Guilty Gear XX #Reload Online

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zuum
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 07-03-2007, 07:00
Lokalizacja: Radlin
Ogrywam: Tekken 6, Dead Nation
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Zuum »

Podobno pojawila sie nowa wersja GGNET w wersji 1.07. Czy to prawda ??
Obrazek
"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit
Awatar użytkownika
Tyranio
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 19-09-2006, 17:29

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Tyranio »

No pytałem czy maja ten numer 02./2006, ale nie mają. >.<
Awatar użytkownika
Sebolo
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 21-04-2007, 19:10

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Sebolo »

TAk to prawda ja mam NET.1.07 a nawet pobrałem bete NET1.08 i mi wszystko chodzi tylko jak sie łącze z kimś i juz sie walka rozpoczyna to wychodzi :(

[ Dodano: 22-04-2007, 18:55 ]
;-(
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Action »

Tak, jest wersja 1.07, ale narazie wszyscy graja na 1.05 i jeszcze troche potrwa, az ludzie przesiada sie na nowsza wersje, wiec lepiej narazie siedziec na 1.05. (mniejsza o to, ze niektórzy dalej siedza na 1.02) :P

PS Chyba, ze 1.05 i 1.07 sa kompatybilne to wtedy calkowicie zmienia postać rzeczy.

PS2 Sorry, jezeli to co napisalem jest nieczytelne, ale jestem troszke na % :P
Awatar użytkownika
Sebolo
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 21-04-2007, 19:10

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Sebolo »

tak raczej net 1.07 jest kompatybilne z 1.05 bo gdyby nie było to dużo ludzi by tam niebyło a jest:D tylko że grac z żadnymnie moge;( PRZEŻUCAJCIE SIE WSZYSCY NA NET1.07:D może mi sie wttedy uda z kimś zagrac bo jak narazie to walka sie rozpoczyna i mnie wywala...prosze przeżuccie sie na 1.07:)

[ Dodano: 22-04-2007, 20:56 ]
błagam...
Awatar użytkownika
Tyranio
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 19-09-2006, 17:29

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Tyranio »

Mam nadzieje, że zdobędę jakoś tą gierkę i pogram z wami. Mocno się nią podjarałem.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Action »

geeez Sebolo, ludzie beda widoczni nawet jak bedziesz smigal na 1.0, a wywala Cie widocznie dlatego, ze te wersje nie sa kompatybilne (tak jak myslalem) lub dlatego, ze nie masz zewnetrznego IP.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Slayer »

Kurde, zrobiłem wszytko tak jak jest tutaj podane, jestem już na tej liście co są gracze. Wszystko ładnie, ale nie mogę się do nikogo podłączyć...
Pokazuje mi nick gracza, ile ma wygranych, tylko że nie pokazuje mi jaki jest ping. Mam zewnętrzne IP. A najlepsze, że widzę jak innym zmieniają się wins.
Może na tym servie - www.nurupodensetsu.com/ggn/ggnlobby.cgi - wszyscy już grają na nowszym niż 1.05? Nie wiem co robic.

[ Dodano: 25-04-2007, 06:24 ]
pomocy
kowal

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: kowal »

mam dokładnie taki sam problem dodam tylko ze sprawdziłem jzu wszystkie wersje na swiezych instalkach. na wersji 1.07 nie mam pingow na wersji 1.08 pingi sa ale udaje mi sie połaczyc z 1 osoba na 10 prob wywala sie po wyborze postaci i mam wrazenie ze jest desync bo ludzie robia rozne głupie rzeczy. na wersji 1.06 nie widzi mi nikogo podobnie jak na 1.07. na 1.05 widzio mi moze ze 2 osoby z ktorymi moge zagrac u rsezty mam nizgodnosc wersji. spieprzyło sie przedwczoraj myslałem ze moze ja cos skopałem ale okazuje sie ze nawet na swierzych istalkach mam to samo.
Awatar użytkownika
Gotix
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 31-12-2006, 09:03

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Gotix »

Guest: kowal pisze:mam dokładnie taki sam problem dodam tylko ze sprawdziłem jzu wszystkie wersje na swiezych instalkach. na wersji 1.07 nie mam pingow na wersji 1.08 pingi sa ale udaje mi sie połaczyc z 1 osoba na 10 prob wywala sie po wyborze postaci i mam wrazenie ze jest desync bo ludzie robia rozne głupie rzeczy. na wersji 1.06 nie widzi mi nikogo podobnie jak na 1.07. na 1.05 widzio mi moze ze 2 osoby z ktorymi moge zagrac u rsezty mam nizgodnosc wersji. spieprzyło sie przedwczoraj myslałem ze moze ja cos skopałem ale okazuje sie ze nawet na swierzych istalkach mam to samo.
Ja Pierdziele, masz wewnętrzne IP i sobie nie pograsz!! Czytasz ty w ogóle to co jest na początku!? Boże poczytaj sobie to się dowiesz!!
Awatar użytkownika
Sebolo
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 21-04-2007, 19:10

