Super Gem Fighter

Capcom to twórca legendy zwanej Street Fighter, którą winien poznać każdy szanujący się gracz! Capcom to twórca także wielu innych wspaniałych bijatyk o których możemy porozmawiać tutaj.

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Super Gem Fighter

Post autor: Pattrick »

Super Gem Fighter - Lubił ktoś Puzzle Fighter? to raczej tą gre też polubi. Jest to alternatywna wersja puzzle fighter (jak ktoś woli bijatyki) . Nie jest to ciągle wyciskanie QCF,QCB,HCF,HCB+P/K. niestety combo jest z góry ustalone (chodzi o ciosy np. P,P,P,P).
Każda ma z nich jakąś odzielną Fabułę np. Ryu szuka Czarodziejki Tessy aby się dowiedzieć o jakichś wojownikach. W sumie gra ma swój humor , Czasami wyskakują Skrzynie z skarbami (Brylantami które dodają punkty do poziomu ciosów specjalnych). Gra jest warta chociażby obejrzenia , więc możecie ściągać bez wachania

Rom Download:

Kod: Zaznacz cały

http://www.romnation.net/srv/roms/25037/mame/Super-Gem-Fighter-Mini-Mix-US-970904.html
Obrazek

Zalety :

- Oryginalna Gierka
- Dash
- Oryginalny Design Postaci
- Poziomy Ciosu

Wady :

- "Ja jestem Masherem z przymuszenia"
- Niektórym może się nie spodobać śmieszność gry
- Poziomy Ciosu (W sumie to też wada)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Super Gem Fighter

Post autor: Aserot »

Mnie tam Super Gem Fighter aka Pocket Fighter to bardzo dobra gierka. Niech grafika was nie zmyli (choć gierka wygloda jak dla przedszkolaków :)) system tej gry daje bardzo dużo możliwość. Więc akcje można robić przednie, oprócz wspomnianych diametów które podnoczą LV ciosów mamy w zanadrzu special item atak (kule zamrażania, perifikacji, bombe, skórke z banana i trucizne) którymi możemy przedłużać kombosy. Tylko trzeba dobrze je wykorzystać ponieważ możemy nimi rzucać (działają odrazu) lub podłożyć (aktywują się po pewnym czasie). Oprócz tego mamy jeszcze atak specjalny (nieblokowalny) którym możemy wykradać diamety od przeciwnika :). W zależność od tego jaki atak zrobim takiego koloru diamet wykradniemy od przeciwnika.

Naprawde warto zagrać jak ktoś nie zna niech przetestuje napweno nie bedzie to czas stracony. Dla zaiteresowanych w dziale 2d fighting movies jest filmik prezetujecy to co ta gra ma do zaoferowania.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
gosc

Re: Super Gem Fighter

Post autor: gosc »

hej mam pytanie sciaglem tego Super Gem Fighter ale nie wiem co mam zrobic z tymi plikami prosze o pomoc
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Super Gem Fighter

Post autor: eq2D »

gosc pisze:hej mam pytanie sciaglem tego Super Gem Fighter ale nie wiem co mam zrobic z tymi plikami prosze o pomoc
Plik, który ściągnołeś to tak zwany ROM, który jest dumpem oryginalnego progamu z PCB. ROM - spakowany - musisz umieścić w folderze "roms" (na ogół) danego emulatora (polecam WinKwaks i Nebula), programu który ma za zadanie udawać oryginalny system (w tym wypadku Capcom Play System 2 - CPS2).

A SGF - dla mnie fajna gra ale stricte for fun. Nie jest w żaden sposób ambitna i do tego system chainów na modłę Crapcomu. Zdecydowanie wole Puzzle Fighter'a.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Capcom”