Little Tournament cd.

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Little Tournament cd.

Post autor: luc_october »

no i wtopa :) przepraszam wszystkich przeciwników kapusty którzy na mnie liczyli. taki już jest tekken... grasz ponad 10 lat żeby dostać od kolesia grającego na 2 ciosy lol :) no ale to mnie jescze bardziej zmotywowało... nie spodziewałem się że ktoś z honmaru może mi w ogóle zagrozić, a tu proszę :) następnym razem przeoram was wszystkich razem z DuMiaNem :) bo jego mi najbardziej brakowało w tym turnieju. gratuluję i do następnego razu :)



lol zapomniałem jakieś wrażenia z walki dopisać... o sorki wrażeń za dużo nie było no nie krelian?? :) :)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Yamada »

It is called "life".


Ara, ara? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: SubZero »

No cóż, po poprzedniej walce liczyłem na jakąś zmianę na podium... Chcieli dobrze, wyszło jak zawsze :P Gratsy i czekam na filmik z walki :)
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Little Tournament cd.

Post autor: AK »

Gratulacje Krelian wierzyłem że dasz rade :)
Luk więcej pokory :] :P
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: K' »

Gratulacje dla Kreliana choć szkoda, że nie obyło się bez kapy...
Luc następnym razem dasz rade :)

Czekam na jakiś filmik z walki (jeśli była nagrywana) z chęcią zobaczyłbym jak naprawdę skillowe były pojedynki :)
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Little Tournament cd.

Post autor: luc_october »

no właśnie pracuję nad zuploadowaniem jakiejś walki choć czarów tam nie ma więc nie licz k' że coś podłapiesz. btw. załatw sobie w końcu porządnego neta bo twój law może nieźle nabroić. po oglądnięciu muszę stwierdzić że słabo było z mojej strony. coś tak bez pomysłu to rozegrałem.
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Rogal »

Gratulacje Panowie : )
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Yamada »

Ze swojej strony dodam że wiedziałem że Krelian wygra - troszke pograł na Xiao i już wie jak bezpiecznie sobie radzić Lawem z tą postacią. Wie co można, a czego nie można robić.

Gratulacje stary :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: KRELIAN »

Jako ze troche osob zaspamowalo mi gg postanowilem opisac w miare dokladnie przebieg walk finalowych. Moze zaczne od siebie :

Przy pierwszym spotkaniu z Luckiem o wejscie do finalu nie wiedzialem jeszcze za bardzo jak i gdzie wcinac sie w Xiao. Pomogli mi w tym ostatnio Yamada i Czit za co jeszcze raz dzieki. Co moge powiedziec o swojej grze? ‘2 ciosy’ ktore uzywalem to : t 1,2 ; t 2,3,4; podcinka; slajd z daleka lub wymiennie z saltem , d+2,3 , d+4,3 i rzuty – o ile wczesniej nie bylem do konca przekonany kiedy stosowac dane zagrania tak po chwilowym sparze z w/w Panami juz wiedzialem na czym polegala moja poprzednia przegrana. Wczesniej zdecydowanie za duzo robilem slajdow, mniej rzucalem, za duzo t+1,2 w powietrze. Tym razem gralem bardziej ostroznie (czy jak to niektorzy wola kapilem ) . Teraz apropo Luca – nie wypowiem sie na temat ciosow ktorych uzywal (porownywalna ilosc uzytych) poniewaz nia nie gram. Jedno jest jednak pewne. Luc przegral nie dlatego ze go skapilem choc nigdy nie kapilem tak jak w walce z nim. Problem polegal na sporej ilosci bledow ktore popelnial. Nauczylem sie wykorzystania 3,4 po wiekszosci ciosow w powietrze, ograniczylem Slajdy z dalszej odleglosci ktore wykorzystywalem praktycznie tylko wtedy kiedy stal do mnie tylem bez mozliwosci ucieczki. No i najwiekszy imo blad popelniany przez Luca – ciagle nadziewanie na t1,2 ~1 (dodam ze bez CH). Kombinacja ta jest okrutnie karalna jednak przy odpowiednim opoznieniu po prostu nie ma mozliwosci sie wciac co wlasnie probowal uczynic Luc a przez co poszlo mu sporo rund (podobny blad popelnial Masta).