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Sebolo »

według mnie to całe GGXX reload VS net to kicha... wogule mi sie połączyc nie chce z żadnym graczem chociarz raz sie połączyło...ale wyszło... i prosze nie pierdzielcie mi tutaj znowu że wy sie znacie lepiej bo g###o prawda i prosze bez żadnych głupich komentarzy typu:" wszyscy grają na NET1.05" bo jak zmienie to mi ktos inny znowu powie że jest nowsza wersja więcej tu nie wracam bo nie ma sensu a poza tym według mnie grac nie umiecie:) ciał!
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Slayer »

Gotix pisze:
Guest: kowal pisze:mam dokładnie taki sam problem dodam tylko ze sprawdziłem jzu wszystkie wersje na swiezych instalkach. na wersji 1.07 nie mam pingow na wersji 1.08 pingi sa ale udaje mi sie połaczyc z 1 osoba na 10 prob wywala sie po wyborze postaci i mam wrazenie ze jest desync bo ludzie robia rozne głupie rzeczy. na wersji 1.06 nie widzi mi nikogo podobnie jak na 1.07. na 1.05 widzio mi moze ze 2 osoby z ktorymi moge zagrac u rsezty mam nizgodnosc wersji. spieprzyło sie przedwczoraj myslałem ze moze ja cos skopałem ale okazuje sie ze nawet na swierzych istalkach mam to samo.
Ja Pierdziele, masz wewnętrzne IP i sobie nie pograsz!! Czytasz ty w ogóle to co jest na początku!? Boże poczytaj sobie to się dowiesz!!
A skąd wiesz, że ma wewnętrzne IP? Nie doczytałem się tutaj niczego na ten temat. Mamy ten sam problem, a ja jestem pewny na 100%, że mam zewnętrzne IP.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: SubZero »

Niestety trzeba się z tym pogodzić, że czasem może nie działać. Jest to patch robiony przez fanów, bez żadnego wsparcia ze strony producenta, praktycznie nielegalny a na dodatek tworzony przez Japończyka, więc nawet pomoc/readme pewnie będzie niezrozumiałe dla większości. Nie ma co szaleć, nie działa to trudno, trzeba czekać na nowszą wersję lub (jak ktoś potrafi) napisać do autora.
A dyskusja o zewnętrznym IP przewija się przez cały temat, nawet na pierwszej stronie o tym pisałem.

A Sebolo powinieneś załapać osta, ale nie mam teraz czasu, a zresztą jak już tu nie wrócisz to i tak ci to nie powinno przeszkadzać.
kowal

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: kowal »

Gotix pisze:
Guest: kowal pisze:mam dokładnie taki sam problem dodam tylko ze sprawdziłem jzu wszystkie wersje na swiezych instalkach. na wersji 1.07 nie mam pingow na wersji 1.08 pingi sa ale udaje mi sie połaczyc z 1 osoba na 10 prob wywala sie po wyborze postaci i mam wrazenie ze jest desync bo ludzie robia rozne głupie rzeczy. na wersji 1.06 nie widzi mi nikogo podobnie jak na 1.07. na 1.05 widzio mi moze ze 2 osoby z ktorymi moge zagrac u rsezty mam nizgodnosc wersji. spieprzyło sie przedwczoraj myslałem ze moze ja cos skopałem ale okazuje sie ze nawet na swierzych istalkach mam to samo.
Ja Pierdziele, masz wewnętrzne IP i sobie nie pograsz!! Czytasz ty w ogóle to co jest na początku!? Boże poczytaj sobie to się dowiesz!!
nie drzyj ryja buraku z wtornym alafabetyzmem niezdolnym do łaczenia prostych faktow. pisze jak byk ze problem jest od 2 dni. pisze ze jest desynk a zeby go miec trzeba miec zewnetrzne IP bo sie wcale nie połaczysz bo wywala przy łaczeniu z obiema osobami a teraz wywala przed walka, poczatkowo normalnie nastepuje połaczenie i wybor postaci.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Jo-Jo »

Mam odpowiedź: Jak się dołącza do gry jakiś japońców co mają z 200 pinga to zawsze tak będzie.....zależy jeszcze czy przy wyborze postaci lagowało czy działało bardzo płynnie .
Po prostu musicie poczekać, aż zobaczycie jakiegoś kolesia co ma pinga w granicach do 70/90 i można zagrać :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”