Miłość :)

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Miłość :)

Post autor: czit »

Ana pisze:Masta ale nie kazdy jest wierzacy :)
a co to za roznica czy ktoś jest wierzący czy nie, chodzi o przesłanie tekstu

jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat : miłość jest najbardziej wredną rzeczą ze wszystkich , najgorsze jest to że w to wszystko wplątany jest system społeczny który czerpie z tego największą korzyść niszcząc przy okazji (psychicznie i fizycznie) większość ludzi i prawie nikt nie zdaje sobie z tego sprawy bo większość ogląda sie na innych i widząc ze kazdy ma praktycznie takie same problemy uznaje ze tak już poprostu jest i nie mozna z tym nic zrobić więc sie dopasowuje, na szczęście istnieją nieliczne jednostki które sprawiają że jednak jest sens się pomęczyć i przeciwstawić brutalnej rzeczy wistości
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: Aserot »

Co do tematu no co lecą kobiety to niestety zdecydowana wiekszość leci na kase. Lecz czy można to porównywać do miłości, według mnie nie. Poprostu to czysta kalkulacja taki jest teraz świat.
Co do samej miłość to moim zdaniem nie da się zaprzeczyć w jej istnienie, sam znam przykładową pare, która mimo wielu trudność (bo przeszli nie jedno) nadal są ze sobą i ostanio "dorobili" się córeczki (jak mówi szcześliwy tata nowa miss świata :)). I jestem pewien, że bedą żyć długo i szcześliwie.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: Ana »

Czit: akurat ma, bo widzisz wiara chrzescijanska bazuje na milosci, ten tekst mowi o tym ze milosc jest sila sprawcza i najwazniejsza, a akurat sa ludzie dla ktorych milosc nie jest najwazniejsza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sil3nt
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 03-09-2006, 16:12
Lokalizacja: ten pośpiech?
Ogrywam: Samurai Shodown, Mortal Kombat X, King of Fighters XIII
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: Sil3nt »

Według greckiej filozofii prawdziwa miłość (choć platoniczna) i wyższe uczucie możliwe jest tylko między dwoma mężczyznami :| Mam nadzieje, że to nieprawda.... Bo szukać czegokolwiek już dawno przestałem... Jednak do końca swojego żywota, nie mam zamiaru żyć w obłudzie, że (jeżeli trafie na tą prawdziwą "drugą połówke") to wszystko będzie jedynie iluzją...


BTW I'm not gay >.>
Everyone's a one winged angel. To soar we only have to hug ourselves tight.

Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Miłość :)

Post autor: czit »

Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: Yamada »

O fak zniszczyłeś mnie tym czit :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: KRELIAN »

no link daje rade jednak nie bedziemy zlewac z plci pieknej wiec zeby nie bylo watpliwosci zmienilem nazwe tematu ktory i tak juz dawno zszedl na 'wlasciwy' tor :)

Aniu : tu akurat nie trzeba nawet nic rozdzielac , instynktownie dazymy do tego by przetrwac / zachowac gatunek , a zeby w tych czasach bylo to realne musimy pomnazac swoje dobra - nie sposob osiagniecia celu a sam cel jest istotny , kwestie moralnosci przemilcze gdyz to kwestia indywidualna

Masta : ale co jest smutne? mnie zastanawia dlaczego ludzie ktorzy nie akceptuja takiego podejscia uwazaja ze reszta po prostu nic o tym nie wie / nie doswiadcza lub doswiadczyla tego / ewentualnie doznala bolesnego ciosu od drugiej polowki (nie mowie ze akurat tak sadzisz ale tak z reguly jest) , a przeciez to nie ma nic do rzeczy pomijajac ze niekoniecznie jest prawda :) . ot trzezwe spojrzenie na sprawe . milosc zaiscie jest piekna ale nie trwa wiecznie gdyz napedzana jest chemia czy tego chcemy czy nie no ale o tym pisalem juz wczesniej .

a cytat nie do konca przekonuje - jesli mam swiadomosc i wiedze to potrafie trzezwo ocenic stan swojego umyslu , jesli nie potrafie to albo jej nie posiadam albo sie jej wypieram . po co wiec uciekac przed nieuniknionym?
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: Ana »

