Tekken Tag Tournament

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Tekken Tag Tournament

Post autor: Ana »

Ej no az nie wierze... Nie ma tematu o najlepszej czesci serii Namco? No bez jaj :D

Ktos z Was jeszcze pogrywa w Taga? Jakie sa Wasze Teamy? blablabla no kurde nie chce aby to wygladalo jak kolejny topic z cyklu "zlote mysli o...". Chcecie pisac to piszcie, ja z checia poczytam bo Tag to moja ostatnia :serce:

Poki co szukam sobie pary do taga, bo single juz mam... bla bla
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: Frizen »

ja gralem w taga conajwyzej na automatach bo nie mam skad scia... znaczy sie kupic :] hehe do dzisiaj pamietam jak koles sobie wzial baeka i hwoaranga i walil w przyciski ze myslalem ze rozwali automat :wstyd: ja zawsze jak gralem na serio to bralem jina i heihachiego :oczami:
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: Pitrex »

Ja pogrywam jeszcze w Taga :D , mój Team to najczęściej Jin i Hwo...

jeżeli chodzi o innego Teama to polecam Xiajkę i Bryana :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: Ana »

Czemu? <nauczanie argumentacji mode on--> skonczyly sie czasy "bo tak">
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: Pitrex »

UltraKnight pisze:ja gralem w taga conajwyzej na automatach bo nie mam skad scia... znaczy sie kupic
hmm... kupić możesz zAllegro

ale my tu naprawde nie bedziemy tolerowac zadnych linkow do torrentow, use PM :)
Ostatnio zmieniony 05-05-2007, 20:22 przez Pitrex, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: Komandos »

Ja w Taga gram od czasu do czasu ale nie na konsoli tylko na automacie (to nic, że nie umię zrobić nawet kosy i łokcia Paula, i wale w przyciski na oślep- pszynajmniej jest fajna zabawa jak kolo patrzy ze strachem w oczach jak mu automat rozwalam :P ). Co prawda mam wersje na ps2 ale tą wydaną w PAL'u i nie idzie w to grać a pozatym konsola mi dziwnie płyty CD czyta.

ps. mój team to oczywiście Hwo i Baek (czyt. 3 i 4 na zmiane).
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: SubZero »

Jak mi laser zdechł, to z braku SCIII i T5 grałem w Taga (bo na HDD się mieścił :P ). Mam nawet dwie wersje (PAL i NTSC) z tym że granie na PALu raczej mija się z celem. Mój team? Hmm, głównie Hwo+Jin (czemu? bo lubię :P ) ewentualnie Hwo+Bryan, Jun+Julia a w ogóle najczęściej jak gram z kimś to randomowo :P
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: Wawrzyn »

Ja grałem w Taga na automatach w Międzyzdrojach i Poznaniu, szkoda ze nie na konsoli we 4 ;) Moje teamy:Julia+Michelle i Jin+Henio :D
Mam nawet dwie wersje (PAL i NTSC)
:zdziwko: NTSC?w ilu fps chodzi??
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: Pitrex »

Wawrzyn pisze: :zdziwko: NTSC?w ilu fps chodzi??
a jak myślisz :lol: ? 60Hz :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: Wawrzyn »

Pitrex pisze:
Wawrzyn pisze: :zdziwko: NTSC?w ilu fps chodzi??
a jak myślisz :lol: ? 60Hz :D
od zawsze myslalem ze TTT jest tylko w 50 hz... , a tu chodzi tylko o PAL! :mur: :mur: :mur:
Ostatnio zmieniony 05-05-2007, 22:18 przez Wawrzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: Action »

Dzięki Subowi, który udostepnił mi, Sil3ntowi i ch... go wie komu jeszcze wersje NTSC Tekken Taga (jeszcze raz thx Sub - oczywiście to były oryginałki prosto z Mongolii i cos za dobrze działać nie chciały, wiec Sub musiał pierw na obraz płyty udostępnic, a zaraz potem wysłał wersje pudełkową ;)) niedawno sobie postanowiłem odświerzyć ten tytuł... i powiem wam, ze Team - Baek & Bob rzadzi... czemu? - bo tak :P <joke> Po prostu nie dość, że ambitni, to jeszcze obaj szybcy xP (zamiast Baeka, także polecam wybrać najwiekszego oszusta w TK czyli Yosha :) )
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: SubZero »

Baek+Bob mają zajebisty tagowy chwyt :]
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: KRELIAN »

ttt jest najbardziej zbalansowana bitka po tkdr . ma devila z nc d/p1,2 ; bruce'a i jego kolanka , ogry i julke z lokciami, hwo i baeka z 'potrojnym ss'em' ale mimo wszystko nie daja sie tak we znaki jak chociazby jin w tk4 czy steve w tk5 . generalnie moja druga najlepsza czesc tekkena po drce w ktora obok tk3 gralem najdluzej i wciaz zdarza mi sie pograc okazyjnie

glowne pary to Jin/Jun , Jin/Heniek, Jin/Law, Jin/Bruce, Ogre/True Ogre i Julka/Michelle - z utesknieniem czekam na ttt online pod mame ... moze kiedys :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: K' »

TTT jest jedną z moich ulubionych części serii. Nareszcie Law dostał porządne WS+2 :hyhy:, można kleić naprawdę ciekawe i efektowne akcje :) I jest to pierwsza część w której pośrednio pojawia się DJ ;).Chciałbym, aby dodali do Tekkena 6 możliwość gry w Arcade-ową wersję Taga :D, tak jak jest to zrobione z częściami 1,2,3 w piątce. Moje ulubione pary to Law/Paul, Jin/Henio, Julietta/Michelle, Law/Hwo ew. Hwo/Baek.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament

Post autor: KRELIAN »

akurat lawa w ttt mocno oslabili w stosunku do tk3, pomijajac fakt ze zabrali mu nc3,4 - ws2 dalo sie karac elektronem co zreszta zostalo mu do dzis

a tag gratis w tk6 to wysmienity pomysl - patrzac na to co robia z nadchodzaca czescia mialbym odskocznie od Drki :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”