SNK - News & Infos

SNK to kawał historii w świecie 2D. Takie tytuły jak Garou: MotW, The King of Fighters, czy też Last Blade pozostaną w sercach graczy na wieki. Porozmawiajmy zatem o królach 2D, którymi Shin Nihon Kikaku niewątpliwie są!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

SNK - News & Infos

Post autor: Action »

W tym temacie podajemy najnowsze newsy dotyczące SNK (planowane premiery nowych tytułów, zapowiedzi etc.), informacje z przeszłości, polecane tytuły i w ogóle to co nie pasuje do innych tematów i dotyczy SNK :P

Ja zacznę od tego co najważniejsze czyli Historia stajni SNK :) Wzloty i upadki firmy... od Ozma Wars przez Art of Fighting do King of Fighters: Maximum Impact. Polecam :)

SNK History
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Aserot »

No historia SNK była niezwykle ciekawa.

Nie wiem czy to tu pasuje :P ale macie tutaj najnowszą produkcje firmy która współpracowała z SNK przy takich tytyłach jak ostanie dwie cześć Samurai Spirits.

Myśle że gierka daje rady ale zobaczcie sami:

Piersze lokalne testy - avi (42 Mb)

ładna walka YouTube
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: SNK - News & Infos

Post autor: eq2D »

Yuki... jak ja ich nie lubię (ciekawe za co...)

A co do tego video... ktoś tu momentami dupy daje (widzicie tą panią z Playmoru?) i wyszło parę dziwnym rzeczy - G:MotW pokazywane podczas omawiania Playmore'u?

A co do nowości... eh... Raczej nic ciekawego się nie dzieje (pomijając, że pojęcie "dream cancel" jakoś chodzi mi po głowie) ale może to Was zainteresuje.


Plotki mówią, że nowy samsho w 3D ma śmigać na nowym boardzie Taito (X2? rzeczywiście plotki jakieś :D) i ma zabijać grafiką. Ok, ta mnie akurat najmniej interesuje ale mimo wszystko jestem ciekaw jak Playmore będzie profanował dalej SNK. Render wygląda słodko!
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Action »

eq2D pisze:G:MotW pokazywane podczas omawiania Playmore'u?
No bo oni o ile pamietam pokazywali wersje na PS2
eq2D pisze:że nowy samsho w 3D
Juz jest jeden 'stary' w 3D :P
...a jak narazie czekam na emulator Atomiswave... KoF XI, Neo-Geo BC, Samsho VI, MS6... MNIAM! :D
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: SNK - News & Infos

Post autor: eq2D »

Action pisze:No bo oni o ile pamietam pokazywali wersje na PS2
Nie zauważyłem :)
Action pisze:Juz jest jeden 'stary' w 3D :P
Są już nawet trzy. Dwa na Hyper NeoGeo 64 i jeden syf na PSX'a, którego - dla dobra wszystkiego co jest dookoła Ciebie - lepiej sobie darować.
Samurai Shodown 64 / Samurai Spirits: Samurai Tamashii oraz Samurai Shodown Warriors Rage / Samurai Spirits 2: Asura Zanmaden to te na Hyper NeoGeo 64. Obadaj filmiki z YT - całkiem ładnie się juggle prezentują, choć jak wiadomo to tylko ciekawostka.
Action pisze:...a jak narazie czekam na emulator Atomiswave... KoF XI, Neo-Geo BC, Samsho VI, MS6... MNIAM!
To sobie stary poczekasz. Nie umią się uporać z emulacją DC, więc na razie będzie lipa. A SamshoVI? Bez krwi? No nie... Zabić Yuki! :(

[ Dodano: 20-03-2007, 22:57 ]
Łok. Wiadomo już co nieco na temat gier, które SNK Play[cenzura]More ma zamiar w niedalekiej przyszłości wypuścić do salonów arcade.

Po pierwsze - SNK zapomina o Atomiswave i przerzuca się na board Taito - Taito Type X2, który - z tego co mi wiadomo - jest / będzie naprawdę potężną maszyną. I tak na TTX2 zobaczymy następujące gry (tytuły mogą jeszcze ulec zmianie) -

KOF Maximum Impact Regulation A - kolejny KoF z serii MA. 3D

The King of Fighters XII - kolejna część "starego" KoF'a. 2D

Samurai Shodown Flash - ahhh... kolejny SS. Prawdopodobnie w 3D.

Żadna z gier nie ma jeszcze swej oficjalnej strony, ale będę trzymał rękę na pulsie.

