Czy lubisz Anime?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Slayer »

Chciałem polecić kilka nowości. Serie liczą jak narazie po dwa, trzy odcinki. Jedynym wyjątkiem jest Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou Tou, bo wyszło jak narazie coś koło jedenastu odcinków.

Claymore - Ogólnie rzecz biorąc jest to krwawe fantasy osadzone w świecie rycerstwa, potworów etc. Istnieją inteligentne potwory, które budową przypominają człowieka i co najważniejsze, żywią się ludźmi, są to Yomy. Jak można się domyśleć jest też ktoś kto zabija te potwory. Otóż jest organizacja, w której są same kobiety o blond włosach. Są niewyobrażalnie szybkie, silne i nie znają litości. A to dlatego, że są po części Yomami (chyba nawet w większej części Yomami ^^).

Darken Than Black - Anime z super mocami umieszczone w naszych czasach. Na ziemi pojawiło się miejsce gdzie można było zawrzeć pakt z diabłem, demonem, zła duszą, dokładnie nie wiadomo. Po zawarciu tego paktu, delikwent dostaje jakąś moc (zmiana grawitacji, przechodzenie przez ściany itp.). Ale po każdym użyciu mocy musi spłacić kontrakt, często jest to zadawanie sobie bólu własnymi rękoma, np. łamanie sobie palców. Po zawarciu kontraktu, zostaje umieszczona gwiazda na niebie. Wiele nie mogę napisać na temat tego anime, bo jest wiele niewiadomych. Mogę jeszcze napisać, że główny bohater też ma moce, (nie wiadomo jakie) i ściga swoich pobratymców (nie wiadomo czemu).

Heroic Age - Jeśli ktoś lubi Gundam Seed, mechy (inaczej roboty), kosmos , to to anime jest dla niego. Złote plemię, które jest stworzycielem planet, zna przyszłość (czyli w skrócie są bogami) powiedziało pewnego razu do wszystkich, że macie opuścić rodzime planety i wyruszyć w wszechświat. Na ich wezwanie odpowiedziały cztery plemienia, były one nazywane przez złote plemię następująco Srebrne plemię (narazie nic o nich nie wiadomo), Brązowe plemię (to są takie jak by robale), Plemię Hero (duże człekokształtne istoty) i Żelazne plemię (ludzie). Więcej też nie mogę tutaj napisać, bo niczego innego się nie dowiadujemy po pierwszym odcinku, ale twórcy serwują nam efektowną walkę i wiele niewiadomych.

Tengen Toppa Gurren-Lagann - Super komedia i to nie jest jakaś szkolna zwykła komedyjka, tylko coś przy czym można się pośmiać. Tutaj bym musiał za dużo się rozpisywać i tak bym się jeszcze pewnie przy tym nie raz zakręcił. ALE MUSICIE TO ŚCIĄGNĄĆ

Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou Tou - W mieście nocą zaczynają szaleć demony, duchy i z każdą nocą jest coraz więcej morderstw. Pewnej nocy grupka uczniów zostają zaatakowana w starym budynku przez ducha. I coś się stało, bo pojawiły się na ich ciałach tatuaże, a co za tym idzie i większa siła. No i od tego incydentu właśnie ta grupka studentów walczy nocą z demonami i stara się dowiedzieć co sprowadza złe dusze do świata ludzi.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Ja potrzebować namiary na "Love Hona Again!" odcinki 2 i 3 bo te linki co ja mieć to być zart, bo megaupload w ch$%a sobie lecieć.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Ja niestety z direct downloadów raczej nie korzystam, więc co najwyżej mogę rzucić edka lub torrenta, w ostateczności sam wystawić przez Hama.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Może byc torrent ale interesuje mnie tylko Love Hina Again bo reszte juz mam :) .
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: KRELIAN »

ludziom masowo odpier... przez Love Hina , ostatnio u nas 2 osoby wyskoczyly przez okno z parteru bo myslaly ze moga byc tak twarde jak Keitaro ... tym razem jednak otwarte :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

Sub Zero to i ja z checia zaopiekowac sie linkami xD

EDIT: Krelian to slabo jakos tam u Was w Brzegu


zapewne ciezko w to uwierzyc ale wrecz za mocno :P
no tak Love Hina.. prawie hentai

ja tu mowie o porownaniu wytrzymalosci z fight cluba a Ta tylko o jednym , bez odbioru :P
ta czlowiek z nudow bierze lekko prowokacyjny av i juz mu cos wmawiaja...

a co w nim prowokacyjnego ? koles sobie balon na glowe zalozyl a Ta znow tylko o ... łodewa
nieletnich moze razic... kids those days
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Ana, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Aserot »

Ja miałem ostanio okazje obejrzeć Beyond the Clouds niezła kreska story niczego sobie (choć kumpel uważa że troszkę nudnawe), ogólnie mogę polecić. Lecz jeśli ktoś nie lubi jak w anime nie leją się hektolitry krwi itp :P, to może sobie od razu pominąć ten tytuł.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Ogólnie twórczość Makoto Shinkai zasługuje na polecenie. Ze swojej strony dodatkowo polecam jeszcze Hoshi no Koe i Kanojo to Kanojo no Neko (obie tego samego autora).
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AK »

Aserot pisze:Beyond the Clouds
mi to też wydało się nudne tylko czekałem aż sie skończy:P ale dla kogoś kto lubi takie opowieści to ogolnie świetne anime
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

O lol, właśnie obejrzałem 'ciekawe' anime :D Jak komuś się podobała Love Hina to polecam zapoznać się z anime Itsudatte My Santa! ;) Jeśli uważasz, że LH było zakręcone, to obejrzyj to :P (zresztą co się dziwić, ten sam autor). Szkoda, że tylko 2 epizody :(
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Slayer »

Ja osobiście nie lubie OVA'ek oglądać i tego nie robię, no chyba że są dopełnieniem serii. Bo ogólnie są za krótkie, żeby się wkręcić. Może przez to wiele tracę, no ale już tak mam ^^
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Dla mnie nie ważne czy OAVka, czy seria czy film, ważne żeby fajne było :) Chociaż ostatnio OAVki i kinówki preferuję z braku czasu ;)
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Jo-Jo »

Takie małe zapytanko .... czy wyszedł już trzeci odcinek Hellsing OAV ? :|
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Wyszedł, 4 kwietnia.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Slayer »

Wyszedł, ale RAW, no chyba, że umiesz włoski, bo jest dostępne tłumaczenie po włosku.

Btw, mi się nie podoba OVA hellsing. Taki trochę dziwny.
Zawsze niewidoczny na gg.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”