Poziom graczy z Honmaru

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

janix
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 96
Rejestracja: 19-01-2007, 23:38

Poziom graczy z Honmaru

Post autor: janix »

Dlaczego gracze z tego forum nie wygrywaja turniejow w T5??

PS Zapowiada się, ze w przyszłosci niewiele sie zmieni.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: Ren »

no właśnie janix, dlaczego nic nie wygrałeś? Przecież też jesteś graczem z tego forum? LOL

poza tym większość Graczy tutaj skupia się bardziej na T3 online a pod tym względem myślę że poziom jest niezły :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: Dumian »

Lol, temat tak samo śmieszny jak i głupi. Dlaczego gracze z tego forum nie wygrywają turniejów w T5? Może dlatego, że po 1 sporo osób nawet nie ma Tekkena 5, po 2 są tacy którzy mają a i tak nie grają w niego "na poważnie", po 3 patrz post Rena, po 4 są osoby z Honmaru które radzą sobie na turach całkiem nieźle, wychodzą z grup itp., no i po 5 bo zupa była za słona :lol:
janix pisze:Zapowiada się, ze w przyszłosci niewiele sie zmieni.
No z pewnością zwłaszcza, że era T5 dobiega już końca :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
janix
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 96
Rejestracja: 19-01-2007, 23:38

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: janix »

Ren pisze:no właśnie janix, dlaczego nic nie wygrałeś? Przecież też jesteś graczem z tego forum? LOL

poza tym większość Graczy tutaj skupia się bardziej na T3 online a pod tym względem myślę że poziom jest niezły :)
Wiedziałem, ze taki bedzie pierwszy argument. To, ze ja gram biednie ma niewiele do rzeczy, poniewaz nie jestem jedynym graczem na honmaru. Uderz w stół, a nozyce sie odezwa.
Ren pisze:Lol, temat tak samo śmieszny jak i głupi. Dlaczego gracze z tego forum nie wygrywają turniejów w T5? Może dlatego, że po 1 sporo osób nawet nie ma Tekkena 5, po 2 są tacy którzy mają a i tak nie grają w niego "na poważnie", po 3 patrz post Rena, po 4 są osoby z Honmaru które radzą sobie na turach całkiem nieźle, wychodzą z grup itp., no i po 5 bo zupa była za słona
Ren pisze:Zapowiada się, ze w przyszłosci niewiele sie zmieni.

No z pewnością zwłaszcza, że era T5 dobiega już końca
Miałem na myśli DR-ke no i w przyszlości dalsze czesci (myślę, że honmaru bedzie sie trzymało jeszcze dłuuuuuugo).
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: Action »

Geeez wbrew pozorom TK3 i TK5 to nie to samo i jeżeli Honmaru to "Tekken 3 Online" a nie Tekken 5 (aczkolwiek moze w przyszlosci...) to nie ma mowy o wygrywaniu turniejów offline w TK5 ze wzgledu na ogranie online w TK3 online. :|
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: Komandos »

Co za głupi temat. Co ma wspólnego Tekken 5 z Tekkenem 3 online? Ja teraz gram tylko w T3 i jak ostatnio był u mnie qumpel i załączyliśmy T5 to miałem straszne problemy żeby go pokonać a w T3 nie dałem mu wygrać żadnej rundy. Pewnie są goście którzy grają tak samo dobrze w T5 albo lepiej np. Krelian ale to jednostki.
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: luc_october »

właśnie z kumplami robimy spary w t5.... porażka. przez to że cały czas grałem w t3 online nie mogłem pograć. wszystko naciskałem za wcześnie i w dodatku chciałem grać anką jak na trójce lol. za boba wolałem się nie chwytać haha. przeogromna przepaść między tymi dwoma grami. szkoda że nie ma z kim grać w t5 coś więcej bo może byś janix nie musiał tego posta zakaładać :)
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: czit »

janix przeciez na upartego sam mozesz sie przekonac tak samo jak ja w listopadzie na PGA :P przed turej w T5 gralem w ta gre 2 godziny z adriankilerem i 2 godzinki z pitrexem wiec swoją wiedze do T5 staralem sie przelac z T3 a nie z tamtych dwoch sparow z ktorych i tak praktycznie nic nie pamietalem :P (no ale w kazdym razie bylo milo;) ), no ale jedna walke wygralem :P tyle ze z jakims noobem co nie potrafil totalnie w to grac (a myslalem ze ja tam bede najgorszy:P )
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: -=MASTA=- »

Wbrew pozorom temat wcale nie jest taki głupi. Sam się kiedys nad tym zastanawiałem.

