Jin Revange

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Jin Revange

Post autor: Chinczyk »

Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jin Revange

Post autor: Frizen »

filmik nawet ale akcje moglyby byc jednak lepsze :hyhy: cos w stylu ws+2 ewgf 3 plaskie :wstyd: (czy jak to idzie ) aha i mogles sobie podarowac akcje z bigami :/
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jin Revange

Post autor: -=MASTA=- »

Jednego nie rozumiem Chińczyku po co ten filmik ? Chciałeś pokazać, że też portafisz standardy Jinem ? Juggle z w Bigi z których i tak można uciec techrolem ? Czy naprawde zrobienie trzech elektronów w Boba jest powodem do puszczania tego na YT ?. Żebyś chociaż jeden raz vs online zrobił któregoś juggla z tego zbędnego filmiku. A gdzie tam - trzy płaskie do usrania ;). Ja rozumiem, że mając 17 lat nie musiałeś widzieć "prehistorycznych" filmików M&B, ale to przecież nie zwalnia z samokrytycyzmu :).
Ja bym się wtydził takie "dzieło" podpisać swoim nickiem :P...
Ehh i ten piekny napis www.fraps.com zdradzający... profesjonalizm.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Jin Revange

Post autor: KRELIAN »

gdybys zapodal chocby jedna akcje jankiem trwajaca 5 sekund ktorej nikt nigdy nie zrobil to bylaby warta wiecej niz 100 takich 'produkcji' - to taki hint na przyszlosc odnosnie robienia filmikow ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Jin Revange

Post autor: Chinczyk »

Jak dla mnie powstalo duzo znacznie gorszych filmkow, a poza tym glownie chodzilo mi o to by zapoznac sie z tworzeniem wlasnego filmu tekkenowego i w niedalekij przyszlosci skrecic cos duzo lepszego

MASTA wielu ludzi gra jinem na 3 plaskie w jugglach.Ja gram tak online bo do konca sie jeszcze nie przyzwyczailem ;)

KRELIAN tylko z kad wziac akceje ktorej nikt jeszcze nie zrobil ;)
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Jin Revange

Post autor: vho »

Jeśli chodzi o samego jina, to na pewno najgorszy film jaki widziałem. Chyba, że faktycznie chciałeś się tylko zapoznać z klejeniem avi'ków, to ok, ale po co od razu na youtube dawać coś takiego?? :P
tylko z kad wziac akceje ktorej nikt jeszcze nie zrobil
Hmm... Z głowy? :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Jin Revange

Post autor: KRELIAN »

vho pisze:Jeśli chodzi o samego jina, to na pewno najgorszy film jaki widziałem. Chyba, że faktycznie chciałeś się tylko zapoznać z klejeniem avi'ków, to ok, ale po co od razu na youtube dawać coś takiego?? :P
tylko z kad wziac akceje ktorej nikt jeszcze nie zrobil
Hmm... Z głowy? :P
jak ktos cierpi na brak kreatywnosci to najlepiej przykampic na tk6 i na szybko zrobic jakis filmik z biednymi jugglami :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”