Turnieje, Eliminacje, Zloty

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Oen »

Jak juz to Oen i Pitrex bo Dumiana nie bedzie :P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Dumian »

Zgadza sie, mnie niestety nie bedzie, siła wyższa jak to sie mowi :P

Trzymam kciuki za tych co jadą ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: KRELIAN »

Dumian pisze:mnie niestety nie bedzie
same here
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Di »

A ja będę, tradycyjnie z Pandalotkami :D
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: vho »

Geez, dzisiaj otrzymałem pierwszą w moim życiu Pandalotkę... Dzięki Di :D

Ogólnie b.fajny tur był, kto nie był niech żałuje!

Podium:
1. Devil
2. Tenshimitsu
3. Camus
4. Gajda
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Wawrzyn »

Geez, dzisiaj otrzymałem pierwszą w moim życiu Pandalotkę... Dzięki Di :D
Jaką pandalotkę?Ja nie dostałem pandalotki tylko łomot 2:0 w grupie od Di i nie wyszedłem z niej(3 wygrane i 2 w dupe).Haha musze skończyć z turniejami bo kosztuje mnie to kupe kasy a jeszcze nie poznałem smaku DE(tak to jest jak sie ma sparingpartnera only bryan :P, pozdro Bartek).Na otarcie łez mam wygraną dobrą Ninką - Rafimaru(2:0).Pozdro dla wszystkich którzy byli w Poznaniu, no i wkońcu wiem który to Oen :D

PS.AHA CAMUS 3RD PLACE GRATULACJE!!! :D
Obrazek
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Nadine »

Wawrzyn pisze: tak to jest jak sie ma sparingpartnera only bryan :P, pozdro Bartek

a wes bo ci jebne za to :kijemgo: w tym momencie po raz kolejny wychodzi z ciebie burak... (a 'ponoć' mieszkamy w miescie) czyli co, ze mna nie ma co grac, tak? :rozpacz: bo jakos tak ostatnio na to wychodzi... nie dosc ze kur** mieszkamy na tej samej wsi to jeszcze emanujesz taką chęcią gry ze mna ze... :zdegustowany: no z takim twoim podejsciem do to ja ja dziekuje za takie spary... moze z kim ja mam grac na tym zadupiu jak tu nikogo nie ma a ty z łaski ze mna raz na ruski rok zagrasz? bo wiesz jakos tak sie sklada ze chyba musze z kims pograc zeby sie nauczyc grac... bo raczej tłukąc cpu to daleko nie zajade, widziales wczoraj tego efekty :rotfl: a ze grasz se z wszystkimi innymi tylko nie ze mną, no chmówa na maxa... dzieki. No sam wiesz ze kur** na tym zadupiu jest niewielu co grają a ze ja nie gram jak Zombi i dla ciebie to jest widocznie strata czasu (czy cos takiego)... dyskryminacja... nawet nie, gorzej-bezczelność... :szok:

sie pierdolnij w głowe moze pomoże :zabawa: :idiota:
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: AK »

Nadine ale pierdolisz głupoty za przeproszeniem. aż sie płakać chce,weź Ty się czasem zastanow.nic do Ciebie nie mam ale jak widzę takie posty to nie wiem czy się śmiać czy płakać :kwasny: Kobieto kultury trochę :looka:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Pitrex »

Nadine pisze:Wawrzyn napisał/a:
tak to jest jak sie ma sparingpartnera only bryan :P , pozdro Bartek

a wes bo ci jebne za to :kijemgo: w tym momencie po raz kolejny wychodzi z ciebie burak... (a 'ponoć' mieszkamy w miescie) czyli co, ze mna nie ma co grac, tak? :rozpacz: bo jakos tak ostatnio na to wychodzi... nie dosc ze kur** mieszkamy na tej samej wsi to jeszcze emanujesz taką chęcią gry ze mna ze... :zdegustowany: no z takim twoim podejsciem do to ja ja dziekuje za takie spary... moze z kim ja mam grac na tym zadupiu jak tu nikogo nie ma a ty z łaski ze mna raz na ruski rok zagrasz? bo wiesz jakos tak sie sklada ze chyba musze z kims pograc zeby sie nauczyc grac... bo raczej tłukąc cpu to daleko nie zajade, widziales wczoraj tego efekty :rotfl: a ze grasz se z wszystkimi innymi tylko nie ze mną, no chmówa na maxa... dzieki. No sam wiesz ze kur** na tym zadupiu jest niewielu co grają a ze ja nie gram jak Zombi i dla ciebie to jest widocznie strata czasu (czy cos takiego)... dyskryminacja... nawet nie, gorzej-bezczelność... :szok:

sie pierdolnij w głowe moze pomoże :zabawa: :idiota:
Nadine przenieś się do Gdańska, my tu spary robimy tak co 2 dzień to się nagrasz do oporu :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

