Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: eq2D »

Do bani...
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Tygrys »

Pitrex pisze:Obrazek

co powiecie na moją nową tapetkę :)

ps. wiem taka w kit ;p
ooo kurrrrr...aaa a co to????????? :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Emu »

Nie nazwałabym tego tapetą, wybacz.
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Cargo »

Lol Pitrex.. pomijając wszytko.. ale mógłbyś ukryć przynajmniej ten biały napis który widać troche za tym ogniowym...
Cwicz, czytaj tutoriale i staraj sie więcej.
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Frizen »

no troche kiepsko ale nie pisalo w temacie "wklejajcie swoje piekne prace" :P ja bym sie cieszyl gdybym cus takiego zrobil bo narazie to tylko podstawy umiem :wstyd:
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Labik »

Gdyby wywalic z tej pracki 'szumy' i zrobic to ladnie i estetycznie to ladna tapetka moglaby wyjsc. Podoba mi sie ta kolorystyka :]
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Baro »

PitreX usun te postacie i napis i o wiele lepiej bedzie sie to prezentowało i nadawalo na tapetke.
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
cuba
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 18-03-2007, 20:41
Lokalizacja: Białystok

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: cuba »

okiem "eksperta" :
-bg (background, tlo czy jak to tam inaczej nazywasz) to zwykly, podstawowy i niezbyt ciekawy efekt, ktory mozna uzyskac przy pomocy prostych tutoriali. mogles chociaz powalczyc z kontrastem i innymi tego typu bajerami. one potrafia naprawde pozadnie zmienic prace. polecam rowniez dodge and burn tool z roznymi opcjami
-render (w tym przypadku ludziki) wygladaja szpetnie. te absolutnie nie pasujace, za grube stroke (obramowanie) tworzy klimat poprostu wklejonego renderu na istniejacy juz wczesniej bg bez zadnego blendingu (wmieszania). te biale kropeczki rowniez sa nieporozumieniem
-font (napis) to rowniez zwykly efekt, jednak wyszedl dosc ciekawie. jedyne co bym poradzil, to usuniecie innego tekstu, ktory znajduje sie pod owym, plonacym, oraz nadanie jakiejs glebi i przestrzennosci temu tekstowi, gdyz bg wytwarza owy efekt, przez co napis rowniez wyglada na po prostu wklejony.

sry za tak surowa krytyke, lecz jedynie taka naprawde pomaga w nauce. jesli bedziesz potrzebowal jakichkolwiek rad to daj znac
pzdr !
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Cargo »

Ok... to może ja teraz zaprezentuje jakąś tapetke
Zrobiłem to w 10 minut... myśle jeszcze nad wstawieniem jakiegoś napisu, ale może to jush za dużo będzie?
(nie lubie mieć napaćkane na pulpicie...)
http://images21.fotosik.pl/180/583e3b194f1d8219.png
Co o tym sądzicie? czekam na komentarze :)
Ostatnio zmieniony 16-04-2007, 18:40 przez Cargo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Oen »

no no naprawde fajnie Ci to wyszlo chociaz imo lepsze by bylo jasniejsze tlo ;)
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Cargo »

thx za komenta.. jakie proponujesz? bo m isiewydaje.. że do takieo designu pasuje tylko czarny lub biały...
cuba
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 18-03-2007, 20:41
Lokalizacja: Białystok

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: cuba »

nie. jasniejsze tlo na pulpicie waliloby po oczach. tlo jest znakomite. ogolnie kolorystyka w pracach rowniez. podoba mi sie zachowanie kazdego zdjecia w mozliwie optymalnej jednej tonacji. plus spory dla ciebie za to. fajnym rozwiazaniem jest rowniez ten ciekawy border (obramowanie)

powiem szczerze, ze latwo nie bedzie zmontowac tu jakies ciekawe rozwiazanie z napisem. byc moze uzyj jakiegos ciekiego, pochylonego fonta w duzym rozmiarze, ze smooth lub sharpen edges, skopiuj go (ctrl+j) i na tego nizej uzyj montion blura w znacznej odleglosci i w poziomie (0 stopni)
tekst nie filtrowany mozesz potraktowac wariactwami z dzialu blending options typu inner shadow, outer lighting, opacity itd...
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Tygrys »

