ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Jo-Jo »

Nom ja to będe robił swojego endurance'a i będe siedział te bite 7 dni bez snu :D ... zobaczymy czy dam rade :D ... jak dałem 4 to to też powinienem
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: AK »

Jo-Jo pisze:od 28 czerwca do 5 lipca
to LOLowo :D bo ja mam 2 lipca urodziny :P
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Arucardo_1 »

hehe no to będzie podwójna biba :D


ja może wyhaczę góra dwa dni, jeśli będą tam Dumian, Pitrex, Oen (którego jeszcze muszę przekopać w T5 :P ) i inni ludzie od Tekkena 5 to możesz się mnie spodziewać :D


tak a propos: Jo-Jo, ile masz TV?
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Jo-Jo »

Mam 3 TV
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: KRELIAN »

fajnie ze jestem mile widziany ale termin mnie nie uznaje - milej popijawy :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
BuBa
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13-05-2007, 12:22

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: BuBa »

a ja też mogę się tam pojawić xD ?
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Dumian »

Dobra, niby ktoś jedzie niby ktoś nie jedzie ale na dobrą sprawę nic konkretnego nie wiadomo. Organizator jak widać nie specjalnie sie przykłada aby wszystko było zapięte na ostatni guzik co może trochę martwić :P

Pierwsza sprawa to przydałaby się jakaś lista obecności. Niech Jo-Jo edytuje pierwszego posta i wpisuje na bieżąco osoby zdecydowane na 100% przyjechać.
Druga sprawa to czasu już wbrew pozorom niewiele więc przydałby się jakiś konkretny termin. Gdzieś tam padło 29 czerwca, może być?

Jeszcze jedna sprawa, mam nadzieje, że jakoś specjalnie ograniczony czasowo nie jesteś Jo-Jo żeby nie było sytuacji, że niektórym więcej zajmie przyjazd na zlot niż sam zlot? :P Ile jesteś w stanie przetrzymać ludzi tak aby sobie jakoś dopasowali odjazd itp?

No i na koniec:
eq2D pisze:walcie w tym temacie jak jesteście zdecydowani, bo przypalenie w chuja pokroju zmiany zdania "z nagłych powodów" raczej spotka się z pogardą...
Z tego właśnie powodu ja się jeszcze nie deklaruje. Póki co bardziej jestem na tak jednak może być różnie a nie chce później się wycofać w ostatniej chwili ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Aserot »

Ja mam pytanko czy była by opcja ewentualnego noclegu (śpiworeczek) jak co to może na dwa dni bym wpadł.

Co do daty to wydaje mi się że weekend od 29 do 01 jest dobrym terminem na podbój stolicy.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Jo-Jo »

Aserot: Właśnie o to chodzi :) ...siedzicie u mnie całe 24h przez kilka dni ( ile kto może i od kiedy :) ) .
Dumian: z tego co widzę to masz o mnie złe zdanie.....muszę naprawdę poważnie wziąść mojego brata na bok i z nim pogadać ( a, że jego prawie nigdy nie ma to już nie moja wina ) ...prawdę mówiąc zależy mi bardziej na tym zlocie bardziej niż wam i robię co mogę byle by wszystko tak jak zostało zaplanowane :) ....

I też weź pod uwagę, że też mam swoje prywatne życie ( nieprawdopodobne prawda ? ) i nie siedze przed kompem 24h ( choć bym bardzo chciał BTW :P ), ale oczywiście zdaję sobie sprawe z tego, że niektórzy z was będą przyjeżdżać za grubą kasę ( nie tylko płacąc za wyjazd ) więc wiem, że to nie przelewki i jak zobowiązałem się być hostem tego zlotu, tak was nie zawiodę ;) ....

