDNO SLOWO NA NIA A MASZ BANA :P <fangirl Jun mode on> ;)
Ostatnio zmieniony 11-04-2007, 21:15 przez Yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: KRELIAN »

w tagu wszystkie postaci ruszaly sie jak klocki , z tym ze akurat to nie jest wada. z tego co mi Punisher mowil po sesji w DR na ps3 wlasnie movement jest zblizony do tego z ttt co moze krecic :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Raziel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 24-01-2007, 14:50
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Raziel »

To jest wada, duża jak tyłek Kumy. Jeśli postacie ruszają się jak kloce cały dynamizm rozrywki #$@# strzelił.
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6

Post autor: vho »

Dla tych, co to forum psxextreme nie odwiedzają, kilka nowych informacji odnośnie T6:

* Animations have been changed for every character
* All characters have an “item move”, like the Bryan shotgun we saw at the AOU trailer. Although not all of them will have the same effectiveness.
* An example of an “item move” will be Anna throwing her high heels at her opponents.
* So far Yoshimitsu has gone under the most drastic change. Harada notes that it will be much more difficult to use Yoshimitsu this time around and they consider him an “Expert” character.
* A lot of Lei Wulong’s laying down stances have been changed. They look more like Lei Fei and Shun Di’s laying down stance from Virtua Fighter 5.
* Many changes were done to Marshall Law. It is noted that fans of Bruce Lee and those that know of Jeet Kune Do will be very pleased.


* Harada officially stated that Leo IS a girl.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: K' »

vho pisze:* Harada officially stated that Leo IS a girl.
I już wszystko wiadomo :P
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Ren »

mogę się założyć, że Law będzie mordercą :D
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6

Post autor: vho »

Law już jest mordercą, ale fakt, zobaczymy co z niego zrobią w T6 (oprócz zmiany animacji) ;)
W każdym bądź razie, jeśli prawdą są punkty mówiące o "item move'ach" & to, co wcześniej powiedziano o arenach (duże znaczenie podczas walki... ja nie chcę powrotu T4...), to ja podziękuję i zostanę przy DR. Tyle.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Ren »

Mam nadzieję, że wreszcie w TK dostaniemy pełnoprawne postawy jak w VF...
janix
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 96
Rejestracja: 19-01-2007, 23:38

Re: Tekken 6

Post autor: janix »

vho pisze:Law już jest mordercą, ale fakt, zobaczymy co z niego zrobią w T6 (oprócz zmiany animacji) ;)
Law nie jest morderca.

To, ze Law jest dobry w T3 Online jeszcze o niczym nie swiadczy. Wg mnie nie jest nawet dobry w T3, bo za czasow swietnosci tej czesci nie wygrano nim chyba zbyt wielu turniejow (choc moze sie myle). Za to z pełna premedytacja napisze, ze Lawem nie wygrano ani jednego porzadnego turnieju na świecie zarowno w T5, jak i w T5:DR.

Cieszyłbym sie, gdyby wzmocnili go w T6 do rangi Top Tiera.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 6

Post autor: Arucardo_1 »

vho pisze:* All characters have an “item move”, like the Bryan shotgun we saw at the AOU trailer. Although not all of them will have the same effectiveness.
powodzenia :/ :zdziwko:

janix pisze:Law nie jest morderca.

To, ze Law jest dobry w T3 Online jeszcze o niczym nie swiadczy.
No cóż, nie zgadzam się, niemniej prawo do własnego zdania masz...
janix pisze:Za to z pełna premedytacja napisze, ze Lawem nie wygrano ani jednego porzadnego turnieju na świecie zarowno w T5, jak i w T5:DR.
...ale do głoszenia totalnych bzdur (i to z pełną premedytacją) już nie.
janix pisze:Cieszyłbym sie, gdyby wzmocnili go w T6 do rangi Top Tiera.
Niewiele musieliby zrobić :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6

Post autor: vho »

Law nie jest morderca.

To, ze Law jest dobry w T3 Online jeszcze o niczym nie swiadczy. Wg mnie nie jest nawet dobry w T3
Ekhm... lol.

Mówiłem o T5, ale tak się składa, że w T3 Law to taki mały top ( przeyeßana wybitka po punch parry & SS, szybki, bezpieczny, z t.trapami, zgadywankami, silnymi jugglami...). W T5 jest tylko trochę trudniejszy w obsłudze, ale tak samo powerzasty (+ dodatkowo dopakowany takimi choćby ścianami czy dodatkowymi postawami). W DR Lawka osłabili co prawda (b+1,2,1 nie wybija nawet na CH, CH db+3 nie daje juggla, 1,2,3 ma WIĘKSZE opóźnienie), ale nadal jest jedną z silniejszych postaci (again, dostał nowe rzeczy, np. gwarant DSS 1,f+1). Bosh, ale się rozpisałem :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Tekken 6

Post autor: luc_october »

yoshi ma dwa miecze i sześć macek lol
jin wygląda jak ten z trójki lol2


http://img102.imageshack.us/img102/7000 ... zl8ft0.jpg



law jest w czwórce klasy A w t3 w liście top tierów na zaibatsu. parry za 81 pkt daje do myślenia. gdyby nie opóźnienia poniektórych ciosach jak np. saltach to by rządził całkowicie.
Ostatnio zmieniony 29-04-2007, 20:30 przez luc_october, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: KRELIAN »

dobra starczy tego offtopu , jak juz nawet zbaczacie z tematu to podawajcie chociaz jakies konkretne argumenty a nie "tak mi sie wydaje" lub 'nie zgadzam sie'

law w tk3 (niewazne czy on/offline) jest mocny : nc3,4 jest dla mnie wystarczajacym argumentem , co do reszty to nie mam czasu i checi wypisywac

co do podium to roznie z tym bywalo - najwiecej lawow widywano za czasow tk3 i to tyle nie na temat, za kolejny spam osty. jak chcecie to zakladajcie stosowny temat , chociaz i taki juz gdzies pewnie jest
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 6

Post autor: Arucardo_1 »

vho pisze:* Animations have been changed for every character
* All characters have an “item move”, like the Bryan shotgun we saw at the AOU trailer. Although not all of them will have the same effectiveness.
* An example of an “item move” will be Anna throwing her high heels at her opponents.
* So far Yoshimitsu has gone under the most drastic change. Harada notes that it will be much more difficult to use Yoshimitsu this time around and they consider him an “Expert” character.
* A lot of Lei Wulong’s laying down stances have been changed. They look more like Lei Fei and Shun Di’s laying down stance from Virtua Fighter 5.
* Many changes were done to Marshall Law. It is noted that fans of Bruce Lee and those that know of Jeet Kune Do will be very pleased.


* Harada officially stated that Leo IS a girl.

VHO, skąd brałeś te info?
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6

Post autor: vho »

http://www.psxextreme.info a skąd Krakers je miał to nie wiem niestety :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Zablokowany

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”