Fan Arts

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Yamada »

Miałem tego nie pokazywać, ale co mi tam szkodzi...

Dobra, po ok 5cio letniej przerwie od rysowania oto pierwszy rysunek sklejony na szybko. W założeniach miał to być Mibu Kyoshiro, ale jako, że rysowałem wszystko szybko i całkowicie z pamięci nie wiem czy go przypomina;P. Jakość do bani bo to zdjęcie z komórki (nie mam skanera niestety) ale coś tam zawsze widać.

http://img371.imageshack.us/img371/7876/no1fw1.jpg
http://img444.imageshack.us/img444/6466/no2yq7.jpg - to samo troche nizej bo aparat w telefonie ma ciulowy kat "łapania". No i cienie troche są wyblakłe bo za bardzo pod światło chyba kartke trzymałem.

EDIT:
http://img395.imageshack.us/img395/9775/dsc00027jk4.jpg
http://img117.imageshack.us/img117/359/dsc00023my1.jpg
http://img488.imageshack.us/img488/1834/dsc00024rt7.jpg
Moja ulubiona postać z NGE - panna Ayanami. Creditz goez dla mojego psa który przeszkadzał mi jak tylko mógł:P. Rysowane z pamięci.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Fan Arts

Post autor: eq2D »

Oj, chyba pierwszy raz widzę czyjeś arty, które mogę nazwać co najmniej "ładnymi".
Gratuluję talentu i umiejętności.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Dumian »

No no naprawdę świetne :respekt:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

A jak ja Ci mówiłam że są zajebiste to nie chciałeś słuchać... :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Fan Arts

Post autor: Cargo »

yamada jak dla mnie wypasik.. zrób sobie konto na DA :)
(btw umieścilem nową tapete w topicu "wasze prace w photoshopie..." jak chcecie, to oblookajcie) :)
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: K' »

Naprawdę świetne prace widzę, że nie tylko ja uwielbiam Ayanami "Blue" :D
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Fan Arts

Post autor: Pattrick »

Trzeba powiedzieć , że masz Talent i Umiejętności normalnie :respect: Yamada
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Fan Arts

Post autor: JJK »

Dobre szkice Yamada :) . Widze, że rysujesz dość twardą kreską co jest odpowiednie w tej konwencji. Spróbuj połączenia ołówka z (delikatnym) tuszem, założe się że wyjdą ci jeszcze lepsze prace...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Yamada »

Poprawiane są ostrzejszą kreską z racji wyrazistych cieni - inaczej połowa by się zlewała w całość, ale np mam też sam delikatny szkic twarzy Rei. Nom z tym tuszem to zdecydowanie fajny pomysł bo wtedy manga jest taka..no bardziej mangowa:P.

Jak będzie mi sie chciało to później coś nowego maznę.

Ten kto znajdzie pewien błąd na szkicu Rei ma przy okazji piwo;].
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: K' »

Jako, że dzisiaj jest mój "szczęśliwy dzień" i mi trochę odwala (nie, jeszcze nic nie piłem ;) ) to chciałbym wam zaprezentować jednego z moich bochomazków, którego w wolnej chwili sobie skrobnąłem. Dopiero się uczę lecz nie mam ostatnio zbyt czasu (praca itp.) więc nie bluzgajcie zbyt mocno ;) Chociaż na Honmaru jest paru fanów Chobitsa więc może ich to trochę zaciekawić...

http://img511.imageshack.us/img511/853/chobitsff4.jpg

Panie Shimizu, Yumi oraz oczywiście Chiiiiiiiiiiiiii...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Yamada »

Nogi i buty Yumi troche nie teges, ale twarzyczki bardzo fajne. Chociaż mam wrażenie jakbyś rysował to tępym ołówkiem:P.
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: K' »

Yamada pisze:Chociaż mam wrażenie jakbyś rysował to tępym ołówkiem :P.


Rysowałem tym co miałem akurat pod ręką :P Może ołówek nie był do końca tępy, ale w super stanie także nie był... Chyba zeskanowałem to w zbyt dużej rozdzielczości bo wszelkie krawędzie itp. są w bardzo dużym powiększeniu toteż widać je dość szczegółowo w papierowej formie wygląda to trochę lepiej :) ,a z rysowaniem butów to zawsze miałem problem aby wyszło mi coś znośnego ;) Słowem chyba zaopatrzę się w lepszy sprzęt :) ten standardowy bo o rzeczach do nakładania lastrów i tuszu to sobie póki tylko pomarzę :hyhy:
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

K` przede wszystkim warto zainwestowac w dobre olowki. Od siebie polecam komplet do rysunku koh-i-noor (ja mam swoj od 2 lat i prawie jak nowy xD). Dobrze zatemperowane jakosciowo mocno daja rade. Do tego kilka rysików do rysowania (polecam akwarelowy, 4-6-8B :) ). Technicznie najbardziej podoba mi sie ta Chii któa jest na najnizej. Yumi tez mocno daje rade, zwłaszcza cała postac. Tak jak pisał Yamada- buty nie teges. Choc dam Ci rade jaka mi dała moja plastyczka: "poki nie nauczysz sie na karteluszkach rysowac butów rysuj postacie po kolana w trawie, nie potrafisz konskiego łba, niech ma wór narzucony..." ;) Ogolnie czekam na wiecej prac ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: K' »

Dzięki za rady, a to "ukrywanie" niedopracowanych elementów jest mi już znane ;) Pamiętam jak kiedyś zawsze nie wychodziły mi ładne oczy (nie mówię, że teraz wychodzą ;) , ale jest na pewno lepiej niż wcześniej) dlatego często rysowałem postacie w okularach trochę to naciąganie wyglądało, ale jakiś tam efekt dawało. Może uda mi się nakłonić mojego kumpla Hakuzaijo, aby umieścił tu parę swoich prac, a rysuje on już od baaaardzo dawna toteż jego prace trzymają niezły poziom :) Jak macie jakieś mangowe prace to ukażcie je wygłodniałym oczom fana bo coś mi tu zalatuje, że macie pewnie parę nieodkrytych kart, które może mogłyby zachwycić takiego pseudo - rysownika jak ja :) Ana ? Yamada ? Somebody ? :D
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

Yamada dał swoje prace --> viewtopic.php?t=53&start=30

Ja nie miałam ołówka w recę od bardzo dawna chyba że do rysowania zaliczyć rysowanie układu współrzędnych :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”