A dlaczego gracze "z tamtego forum" nie radzą sobie w T3 Online ? He ? chociażby ze mną, z takim patternowym botem :) Grałem z kilkoma osobami z forum PE, którzy w T5 radzą sobie całkiem, całkiem. Przynajmniej są w stanie wyjść z grupy, czego jakoś "śmietanka" ;) Honmaru zbytnio nie potrafi. :P I myślcie sobie co chcecie [że się przechwalam itp, blee bleee ble staratata :D], ale z żadną z tych osób nie przegrałem, co więcej biłem ich okrutnie. To tylko świadczy o przepaści i ogromnej różnicy jaka dzieli T3 a T5. Jestem przekonany, że gdybym to ja grał z nimi w T5 to role by się diametralnie odwróciły :)
Już Yamada kiedys napisał, że Honmaru to taka liga podwórkowa :) Wydaje mi się, że wiekszość ludzi z forum Honmaru nie gra w T5 na poważnie. Bo nie ma z kim, bo daleko do sparring patnerów, bo nie ma kasy na to żeby jeździć po "polszcze" i zagranicy na turnieje. Kogo stać od tak sobie wydać ok 2500 zł na to żeby pograć z chociażby z Knee na UT8 ?. A wiadomo, że nic tak nie podnosi poziomu i skuteczności gry jak sparringi z najlepszymi i udział w turniejach. Tak jest z T5. A spójrzcie teraz jak sprawa wygląda ze starym [dobrym] T3. Żeby zagrać z kims nie trzeba wcale wychodzić z domu, umawiasz się, właczasz Kaillere i grasz. Heheh jakie to proste prawda ? A i AC się czasem trafi :P No i teraz pytanie : co wybieracie ? .... Większość osób z Honmaru już wybrało :D
No ale skoro są ogranizowane tunieje w T5, to czemu na niego nie wpaść. Zawsze jest okazja żeby pogadać z kims znajomym z forum, posparować, a przynajmniej poznać z widzenia osoby, które do tej pory kojarzy się z ksywki na "Homarze" i meczów online w T3.
T5 i T3 to dwa zupełnie różne światy, i chyba nie do przeskoczenia są te różnice. Ale jedno jest pewne w świecie T3 Online Honmrau rządzi !!!

"PS Zapowiada się, ze w przyszłosci niewiele sie zmieni."
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: KRELIAN »

Punisher mi powiedzial ze gdybym gral stevem to juz dawno bylbym na podium ale wybralem DJa bo laski na to leca
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: Arucardo_1 »

-=MASTA=- pisze:Przynajmniej są w stanie wyjść z grupy, czego jakoś "śmietanka" ;) Honmaru zbytnio nie potrafi. :P
:zdziwko:

Coś nowego... "śmietanka" honmaru moim zdaniem taka znowu bardzo słaba nie jest, ja z Pitrexem wychodzimy z grupy prawie zawsze, Dumian i Pychu chyba też, Krelian jest ponoć jeszcze lepszy od nas i w ogóle bardzo dobry, (piszę "ponoć" bo z nim nie grałem) a Yamada zwany Aramisem wygrywa ogólnopolskie turnieje w SC... nadal sądzisz, że jesteśmy słabi?


Nie wygrywamy turniejów? Ja byłem 2 razy drugi a jeden turniej wygrałem :P (o zasięgu lokalnym no ale zawsze się liczy :lol: )

No a ogólnopolskich nie wygrywamy bo są gracze lepsi od nas, proste...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
janix
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 96
Rejestracja: 19-01-2007, 23:38

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: janix »

KRELIAN pisze:Punisher mi powiedzial ze gdybym gral stevem to juz dawno bylbym na podium ale wybralem DJa bo laski na to leca
Wg mnie dobrze, ze wybrales Devil Jina (zakladam, ze bedziesz nim tez gral w T5.1), bo w DR-ce Stevem chyba zbyt wiele nie ugrasz. Jednak ranking "polskich topów" w T5 DR objawi sie podczas najblizszych turniejow tej czesci.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: Di »

Arucardo pisze:ja z Pitrexem wychodzimy z grupy prawie zawsze, Dumian i Pychu chyba też, Krelian jest ponoć jeszcze lepszy od nas i w ogóle bardzo dobry
No a ja jestem według oficjalnego turnieju 4. w DR w Polsce a ostatnio w T5 zaszedłem tak daleko jak Matt :lol: Co prawda nie gram w T3 online ale jestem tu zarejestrowany :P
Arucardo pisze:a Yamada zwany Aramisem wygrywa ogólnopolskie turnieje w SC
Przecież Aramis wygrał 1 duży turniej SC który i tak było wiadomo że wygra ;) Po EP5 nie pojawiał się już na turniejach Calibura.
janix pisze:(zakladam, ze bedziesz nim tez gral w T5.1)
Czy Ty wiesz co mówisz? W T5.1 gra i będzie grało zawsze mniej osób niż w 5.0.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: Yamada »

Arucardo pisze:a Yamada zwany Aramisem wygrywa ogólnopolskie turnieje w SC
Przecież Aramis wygrał 1 duży turniej SC który i tak było wiadomo że wygra ;) Po EP5 nie pojawiał się już na turniejach Calibura.
Widocznie po prostu wiem kiedy wejść na scenę :cool:

Najlepsi w T5 uważają ze to strata czasu grać w cos z czego i tak nic nie będą mieć (zadnych nagrod) wiec olewają T3, a gracze którzy nie mają z kim grać w swojej okolicy w T5 meczą T3 online bo tutaj mają lud do sparrów. Oczywiscie nie tyczy się to wszystkich - Krelian ma sparringowcow w T5 ale też gra w T3. Ja też mam ludzi od T5 ale po prostu nie trawię tej gry i w nią nie gram;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Poziom graczy z Honmaru

Post autor: Pitrex »

Ja co prawda w T3 gram już chyba z 6 lat a dostaje w dupę od większości top tierów,jeżeli chodzi o T5 to ja gram w niego rok,a co już uzyskałem :D

PS. poczekajcie aż kupię nową gałę (w następnym tygodniu :) ) mój DJ was wszystkich pozamiata (a jak nie to---->BRYAN ;) )
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”