Od jakiegoś czasu czytam sobie codziennie ten topic i zastanawiam się czy odpisać czy nie :) Po prostu nie chce mi się wierzyć, że mogłam napisać niektóre pierdoły i rotfla mam konkretnego :) Dziś zdecydowanie mogę przekreślić zdanie: " Chociaż naprawde, jak na razie, odpowiada mi "bycie singlem". Wszystko zmieniło się na tyle, że spokojnie mogę napisać że miłość istnieje i jets jednym z najpiękniejszych uczuć. A miłość z mocną podporą w przyjaźni to w ogole rarytas :)

Kazdemu tego zycze... Swiadomosci ze Ktos czeka, ze z kazda pierdola mozesz przyjsc do Kogos, podzielic sie smutkiem czy radoscia. Banaly? Owszem, ale te banaly to przyprawy zycia. Gdy czlowiek budzi sie z usmiechem na ustach a w duchu zyczy Komus "udanego dnia Sakrbie", gdy kazdy gest nabiera zupelnie innego sensu i znaczenia. 50 000 razy w myslach przerabiasz sekunde wyrwana z zycia i nie jest to suche wspomnienie. Chec po prostu bycia razem i wydrapania oczu kazdej pizdzie ktora bardziej przychylnym okiem spojrzy, bo jednak kobiety to szmaty co potrafia owinac faceta wokol palca. A w ogole o czym ja tu chrzanie? :D Romantyzm? No proszę Was :) Ogolnie fajnie jest miec taka swiadomosc, ale czasem od "kocham cie" lepiej brzmi "nie pierdol" :)

A przede wszystkim, ten kto wymyslil hasło Honmaru Connecting People miał cholernie duzo racji :)

PS. Panowie, podryw "na Tekkena" tez moze dac rade lolz ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Miłość :)

Post autor: luc_october »

:rozpacz: ... idę do kiosku.... po żyletki.
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Miłość :)

Post autor: czit »

Ana pisze:..Wszystko zmieniło się na tyle, że spokojnie mogę napisać że miłość istnieje i jets jednym z najpiękniejszych uczuć. A miłość z mocną podporą w przyjaźni to w ogole rarytas :)
gorzej jeśli jest się w takiej sytuacji bez wzajemności :kwasny:
Ana pisze: ..Ogolnie fajnie jest miec taka swiadomosc, ale czasem od "kocham cie" lepiej brzmi "nie pierdol" :)
mistrzowski tekst :padam:
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: Ana »

czit pisze:
Ana pisze:..Wszystko zmieniło się na tyle, że spokojnie mogę napisać że miłość istnieje i jets jednym z najpiękniejszych uczuć. A miłość z mocną podporą w przyjaźni to w ogole rarytas :)
gorzej jeśli jest się w takiej sytuacji bez wzajemności :kwasny:
Tylko sie nie poddawaj :)
A tekst wiem ze mistrzowski, taki swoiski nie? :)

luc: uwazaj na... kur** mowilam uwazaj na kraweznik no...
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Miłość :)

Post autor: luc_october »

puściłem komuś sms'em "nie pierdol" ciekawe co odpisze xD
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: Ana »

"i tak nie mam z kim"? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Miłość :)

Post autor: czit »

Ana pisze:Tylko sie nie poddawaj :)
wytrzymalem rok, wytrzymam i kolejne dziesięć lat , a co! grunt to wiedzieć czego sie chce i być upartym, bo o dziwo to wychodzi tylko na lepsze; 'jedyne' z czym trzeba sie uporać to cierpliwość :D na szczęście można ją podmienić narzucaniem sobie innych - bardziej ambitnych obowiązków typu : "chasing perfection" :)
Ana pisze:A tekst wiem ze mistrzowski, taki swoiski nie? :).
jak zwykle masz racje :)
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Soth
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 16-05-2007, 13:55

Re: Miłość :)

Post autor: Soth »

Należy czekać... Taak... Czekanie jest jak wino... Ulżysz lecz rady nie dasz. Ja będę czekał...
Ale jak długo...?
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”