SNK FOREVER
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Aserot »

Na przełomie wiosny/lata :P dokładnie 21 czerwca na japoński rynek zostanie wypuszczona gra Fu'un: Super Combo jest to kompilacja starych znanych tytułów z systemu NEOGEO a mianowicie Savage Reign i Kizuna Encounter. Na PS2 standardowe dodatkowe opcje których nie było w wersji na NG czyli:

- Practice mode
- Skill list
- Color Edit
- Arranged Soundtracks
- Online mode (yeah choć pewnie nie będzie nam dane się tym cieszyć)

Sugerowana cena startowa to 3,990 Yenów

Tutaj macie linki do screenów 1 , 2 i 3


Lista najlepiej sprzedających się w japonii gier SNK.


NeoGeo Online Collection: King Of Fighters NESTS Hen Playstation 2 5,040 Yen 19 April 2007
SNK Best Collection: KOF Maximum Impact 2 Playstation 2 2,940 Yen 24 May 2007
Metal Slug Complete Playstation 2 5,040 Yen 31 May 2007
Days Of Memories Nintendo DS 5,040 Yen 14 June 2007
NeoGeo Best Online Collection: Art Of Fighting Playstation 2 2,079 Yen 21 June 2007
NeoGeo Best Online Collection: King Of Fighters Orochi Hen Playstation 2 2,079 Yen 21 June 2007
NeoGeo Best Online Collection: The Last Blade 1 & 2 Playstation 2 2,079 Yen 21 June 2007
NeoGeo Best Online Collection: Garou Mark of the Wolves Playstation 2 2,079 Yen 21 June 2007
Fu'un: Super Combo Playstation 2 3,990 Yen 21 June 2007
SNK Best Collection: King Of Fighters XI Playstation 2 2,940 Yen 28 June 2007
SNK Best Collection: Metal Slug 3D Playstation 2 2,940 Yen 28 June 2007
Koi No Iroha Nintendo DS Undecided Undecided
Real Bout Fatal Fury Special Xbox Live Undecided Undecided
NeoGeo Online Collection: World Heroes Compilation Playstation 2 Undecided Undecided

Źródło infosa http://game.snkplaymore.co.jp/

Edit:

The King of Fighters NESTS Hen


Obrazek

Gra zawiera nastepujące perełki:

- Wersje z DC Kof 99 evolution, kof 2000 i kof 2001
- Prefekcyjne wersje z NG kof99, 2000 i 2001
- Od początku mamy dostęp do wszystkich ukrtych bossów, strikerów i zawodników
- Mini gierki z kof 2001 na DC
- Edycje Kolorów
- Możliwość gry online ( tylko w wersje z DC )
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Aserot »

Macie tu kilka screenów z najnowszej trójwymiarowej edycji KoF'a a mianowicie KoF Maximum Impact Regulation A gdzie możemy zobaczyć modele Ash Crimson'a i Blue Mary.
[center]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
[/center]

Enjoy :D
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Action »

zawsze się zastanawiałem... czy Ash to aby napewno mężczyzna? :P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Yamada »

Maximum Impact to kaszana (pierwsza częsć, jak reszta nie wiem). Lepiej zeby to zostało w 2d bo w trójwymiarze się kompromituje:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Aserot »

Wiesz co mnie też MI jedynka nie przypadła do gustu, ale dwójeczka już dawała rady. Z tego co wiem KoF Maximum Impact Regulation A to właśnie MI2 po tuningu więc powinno być w porządku.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Aserot »

Reżyser kina akcji Gordon Chan ( odpowiedzialny miedzy innymi za "The Medallion," "Fist of Legend" ) ma być odpowiedzialny za kinową adaptacje "King of Fighters" Film ma się ukazać na azjatyckim lądzie już w pierwszym kwartale 2008 roku.

Za scenariusz odpowiada Chris Chow ("Fearless") na razie nic więcej nie wiadomo.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Action »

jak zatrudni ludzi z TEGO cosplaya to może być fajnie... :D a co do filmów reżysera i scenarzysty to zadnego nie obejrzałem, ale oceny na filmweb.pl mają niezłe :)
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: SNK - News & Infos

Post autor: eq2D »

No no! Jestem co najmniej napalony na ta produkcję... chyba nawet bardziej niż Act (yo bro). Obawiam się tylko tego, że film może być skierowany do raczej innych odbiorców niż stare, dobre gry SNK...
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Aserot »

Są już pierwsze promocyjne arty dla KoF: MI regulation A co się rzuca w oczy to 2 postacie ukryte w cieniu więc oprócz Ash'a and Mary czekają na nas jeszcze dwie nowe postacie.
[center]
Obrazek [/center]

Jest już znana jedna z zamaskowanych postaci jest nią nie jaka Xiao Lon

Portret
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Aserot »

Smutna wiadomość dla wszystkich posiadaczy konsol z SNK na oficjalnej stronie SNK ogłosiło, że wraz z datą 31 sierpnia SNK zaprzestaje suportu Neo Geo, Neo Geo CD, Neo Geo CDZ, Neo Geo Pocket i Pocket Color. Brak peryferycznych urządzeń (pady, karty pamięci), jak i niezbędnych cześć do naprawy konsol.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „SNK”