please help xD

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
rikimaru
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03-06-2007, 10:14

please help xD

Post autor: rikimaru »

witam wsyztskich uzytkownikoe forum...
ja mam taki problem... mam internet radiowy...sciaga mi dosc szybko w porywach do 500 kb/s upload jakies 350 kb/s... gram w ET mam pingi 50 ms i wczoraj zobaczylem tekkena on line chce pograc i tu pierwszy problem nei moze sam znalezc listy serwerow...sciaglem nowe biblioteke i po dluzeszej zabawie czasami uda mi sie wbic w ktorys serw....ale jak ju sie uda tyo mam ping do 2500 ms !! :przestraszony: raz zszedl do 1500 xD powiedzicie mi co jest wgrane help help....
z gory dzx pozdo0o 4all
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: please help xD

Post autor: Frizen »

radiowka to nie najlepsze rozwiazanie :/ a i z tych serwerow co masz to zazwyczaj dziala tylko aep i reps... noi czasem t3o :P a z tym pingiem to nie wiem moze to wlasnie przez to ze radiowy net ? :niepewny:
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: please help xD

Post autor: Dumian »

Z radiówką często ludzie mają problemy z pingami/lagami a na w miarę przyzwoitą grę co najwyżej można liczyć jakoś w nocy czy też wcześnie rano.
Co do serwów to zaktualizuj sobie listę (przycisk Refresh List w głównym oknie Kaillery) i wtedy spróbuj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: please help xD

Post autor: Lukas »

Mam internet "kabelkowy" i na wiekszosci serwerow mam pinga ponad 200 (200, a 1000 to juz niewielka roznica :D ) tak naprawde dziala "normalnie" pare.
Chociaz te pare moze nie dzialac przez radiowke.. sprawdz serwery, ktore dal Frizen,
jak bedzie ping ponizej 100, to mozna probowac grac.

Ważne: jak zobaczysz podczas gry w prawym górnym rogu napis :"out of sync" to najlepiej wyjsc z gry, bo nie macie synchronizacji, a z tego co wiem, to z radiowka ten napis pokazuje sie co chwile.
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: please help xD

Post autor: Frizen »

czyli radiowka poprostu nie nadaje sie na gre online :/
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: please help xD

Post autor: Tygrys »

Sam mam radio i wiem ze jak jeszcze zagrywalem online to tylko po polnocy bylo to mozliwe ;/
Pozdrawiam
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”