Wawrzyn pisze:nie poznałem smaku DE(tak to jest jak sie ma sparingpartnera only bryan :P
Nie sądzę aby to było z tym związane, ja mam tak samo a jakoś znam dobrze smak DE :P i podobnie ma wielu graczy :P
Stosuj moją zasadę: braki w obronie nadrabiać dobrą taktyką i przemyślanym atakiem :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Wawrzyn »

Nadine pisze:
Wawrzyn pisze: tak to jest jak sie ma sparingpartnera only bryan :P, pozdro Bartek

a wes bo ci jebne za to :kijemgo: w tym momencie po raz kolejny wychodzi z ciebie burak... (a 'ponoć' mieszkamy w miescie) czyli co, ze mna nie ma co grac, tak? :rozpacz: bo jakos tak ostatnio na to wychodzi... nie dosc ze kur** mieszkamy na tej samej wsi to jeszcze emanujesz taką chęcią gry ze mna ze... :zdegustowany: no z takim twoim podejsciem do to ja ja dziekuje za takie spary... moze z kim ja mam grac na tym zadupiu jak tu nikogo nie ma a ty z łaski ze mna raz na ruski rok zagrasz? bo wiesz jakos tak sie sklada ze chyba musze z kims pograc zeby sie nauczyc grac... bo raczej tłukąc cpu to daleko nie zajade, widziales wczoraj tego efekty :rotfl: a ze grasz se z wszystkimi innymi tylko nie ze mną, no chmówa na maxa... dzieki. No sam wiesz ze kur** na tym zadupiu jest niewielu co grają a ze ja nie gram jak Zombi i dla ciebie to jest widocznie strata czasu (czy cos takiego)... dyskryminacja... nawet nie, gorzej-bezczelność... :szok:

sie pierdolnij w głowe moze pomoże :zabawa: :idiota:
hehehe musiałaś pisać tego posta pod wpływem emocji albo alkoholou bo z 2 ostatnich zdań niewiele zrozumiałem :D Ostatnio byłaś u mnie dawno to prawda i przegrałaś bardzo wysoko(o jakiejkolwiek rywalizacji nie było mowy), nabierałaś się dosłownie na wszystko :P Nie pisze tego z jakiejś złośliwości czy coś - więcej practice ;) Na dniach napewno zagramy, aha i kiedy wczesniej "wychodził ze mnie burak"? :) pzdr
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Oen »

Ok koniec offtopa bo poleca warny.
A co do mojej relacji to, bylo fajnie.
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Pitrex »

Oen pisze:Ok koniec offtopa bo poleca warny.
A co do mojej relacji to, bylo fajnie.
ale się wysiliłeś Oen hehe :]
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Arucardo_1 »

Oen, Pitrex, tak w ogóle to jak wam poszło? :P
pochwalcie się ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turnieje, Eliminacje, Zloty

Post autor: Pitrex »

Arucardo pisze:Oen, Pitrex, tak w ogóle to jak wam poszło? :P
pochwalcie się ;)
Matko wiedziałem że w końcu ktoś zada to pytanie :P

no ale skoro już coś piszę to napiszę wszystko :)

Na początek powiem że wstaliśmy(ja i kumpel który u mnie nocował,specjalnie przyjechał z kościerzyny ;) ) o 4 rano a autobus mieliśmy o 4:40,byliśmy
nawet przed czasem :D no i h*j strzelił wszystkie bombki autobus spóźnił się 20 minut to my z buta ciśniemy na dworzec,okazało się że pociąg mamy o 8:25 a tur zaczynał się o 11 :] więc Omer(kumpel ) zaproponował żebyśmy polecieli samolotem a że była to godzina 6 to mieliśmy kupę czasu,na lotnisku wyszło że w ogóle nie ma żadnych lotów do Poznania więc odwrót na pociąg.Pociąg się tak wlókł że normalnie kur** mnie strzelała,Omer już jęczał że nie potrzebnie przyjeżdżał ;p,jacyś kibole parę przedziałów dalej ryja darli co nie miara no i jak się domyślacie policja na następnym przystanku nas przetrzymała (następne 10 minut wrrrrrrr) jedziemy jakąś godzinę i znowu jakieś 15 minut postoju :/ (tym razem na moście :P ) no dojechaliśmy w końcu o 13:30 uff biegiem na tura, i tu was zagnę /:D/ udało się :) zdążyliśmy na turniej który miał się zacząć o 11 :P pierwszą walkę przewaliłem z Borysem (bodajże ;) ) 2:1 ach ten feng ;p później grałem z Throlem,zbiłem go bez problemu 2:0 ;) (ale tego nie zapomnę nigdy chyba SS~U w walce turniejowej z Throlem :D ),innych nicków nie pamiętam ale ogólnie tur był w porzo,przegrałem ogólnie bo po 1 nie byłem rozgrzany po 2 wszystko było "na szybko"
czekam na następnego tura,gałkę JLW już na dniach będę miał więc zaczynam ostro trenować DJ'a :D no to,to by było na tyle :P

P.S zapomniałbym że gdyby Boski Oen nie pogadał z Odynem to pewnie byśmy nie zdążyli na turniej :) Pozdro Oen :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Zablokowany

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”