Tekken 6

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Pitrex »

Japoński magazyn Arcadia ujawnił kilka nowych szczegółów dotyczących szóstego Tekken'a, mianowicie: gra na automatach ma ukazać się jeszcze przed końcem 2007 roku (w tym momencie ukończona jest w 40%), animacja ciosów została całkowicie zmieniona. Law dzięki zmianie animacji będzie jeszcze bardziej przypominał Bruce'a Lee. Katsuhiro Harada wyjaśnił że Yoshimitsu był postacią zbyt trudną do opanowania co spowodowało zupełną przebudowe tego zawodnika, po stracie pozycji lidera clanu Manji miecz Yoshiego stracił moc, przez co musiał on opanować dwie nowe techniki, które będzie mógł swobodnie przełączać podczas walki. Pierwsza z nich opierać będzie się na walce dwoma mieczami, natomiast druga na walce wręcz. Okazało się że strzał Bryana z shotgana nie jest animacją po wygranej, lecz zagraniem które będzie mógł wykorzystać w walce. Co więcej każda postać będzie mogła korzystać z jakiejś "broni" np. Anna będzie rzucać swoimi szpilkami (heh :)). Namco zdecydowało się z Leo zrobić kobietę :), podało także do informacji że w grze ukaże się jeszcze jedna postać (imię nieznane) którą większość z was już widziała, niemożliwe ? A jednak, sprawdźcie 2:05 trailer'a, postać widoczna jest na ekranie monitora.
na 2:05 mi się wydaje a raczej jest to pewne że jest to Kunimitsu :D info z www.tekken.net.pl
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 6

Post autor: Arucardo_1 »

Okazało się że strzał Bryana z shotgana nie jest animacją po wygranej, lecz zagraniem które będzie mógł wykorzystać w walce. Co więcej każda postać będzie mogła korzystać z jakiejś "broni" np. Anna będzie rzucać swoimi szpilkami

IMO - beznadzieja
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Aserot »

W sumie jak będzie miał ograniczoną ilość strzałów na walkę to da się to jakoś strawić najlepiej jeden :P.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Pitrex »

Aserot pisze:W sumie jak będzie miał ograniczoną ilość strzałów na walkę to da się to jakoś strawić najlepiej jeden :P .
Jak dla mnie może mieć manę która będzie się uzupełniała co jakiś czas hehe :)
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Frizen »

Pitrex pisze:
Aserot pisze:W sumie jak będzie miał ograniczoną ilość strzałów na walkę to da się to jakoś strawić najlepiej jeden :P .
Jak dla mnie może mieć manę która będzie się uzupełniała co jakiś czas hehe :)
tak i lvle ktore beda mane zwiekszac... jak dla mnie ten caly pomysl z broniami jest do kiczu... :/
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Pitrex »

UltraKnight pisze:tak i lvle ktore beda mane zwiekszac... jak dla mnie ten caly pomysl z broniami jest do kiczu... :/
Powiedz to Namco,hehe :P
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tekken 6

Post autor: Di »

Pitrex pisze:Jak dla mnie może mieć manę która będzie się uzupełniała co jakiś czas hehe :)
Mana dla shotguna?
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Phantom »

Po polączeniu namco z bandai wszystkie gry bedą teraz śmierdzieć dragon ballem ;)
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Tekken 6

Post autor: Jo-Jo »

Tia...już to widze jak zamiast płaskimi i EWGFami wszyscy teraz spammują shotgunem :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6

Post autor: vho »

A nowy jack ma po kustomizacji dwie armaty na ramionach^^
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Zuum
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 07-03-2007, 07:00
Lokalizacja: Radlin
Ogrywam: Tekken 6, Dead Nation
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Zuum »

Niestety.... to bedzie przyklad jak zepsuc kolejnego Tekkena... no coz ;/ Ja czuje conajmniej niesmak... Juz widze jak na roznych turniejach w Tekkena beda zabanowane te "specjale" :] No chyba, ze na turniejach bedzie sie grac w DR :]
Obrazek
"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Tekken 6

Post autor: Arucardo_1 »

vho pisze:A nowy jack ma po kustomizacji dwie armaty na ramionach^^
super :/
jeszcze taki nieblokowalny strzał powinien zadawać 200 dmg, ściągać z SS i trwać 3 klatki... :/

ja nie miałbym nic przeciwko tylko w jednym przypadku - gdyby to było tak bezużyteczne jak strzelanie z pistoletu Cervantesa w SC3 (czyli tylko ciekawostka)
gdyby to miało jakąś wartość bojową to jestem na NIE!

wpłynąć na Namco... może jakaś petycja :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Frizen »

jeszcze ktos dostanie kamehameha :D postacie sie w T7 naucza latac... w T8 bedzie mozna autami rzucac :wstyd: a w T9 to bedzie GTA ... no ludzie :zdegustowany:
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6

Post autor: Action »

Nie no... twórcy Hinokakery pokazali, że jednak da się zrobić fajna, nieprzepakowaną postać z bronią palną (kto nie miał okazji zagrać to polecam obadać choćby na YouTube Hardy'ego z Hinokakery). :)
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tekken 6

Post autor: Żółw »

A według mnie jest to bardzo dobry pomysł :) Pod warunkiem, że żeby strzelić z broni trzeba będzie wykonać zajebiście trudną kombinacje :)
Zablokowany

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”