Koncerty, festiwale

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Koncerty, festiwale

Post autor: Żółw »

Żeby nie robić za każdym razem nowego tematu... Wiadomo o co chodzi ;)
No to lecimy:

3 Majówka (Wrocław)
Nie wiem jak wy, ale ja ide :hyhy: (tylko ze względu na KULT :oczami: )
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Koncerty, festiwale

Post autor: Jo-Jo »

A ja jestem NIEWYOBRAŻALNIE wkurzony na to, że nie poszedłem na koncert Moonspella który był 19 kwietnia w Warszawie :/ ......

BTW to może pójde na to chore kupsko co info do niego zapodał eq :cwaniak:
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Koncerty, festiwale

Post autor: KRELIAN »

wprawdzie sprawdzam w miare regularnie ale jak ktos zapoda tutaj jakies info odnosnie koncertu Toola w tym roku to mu zdejme osta /pochwale/pojde na wodke (jak mieszka w poblizu) etc :oczami: ... rok temu nie udzwignalem terminu ale w tym juz nic mnie nie zatrzyma a slyszalem ze maja byc :padam:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Koncerty, festiwale

Post autor: -=MASTA=- »

Skoro jest napisane w temacie słówko festiwale, to napisze coś od siebie :)

Jeżeli ktoś mieszka w okolicach Katowic to niech wpadnie na 4 Węgiel Student Film Festiwal. Festiwal filmowy gdzie będą prezentowane etiudy fabularne ze szkół filmowych z całej polski. Impreza potrwa dwa dni a zacznie się 27.04.07r. [ten piątek], skończy się 28.04.07r.[sobota] ok g. 20:00, później afterparty w klubie Cogitatur. Wstęp wolny. Zapraszam wszystkich zainteresowanych :)
Miejsce : Centrum Sztuki Filmowej - Katowice [dawne kino Kosmos]
Ogranizatorzy : Mój [czyli II] rok Organizacji Produkcji Filmowej i TV. WRiTV UŚ.

Więcej szczegółów na stronie festiwalu : http://wegielfestival.pl/
... :)
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Koncert Pearl Jam w Chorzowie 13.06.2007

Post autor: danielmarley »

Było to po prostu coś wspaniałego móc stać się częścią takiego wielkiego stworzenia jakim są fani PJ. Mogę o nich mówić w samych superlatywach bo wszystko inne było by kłamstwem i obelgą.

A oto setlista koncertu w Chorzowie (13.06.2007)

Set: Rearviewmirror, Animal, Hail Hail, Corduroy, Given To Fly, Worldwide Suicide, Small Town, I Am Mine, Lukin, Even Flow, Comatose, Nothingman, State Of Love And Trust, Spin The Black Circle, Severed Hand

Encore:Leatherman, Improv, Daughter/(Another Brick In The Wall Pt. 2), Whipping, Black/(We Belong Together), Jeremy

Encore 2: Indifference

Szkoda, że nie zagrali wszystkich kawałków tu wina spada przede wszystkim na organizatorów bo chcieli zrobić show i zarobić kasę, a zabrali się do tego po macoszemu. Całe wieki rozkładali sprzęt. Wejście miało być od 15.00, a na stadion wszedłem po 18.00 Później winie Linkin Park jak kolesie mogli połączyć " przeciwników komercji i szczyt komercji " LP miało chyba więcej sprzętu niż PJ, a rozkładanie i składanie ich sprzętu strasznie się wlekło. Nie mówię, że LP to zły zespół ale granie z Pearl Jam to dla mnie pomyłka. Na koncert nadciągnęło pełno przedziwnych fanów LP tzw. "emowców", ale miałem z nich ubaw hehe, nie chce nikogo obrazić, ale to co widziałem wołało o pomstę do nieba. Po co na silę być oryginalnym ?? i podążać za trendami z Brawo ??
Ale później sytuacja się zmieniła po zaczęli się pojawiać fani Pearl Jam, wszyscy czuliśmy się jak rodzina, wspólne rozmowy, wymiana wrażeń, oczekiwań. A gdy pojawił się Eddie czysta euforia.
Było trochę ciasno z przodu, ale nie dziwie się jak za plecami miałem ponad 30 tyś. ludzi którzy tak jak ja chcieli zobaczyć Eddiego, więc im wybaczam. Serfowanie na rękach fanów coś wspaniałego!!

1. Niezapomniane przeżycie czyli "Black" i wspólne śpiewanie - CUDOWNIE !!
2. Eddie zapomniał początku "Indifference" i przysłuchiwał się co śpiewa publiczność :D
3. McCready i Ament zaczęli się ganiać nawzajem na "Spin The Black Circle"
4. "Severed hand" rozpoczęte z podwójnym intrem
5. Przemówienie Eddiego do publiczności po polski było słodkie
"Dobry wieczór Chorzów!
Nie każdego dnia jedziemy przez las by dojechać na koncert
Dziękujemy, ze z nami jesteście, skądkolwiek jesteście.
I jeśli to ok będę dalej mówić już po angielsku żeby nie mówić niczym pięciolatek"
6. Podziękowania fanom za koncert w Spodku 2000
7. Gdy Eddie miał chwile popijał wino z butelki :P

Takich smaczków było pełno ogólnie bardzo dobry koncert szkoda tylko, że tak krótki. Jednak Eddie obiecał, że teraz wrócą szybciej :) Teraz pozostają już tylko wspomnienia i ciągłe powroty do tych cudownych chwil i przeżywanie wszystkiego jeszcze raz.
Pozdrawiam wszystkich fanów Pearl Jam ;), pozostańmy w:

STATE OF LOVE AND TRUST

zdjęcia tu tu tu tu tu tu i tu
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Re: Koncerty, festiwale

Post autor: mazurkorn »

aż żaluje ze mnie tam nie bylo :/ ale moze uda mi sie wybrac na RHCP :) :) :)
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Koncerty, festiwale

Post autor: Emu »

No to tak przez ciekawość - wybiera się ktoś na Metal Hammer?
Trochę info, może zachęci i ktoś się jeszcze zdecyduje ;)

METAL HAMMER FESTIVAL 2007
12.08.2007 - Katowice, Spodek
otwarcie bram: 14.30, początek festiwalu: 15.30

TOOL
Chris Cornell
Dir en Grey
Fair to Midland
Coma
Delight
Bury Your Dead


plan spodka
Sektor niebieski: 135 PLN/145 PLN
Płyta: 155 PLN/170 PLN
Sektor czerwony: 165 PLN/180 PLN
Sektory H i J: 250 PLN/275 PLN
Loża: 350 PLN/400 PLN
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Koncerty, festiwale

Post autor: Oen »

O kur.. Dir en Grey tego bym sie nie spodziewal w naszym kraju :D heh zreszta Chris, Coma i cala reszta tez prezentuje sie smakowicie eh szkoda tylko, ze w portfelu u mnie ostatnio kruchawo ;< a i 12 planuje byc w krakowie na dojiconie no ale Katowice-Krakow to blisko wiec kto wie czy sie tam nie pojawie ;]

BTW: O maly wlos bym nie pojechal z Madentim na Woodstock no ale za pozno sie dowiedzialem i jak juz wspominalem kasa... :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”