... I mówiłem tysiąckrotnie, że może każdy przyjeżdżać 28 CZERWCA, ale oczywiście nic się nie stanie jak ktoś będzie się zjeżdżał później ;).... I nie nie jestem ograniczony czasowo....grzeję miejsce na moim prezesowskim foteliku nonstopa ( ewentualnie małe przerwy na spacer z pieskiem ;) ) więc spoko :D
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: AK »

nie no JoJo takie podejście mi sie podoba :D:D tylko nie zdziw sie jak przyjadę 28 i bede siedział dotąd aż mnie Twoj ojciec z domu wyje**e jak wróci :D:D
hehehe :rotfl:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Dumian »

Hehe Jo-Jo a niby na jakiej podstawie uważasz że mam o tobie złe zdanie? No bez jaj, już sama taka deklaracja z twojej strony to wielki +
Nie bierz za bardzo do siebie tego co piszę, chodzi mi tylko o to, żeby cie trochę bardzie hmm zmobilizować? :P
W każdym razie jest ok i nie wmawiaj sobie, że jest inaczej.

Pogadaj jeszcze z bratem i będzie w ogóle si ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Ana »

JoJo dam Ci zajebistą radę: SPONTAN :) imo całkiem fajnie się sprawdza. Ja robiłam zlot na zasadzie "w niedziele wieczorem dowiedziałam sie ze mam od srody wolna chate i rzuciłam hasło paru osobom na gg >>w srode u mnie gramy w mieczyki/doa/tekkena<<". Z 4 zaproszonych osoób (+ piata z podworka obok) nie przyjechala tylko 1 (za co dzis w sumie jestem wdzieczna bo mam co wypominac :oczami: ). Zabawa trwała 2 dni i imo było naprawdę fajnie. Zadnej organizacji wczesniejszej (no ok, zmiana poscieli aby mogli sie wyspac), wszystko na spontanie. Kilka akcji było mocno ok, kilka tekstow się zapamietało ("a co my, kur**, caritas?", "wiesz ostatnio jak robiłam obiad to spaliłam kuchnie", "chcecie chinszczyzne czy ryz z sosem chinskim"). Mam nadzieję, że będzie okazja powtórzyc to w podobnym gronie. Choć wiesz.. podziwiam Cie za info na forum. Ja bym się nie odwazyła, zaproszenia idą na GG do VIPów ;)

edit: Jo-Jo po przeczytaniu tego topicu stwierdzam, ze moja zasada u Ciebie nie wypali, zaplanuj dokladnie wszystko
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Dumian »

Tylko, żeby nie było spontan jak wbije 10typa przed dom Jo-Ja a on otworzy drzwi i "sorki chłopaki, nie tym razem" :P hehe nie no oczywiście zartuje ;]

A już bardziej poważnie to mysle, ze obowiązkowo musi pojawić się Tekken Tag Tournament co wy na to? :D
Jeśli o mnie chodzi to jeszcze DoA by sie przydalo ale nie wiem czy ktos z tych co beda na zlocie lubi/umie/chce w to pograc... :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: danielmarley »

Ja bym chciał się zintegrować z wszystkimi i bardzo chętnie bym przyjechał :)
Jeśli znajdzie się jakieś wolne miejsce na pewno skorzystam.
Cóż mogę od siebie zaoferować ? Siebie :P i trochę sprzętu, a mianowicie: mam multitap, i do tego pady, gry: Wszystkie Tekkeny, DoA Hardcore, Soul Calibur 2 i 3, Urban Reign, Marvel vs Capcom, hehe Dragon Balla. To raczej najlepsze bijatyki jakie posiadam.
Jak coś służę uprzejmie :D
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: ZLOT KUR....de JEGO MAĆ!

Post autor: Ana »

Dumian pisze:Tylko, żeby nie było spontan jak wbije 10typa przed dom Jo-Ja a on otworzy drzwi i "sorki chłopaki, nie tym razem" :P hehe nie no oczywiście zartuje ;]

A już bardziej poważnie to mysle, ze obowiązkowo musi pojawić się Tekken Tag Tournament co wy na to? :D
Jeśli o mnie chodzi to jeszcze DoA by sie przydalo ale nie wiem czy ktos z tych co beda na zlocie lubi/umie/chce w to pograc... :P
Dumian takie rarytasy jak Tag i DoA to tylko na dolnym slasku :hyhy:
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Hyde Park”