Guilty Gear XX #Reload Online

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebolo
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 21-04-2007, 19:10

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Sebolo »

Następna głupia porada JO-JO weź mi tu smutów nie piernicz bo ja sie łączyłem kilka razy z gościem który miał 70-80 pinga i sie nie połączyło więc masz gula a IP jest potrzebne chyba tylko do zakładania serwerów...
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Slayer »

Tylko ze ja nie widze u nikogo pingu. Ale widze ich wins i jak wyjde i wejde, to widze jak im sie powiekszyl. Lub tez nie. Oczywiscie jesli jeszcze beda w grze Ci sami gracze.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Jo-Jo »

Slayer zrób tak: w słupku STATUS zobacz co oni mają napisane i DOKŁADNIE CO DO LITERKI napisz tu co było tam napisane w tym słupku ... wtedy można już się dowiedzieć co zrobić
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Action »

Dobra dzieci... powiem tak - Dzień dobroci dla zwierząt się skończył, kazdy obrazliwy post nagradzamy warnem.

Co do problemu... Primo: Tak jak napisał Sub, czyli patch jest robiony przez fanów, a nie wydawców gry wiec nie u wszystkich musi działać (szczególnie u tych, którzy nie posiadaja zewnetrznego IP). Secundo: Jak nie jestescie pewni co do wersji patcha na ktorym graja inni gracze to po prostu sie umawiajcie z ludzmi z tego tematu.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Slayer »

Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Action »

Gratulacje Slayer, wlasnie zainstalowałes wersje GGXXNet, na ktorej nikt nie gra :)

PS Powtarzam jeszcze raz - najlepiej umawiac sie na spara przez GaduGadu a nie bawic sie w "moze ktos ma tą sama wersje Patcha co ja".
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Slayer »

No i super. Ściągnąłem sobie wszystkie patche jakie są i znalazłem okolo 20 graczy na 1.08. Właśnie dostałem niemiłosierne baty, ale to nic. Dopiero co zacząłem grać w tą grę i szybko się uczę. Super się gra. ;)
kowal

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: kowal »

skad wiesz ktora ma wersje? moze ma dobra. u mnie tak jest na 3 wersjach w tym na 1.06 na ktorej siedza kolesie wpisani na dustloopa a tam obowiazuje własnie 1.06. przez wszystkie dni miałem 1.06 i było ok problem pojawił sie 2dni temu i na zdanym mi nie wchodzi połaczenie, nie rozpoznaje wersji albo mnie rozłacza po wyborze postaci i sadze ze nie ma nic wspolnego z wersja patcha ale powstaje gdzies na serwerze. ping nie ma nic do rzeczy własnie łaczy mnie czasem z tymi co maja 150-200 z europy a najbardziej rozłacza z tymi z niskim sadze ze polacy bo nawet po nikach widac. tyle ze z osobami z pingiem <150 nie ma sensu grac
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Action »

Status: VERERR - pojawia sie wtedy gdy dany gracz ma inna wersje patcha niz ty. Ogólnie teraz smieszne rzeczy sie na servie dzieja z powodu wydania dwoch nowych Patchy (1.07 i 1.08Beta). Wiec najlepiej sie z kims pierw umowic (ten ktos musi miec ta sama wersje Patcha co ty) i dopiero zagrac. :)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: SubZero »

Ja dodam tylko od siebie, że na serwerze żadnych problemów być nie może, bo ta gra (ten patch znaczy się) nie używa serwerów. To, na co wchodzisz w grze (lobby) to tylko tak jakby pokój na chacie gdzie szukasz gracza. Cała komunikacja pomiędzy grającymi odbywa się bezpośrednio (to jest główną przyczyną konieczności posiadania zewnętrznego IP).
Inna sprawa, że takie lobby może postawić sobie każdy, kto ma dostęp do serwera www z obsługą perla (przy założeniu, że wie o czym ja mówię :P ). Wystarczy wrzucić na serwa plik ggnlobby.cgi i potem adres do tego pliku na serwerze (pokroju: http://www.server.pl/ggnlobby.cgi) wpisujemy do ggxxnet_config i mamy swoje lobby.
Jak sprawdzić czy działa? Wpisujemy powyższy adres w przeglądarce. Jeśli wypisze ilość graczy na serwie to jest w porządku, a jeśli wypisze dużo tekstu (zawartość pliku ggnlobby.cgi) to znaczy że serwer nie obsługuje perla i lobby nie zadziała.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Slayer »

Musimy się pogodzić, że jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Z czasem pewnie wszystko zostanie dopracowane, że nie będzie żadnych problemów.

Btw, dostaje jak dziecko xD

[ Dodano: 25-04-2007, 22:34 ]
O co chodzi z delayem? Wiem, że można go przestawić, ale nie wiem jak. Chce zrobić żebym miał delay 2
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Jo-Jo »

Nie radzę, lepiej zostaw tak jak jest ( czyli Delay Frame 4 ), bo inaczej będzie ci chodzić a'la Masmix-Style :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Zuum
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 07-03-2007, 07:00
Lokalizacja: Radlin
Ogrywam: Tekken 6, Dead Nation
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Zuum »

Czy jest jakas strona z ktorej mozna pobrac te dwie wersje (1.07 i 1.08 beta)... Nikt sie na moim lobby nie pojawia...podejrzewam, ze ludzie przerzucili sie na nowsze wersje, albo nie mam szczescia :/
Obrazek
"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit
Awatar użytkownika
Sebolo
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 21-04-2007, 19:10

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Sebolo »

To że ja grac nie moge ;( to nie oznacza że wy nie morzecie... bardzo prosze: stronka którą chciałeś zuum: http://ggxxnet.mad.buttobi.net/
Awatar użytkownika
Zuum
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 07-03-2007, 07:00
Lokalizacja: Radlin
Ogrywam: Tekken 6, Dead Nation
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX #Reload Online

Post autor: Zuum »

Podziekowal, mam nadzieje, ze jakies persony mi sie pokarza :]
Ostatnio zmieniony 26-04-2007, 15:25 przez Zuum, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”