cuba pisze:nie. jasniejsze tlo na pulpicie waliloby po oczach. tlo jest znakomite. ogolnie kolorystyka w pracach rowniez. podoba mi sie zachowanie kazdego zdjecia w mozliwie optymalnej jednej tonacji. plus spory dla ciebie za to. fajnym rozwiazaniem jest rowniez ten ciekawy border (obramowanie)

powiem szczerze, ze latwo nie bedzie zmontowac tu jakies ciekawe rozwiazanie z napisem. byc moze uzyj jakiegos ciekiego, pochylonego fonta w duzym rozmiarze, ze smooth lub sharpen edges, skopiuj go (ctrl+j) i na tego nizej uzyj montion blura w znacznej odleglosci i w poziomie (0 stopni)
tekst nie filtrowany mozesz potraktowac wariactwami z dzialu blending options typu inner shadow, outer lighting, opacity itd...
Cuba z tego co piszesz wnioskuje, ze znasz sie na rzeczy, wiec czekam z niecierpliwoscia tylko az pokazesz swoje pracki.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Cargo »

cuba pisze:nie. jasniejsze tlo na pulpicie waliloby po oczach. tlo jest znakomite. ogolnie kolorystyka w pracach rowniez. podoba mi sie zachowanie kazdego zdjecia w mozliwie optymalnej jednej tonacji. plus spory dla ciebie za to. fajnym rozwiazaniem jest rowniez ten ciekawy border (obramowanie)

powiem szczerze, ze latwo nie bedzie zmontowac tu jakies ciekawe rozwiazanie z napisem. byc moze uzyj jakiegos ciekiego, pochylonego fonta w duzym rozmiarze, ze smooth lub sharpen edges, skopiuj go (ctrl+j) i na tego nizej uzyj montion blura w znacznej odleglosci i w poziomie (0 stopni)
tekst nie filtrowany mozesz potraktowac wariactwami z dzialu blending options typu inner shadow, outer lighting, opacity itd...
Thx za radę, ale po kilku próbach doszedłem do wniosku, że napisem tylko można "przedobrzyć"
Jeśli mówicie że tapetka jest ok to wrzucam na deviant art :]
Jak ktoś chce może looknąć... www.cargodesign.deviantart.com
cuba
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 18-03-2007, 20:41
Lokalizacja: Białystok

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: cuba »

Tygrys pisze:
cuba pisze:nie. jasniejsze tlo na pulpicie waliloby po oczach. tlo jest znakomite. ogolnie kolorystyka w pracach rowniez. podoba mi sie zachowanie kazdego zdjecia w mozliwie optymalnej jednej tonacji. plus spory dla ciebie za to. fajnym rozwiazaniem jest rowniez ten ciekawy border (obramowanie)

powiem szczerze, ze latwo nie bedzie zmontowac tu jakies ciekawe rozwiazanie z napisem. byc moze uzyj jakiegos ciekiego, pochylonego fonta w duzym rozmiarze, ze smooth lub sharpen edges, skopiuj go (ctrl+j) i na tego nizej uzyj montion blura w znacznej odleglosci i w poziomie (0 stopni)
tekst nie filtrowany mozesz potraktowac wariactwami z dzialu blending options typu inner shadow, outer lighting, opacity itd...
Cuba z tego co piszesz wnioskuje, ze znasz sie na rzeczy, wiec czekam z niecierpliwoscia tylko az pokazesz swoje pracki.
na poprzedniej stronie jest link do mojego dA (konta na deviantart) oraz pare moich prac. osobiscie juz jakis czas nic nie robilem. glowe mam naladowana pomyslami i na dniach znow zacznam malowac ; d
ps efektywne prace skonczylem szybciej niz zaczalem. wole rysowac. niestety, a moze i stety, brak tabletu ogranicza mnie do zupelnie innego, dziwnego stylu i kreski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”