Jest jeszcze jedna sprawa przez ktora byc moze ten turniej zakonczylby sie inaczej – nastawienie psychiczne. Po pierwszej partii Luc wyszedl z gry myslac ze to juz koniec po prostu zapominajac ze wciaz ma szanse na wygrana. Kiedy wrocilismy znow do gry liczylem ze mimo wszystko wezmie Xiao i przeanalizuje odpowiednio bledy. Wybral Anke i choc ugral nia wiecej to zdecydowanie gralo mi sie z nia lzej (byc moze dlatego ze sam nia gram i znam o wiele lepiej od chinki).

I jeszcze jedna sprawa ktora mnie ujela
luc_october pisze: grasz ponad 10 lat żeby dostać od kolesia grającego na 2 ciosy lol :)

kwestie dwoch ciosow juz opisalem wyzej takze skoncentruje sie na pierwszej czesci. I ja rowniez gram w serie od 10 lat z tym ze tak naprawde nie ma to zadnego znaczenia . najlepszym przykladem niech bedzie knee albo nin (nie pamietam dokladnie- polecam lekture nowego PE) – jeden z nich gra od tk3 a drugi od tk4 a sa najlepsi na swiecie. Wszystko rozbija sie tak naprawde o ogranie z postaciami , duza ilosc sparing parnerow (na ktorych mozesz mi wierzyc przez 10 lat grania nie narzekalem zarowno pod wzgledem ilosci jak i poziomu) , sporo czasu poswieconego na gre , umiejetnosc szybkiego analizowania przeciwnika i wyciagania wnioskow z popelnionych bledow jak rowniez (imo przede wszystkim) spore doswiadczenie turniejowe (na ktore rowniez nie narzekam). Pisze o tym dlatego ze kolesiom grajacym na 2 ciosy raczej duzo brakuje z w/w skladowych. Ah i co wlasnie sobie uswiadomilem to fakt ze jestem pierwsza osoba na swiecie ktora wygrala turniej w Tekkena na klawie :D no ale przeciez jakie to ma znaczenie :P

ps. na temat samego prowadzenia tura wypowiem sie pozniej
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Little Tournament cd.

Post autor: luc_october »

we wszystkim masz rację krelian i zgadzam się z tobą...


nie pytajcie mnie już "jak to się stało?" lub "jak to możliwe?" zdarza się. przyspało mi się podzas walki, zły dzień, pogoda itd... :D lol

tak jak yamada napisał wyżej w tekkenie jak w życiu... nie zawsze musi wygrać lepszy. czasami wygrywa ten sprytniejszy.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Yamada »

Sprawa gry na kilka ciosów jest prosta - to byl final turnieju i kazdy robil co mogl by wygrać, wiec nie można o to mieć pretensji.

Dlatego też ja już nie biorę udziału w żadnym turnieju;].


Luc mozesz mówić, ż nie zawsze lepszy może wygrać, że Krelian po czesci farta mial itd, ALE przegrales Xiajką 5:1. Przypadek czy fart to byłby przy wyniku 5:4;].
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Little Tournament cd.

Post autor: luc_october »

ok. jest już walka
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Dumian »

Gratulacje Krelian, imo w pełni zasłużone i długo wyczekiwane zwycięstwo w turnieju. W końcu miesiące treningów na klawie przyniosły efekt, brawo ;)

Uważam, że luc był trochę zbyt pewny siebie stąd taka mała lekcja pokory... ;-) Tak czy siak gratki dla obu finalistów :ok:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Little Tournament cd.

Post autor: czit »

po pierwsze: moim zdaniem krelian duzo lepiej gra na klawie niz na padzie :P
po drugie: wiedziałem ze mnie nie zawiedzie i wygra - gratulacje mistrzu Krelian ;)
po trzecie: brak
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Ana »

tak jak yamada napisał wyżej w tekkenie jak w życiu... nie zawsze musi wygrać lepszy. czasami wygrywa ten sprytniejszy.
luknelam walke....

tym razem wygral lepszy
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”