Pytanie : Multi N64 Tour

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Pytanie : Multi N64 Tour

Post autor: Pattrick »

Jakie Gry byście wybrali na ten Tour jeśli by takowy powstał ... Jedno ograniczenie to to , że nie może to być bijatyka . To jest taki turniej chill out'owy od bijatyk póki co... więc
powiedzcie co byście zaproponowali ??
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pytanie : Multi N64 Tour

Post autor: Action »

Mario Tennis, Madden NFL [najlepiej 2k2], NBA Jam 2k, Duke Nukem: Zero Hour, Wipeout 64 (aczkolwiek w tego jeszcze nigdy nie grałem)... no i oczywiście Mario Party 3, ale tu by chyba bardziej trzeba bylo ustalić tura w wybrane minigierki... :)

PS Temat nie w tym dziale....
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pytanie : Multi N64 Tour

Post autor: Ren »

Myślę, że wybór jest naprawdę niewielki - większość dobrych gier multi na N64 rozgrywanych jest na split screenie a na małym monitorku takie rozwiązanie nie jest zbyt komfortowe.

Ja jestem za Mario Tennis :)
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Pytanie : Multi N64 Tour

Post autor: Pattrick »

Ren : Troche racji w tym , że to trochę nie komfortowe , lecz można sobie rozdzielczość powiększyć i będzie nawet nawet . Ja bym zaproponował Turok, Bad day of Fury,Mario Party,Vigilante 8,Wormsy...
Action: No to proszę o przeniesienie na odpowiedni dział
Offtopic: ... Poza tym trzeba byłoby przetestować niektóre tytuły na 4 lub 2 czy są one grywalne itp. itd. Poza tym jak wiecie N64 Technicznie wymaga więcej od komputera niż Playstation , więc ... może być troche problemu głównie z FPS'ami przynajmniej ja tak myśle po grze z Paradoxem w Super Smash Bros.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pytanie : Multi N64 Tour

Post autor: Action »

Super Smash Bros. potrzebuje specjalnego biosa by jako tako w niego grać (bez zaklaman w grafice i spadku FPS), jakiego biosa spytacie? Tego już nie wiem bo dawno nie gralem a samego emu juz nie mam. :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”