Sekrety TK3?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Czy Kazuya jest w T3?

Tak
15
14%
Nie
89
86%
 
Liczba głosów: 104

Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Wawrzyn »

Nadine pisze:
!Dan! pisze:Tak tylko komu się chce grać 1000 razy Jinem... xD
ja bym mogla sie pobawic :), no tylko tylko nie mam t3 i t2 :(, (ilekroc mi sie sciaglo, czy to t3 czy t2) to nie moglam wypalic na cd, bo jakies errory wyskakiwaly :/, tylko nie pamietam jaka to musi bys wersja czy angielska czy jap bo na ktorejs sie nie da tego zrobic!
Ja mam T2 i T3 na płytkach :luka:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Rogal »

Wawrzyn pisze:Ja mam T2
Hmm a wrzucisz... :>
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: EasY_PL »

Kaz w T3 jest nie możliwy z prostego powodu... nawet jeśli podmienilibyśmy CD... to i tak konsola ma za mało ramu żeby przetrzymać te 100KB z teksturami i ruchami kaza... nie licząc już jego jęków... po za tym po każdej walce ram sie czyści... zostaje tylko rekord ew. zdrowie na survie.. albo stan teamów na team battle... nic innego nie jest potrzebne konsoli... wiec kaza też by długo nie trzymała... po za tym jak wczytasz kaza z T2 nie wczytasz areny z T3... gra sie zawiesi i koniec tematu... amen...


jeszcze coś... dźwięku po 1000 arcadach nie ma... przynajmniej ja go nie słyszałem... a gram w to pół życia... najpierw na psx potem na ps2 a teraz na ePSXe ze zgranym stanem z karty... (są takie przejściówki) mam nadupcone od cholery walk Jinem.... Arcade przechodziłem miliony razy... i mimo że na forum jestem nowy to potrafie grzebać w konsolach i znam ich stany techniczne i zasady działania...

jeszcze raz powtarzam NIE JEST TO MOżLIWE... KONSOLA NA TO NIE POZWALA...
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Komandos »

A wy dalej ten temat ciągniecie? To można jeszcze założyć temat: 'czy w Tekkenie 3 będzie św. Mikołaj jak się podmieni CD z grą na CD z kolędami'?
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Sekrety TK3?

Post autor: luc_october »

mega zlolowany temat.... prawie do kosza. :)
janix
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 96
Rejestracja: 19-01-2007, 23:38

Re: Sekrety TK3?

Post autor: janix »

Ja chce poruszyć w tym temcie PRAWDZIWĄ kwestię.

Chodzi mi mianowicie o ciosy.

Kiedyś widziałem, jak Boskonowitch robi cos takiego: chwyta nogami przeciwnika i kreci sie wokół niego. Ten rzut jest podobny do rzutu eddiego: hcf+1+2 (u edka ten rzut jest nawet w command liscie).

Drugi cios to tez rzut, z tym, ze ma go True Ogre.
Smok chwyta przeciwnika i zaczyna go powoli gryzc, jest to podobne do rzutu Pandy, ale True Ogre gryzie postac znacznie wolniej. Poczatkowo myslałem, ze ma to cos wspolnego z prawym rzutem T-ogra (trzeba wlaczyc practice i freeze signal), bo pod koniec tego rzutu T-ogre staje sie jakby na bardzo krociutka chwile zielony. Probowalem cos w tym momencie klepnac, jednak nic nie dziala.

Jestem przekonany, ze te dwa ciosy/rzuty istnieja, chociaz moze sa trudne do zrobienia albo mało osob o nich wie. Jest to niezreczna sytuacja, bo True Ogre odchodzi po Tekken Tag Tournament, a Bosconowitcha nie ma w zadnej innej czesci.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Sekrety TK3?

Post autor: AK »

co do boskona to nie wiem o co biega
a co do true Ogre to jest to revelsal na ciosy ktore idą na mid...robi sie ro poprzez wcisniecie d/p w momecie uderzenia... swego czasu uskuteczniałem to normalnie,umyślnie w walkach i ładnie wchodziło nawet...ogolnie duże ryzyko bo z tego co zauważyłem to "okienko" ma mało klatek i robienie tego to randomowa sprawa.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Sekrety TK3?

Post autor: luc_october »

boskim zaczynasz multisa od 1+4, 1+2 po którym masz różne śmieszne rzeczy.
janix
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 96
Rejestracja: 19-01-2007, 23:38

Re: Sekrety TK3?

Post autor: janix »

Adrioano masz racje. Przeoczyłem to... myslałem, ze to jest tylko w Tagu.

Zauwazylem, ze ten reversal dziala tylko na niektore ciosy (raczej piesci), a zeby go zrobic wystarczy caly czas trzymac DP. To jest nawet napisane w ciosach na tekkenzaibatsu.

A z Boskonem, to jeszcze pokombinuje.

PS. Wiem o 1+4, 1+2...
Awatar użytkownika
Karington
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 29-06-2007, 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Karington »

Kazuya w t3 ?? raczej nie bardzo ;/
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic "
Awatar użytkownika
Zuum
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 07-03-2007, 07:00
Lokalizacja: Radlin
Ogrywam: Tekken 6, Dead Nation
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Zuum »

Ktos sobie jajca robi ?? :/ Na to wyglada... Smieszne to jest...a moze jednak ^^ :P
Obrazek
"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit
Awatar użytkownika
legniczanin
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 20-07-2007, 14:54

Re: Sekrety TK3?

Post autor: legniczanin »

janix pisze:Kiedyś widziałem, jak Boskonowitch robi cos takiego: chwyta nogami przeciwnika i kreci sie wokół niego. Ten rzut jest podobny do rzutu eddiego: hcf+1+2 (u edka ten rzut jest nawet w command liscie).

A ja widzilem ze Boskon robi jak Yoshi, miecz w bija to Boskon ten dzojsticzek wbija
Siła rośnie wraz z wiekiem i przechodzi z pokolenia na pokolenie nie strac tego . . .
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: KRELIAN »

legniczanin pisze:
janix pisze:Kiedyś widziałem, jak Boskonowitch robi cos takiego: chwyta nogami przeciwnika i kreci sie wokół niego. Ten rzut jest podobny do rzutu eddiego: hcf+1+2 (u edka ten rzut jest nawet w command liscie).

A ja widzilem ze Boskon robi jak Yoshi, miecz w bija to Boskon ten dzojsticzek wbija
ale o czym wy mowicie w ogole , przeciez to zadne sekrety a normalne ciosy boskona :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
legniczanin
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 20-07-2007, 14:54

Re: Sekrety TK3?

Post autor: legniczanin »

KRELIAN pisze:ale o czym wy mowicie w ogole , przeciez to zadne sekrety a normalne ciosy boskona :oczami:

My o tym wiemy tylko wydaje mi sie ze on troche nasladuje innych
Siła rośnie wraz z wiekiem i przechodzi z pokolenia na pokolenie nie strac tego . . .
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: KRELIAN »

Crow tez nasladuje innych a przeciez to zaden sekret
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”