Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Mucha_Ziom

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mucha_Ziom »

Frizen pisze:porazka ,co to jakies szachy ?
To nie żadne szachy.
Chociaż takie sytuacje rzadko się zdarzają na online.
Ale jak taki noob ze mną gra cały czas jednym ciosem to po walce go uprzedzam o tym żeby tak nie grał bo to po 1.denerwuje ludzi po 2.jest trochę irytujące po 3.nieuczciwe względem przeciwnika (przynajmniej według mnie)

Jakbyś się czuł gdybyś leżał....próbował wstać i dostajesz kopa....dalej leżysz dostajesz kopa robisz d,3 nie zdążysz i dostajesz kopa....dalej leżysz....próbujesz się obrócić dostajesz kopa....tak przez całą walkę.... K.O. według ciebie to jest uczciwa gra?

Bo według mnie nie. Jak byś wyeliminował problem takich noobów którzy grają w sposób jaki opisałem wyżej??? Nie graj jak noob to nie przegrasz.
Taka moja teza.
Awatar użytkownika
Alwexis
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 12-06-2007, 17:47

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Alwexis »

Oto rozmowa z podróbką jednego z lepszych graczy z forum (Masty)

<-=Masta=-> KOleś... poczytaj se moje posty na forum to bedziesz wiedział czemu nie lubie typków takich jak ty.
<Alwexis> Coś ci zrobiłem?
<-=Masta=-> Oczywiście ze tak niedoświadczony graczu jakich mało. Wiesz że gdzieś kiedyś pisałem że nadmierne używanie ciosów typu kopanie po ziemi jest nielegalne?
<Alwexis> No to napisz do Jakiegoś Admina ciekawe z kogo się bedzie śmiał :)
<-=Masta=->Tu nie o to chodzi noobku ty mój mały tylko o twój niepforesjonalizm. Nielubie przyjść z roboty i klnąć na takich graczy jak ty
<Alwexis> O serio? :> Nie potrafisz nawet wstać jak cię kopie na ziemi to napewno jesteś ty :> (turlał się do mnie za każdym ciosem :P)
<-=Masta=->Żal mi ciebie chłopczyku Nieładnie mieć bota na 1 cios żeby nie dać wstawać zal.pl
<Alwexis>Ja nic nie skomentuje :P tylko se wkleje żeby prawdziwy Masta mógł to zobaczyć
<-=Masta=-> Chyba cie stara nie kocha...

Reszty lepiej nie pokaże ;]
Dumian możesz już płakać zawitałem na wasze forum :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

Mucha jakbys na chama nie probowal ciagle wstac to by tak nie bylo , wystarczy chwile lezec i jak cie walnie to polecisz troche dalej od niego i bedziesz miec czas aby wstac - ot cala filozofia ;]
Mucha_Ziom

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mucha_Ziom »

taaa takie sztuczki też znam.
nie trudno jest podbiec do leżącego gdy ten się troche oddali. no chyba że nigdy o tym nie pomyślałeś. żal mi ciebie. może i nie jestem pro graczem ale zachowuje zasady uczciwości i zdrowego rozsądku.

A co do tego kawałka nawijki wyżej to popieram =maste=

A nie tak jak wcześniej napisałem alwexisa.
podupcyły mi się ksywki
Ostatnio zmieniony 17-06-2007, 14:44 przez Mucha_Ziom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alwexis
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 12-06-2007, 17:47

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Alwexis »

W momencie kiedy twój przeciwnik jest na ziemi i gdy go kopniesz troszke odleci w bok i odrazu wstaje nie zdążysz 2 raz kopnąć zanim nie wstanie ;/
Dumian możesz już płakać zawitałem na wasze forum :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: -=MASTA=- »

No to się wkurr..... znaczy się zdenerwowałem :) Pięknie !! No widocznie jakiegoś nooba znowu zlałem i się teraz odgrywa podszywając się pod mój nick. Powinna być na tej kaillerze jakaś rejestracja nicków, to by takich nieprzyjemnych sytuacji nie było. Widocznie niektórzy tę rozrywkę jaką powinnien być Tekken traktują ze śmiertelną powagą i nie potrafią się pogodzić z tym, że ktoś może być zwyczajnie lepszy w jakąś głupią gierkę. hehe. To juz nie pierwszy raz, że się ktoś podszywa pode mnie, może nawet jest to jedna i ta sama osoba, albo jest ich wielu. Ja ze swojej strony mogę dodać żebyście nie przejmowali się kimś takim. Jeśli widzicie, że ktoś gra delikatnie mówiąc słabo, a po walce zaczyna wylewać swoje gorzkie żale obrażając innych ludzi, to z całą pewnością możecie być pewni, że nie macie doczynienia ze mną. W internecie zasady kultury też obowiązują....
A z mojej strony Faki dla tego kogoś i osobisty strzał w ryja z elekryka :D :D HEHE
Awatar użytkownika
Alwexis
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 12-06-2007, 17:47

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Alwexis »

Dzieci neo chcą się troszke podniecić tym że ktoś bedzie mówił "Siema Dumian kope lat mastah" a potem standardowe rozładowanie... moze przesadzam ale takie mam odczucie ;/
Dumian możesz już płakać zawitałem na wasze forum :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

zrozumcie nie ma sytuacji w ktorej nie mozna wstac, gdyby takie cos bylo to taka postac by byla zbanowana aaa i widocznie nie wiesz ze jest cos takiego jak karalnosc ciosow, jak ktos cie zaatakuje to chwile musi poczekac zeby nastepny atak zadac a ty mozesz natychmiast wstac... i lepiej nie wypowiadaj sie na ten temat jesli nie masz zielonego pojecia o tekkenie...
Ostatnio zmieniony 14-06-2007, 13:07 przez Frizen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alwexis
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 12-06-2007, 17:47

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Alwexis »

To sie nazywa "runda ciosów" chyba nieistnieje coś takiego jak nieskończone Combo (chociaż zdaje mi sie ze widziałem kiedyś coś takiego u tej popierdołki gona ;[)
Dumian możesz już płakać zawitałem na wasze forum :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Lukas »

Oto rozmowa z podróbką jednego z lepszych graczy z forum (Masty)

<-=Masta=-> KOleś... poczytaj se moje posty na forum to bedziesz wiedział czemu nie lubie typków takich jak ty.
<Alwexis> Coś ci zrobiłem?
<-=Masta=-> Oczywiście ze tak niedoświadczony graczu jakich mało. Wiesz że gdzieś kiedyś pisałem że nadmierne używanie ciosów typu kopanie po ziemi jest nielegalne?
<Alwexis> No to napisz do Jakiegoś Admina ciekawe z kogo się bedzie śmiał :)
<-=Masta=->Tu nie o to chodzi noobku ty mój mały tylko o twój niepforesjonalizm. Nielubie przyjść z roboty i klnąć na takich graczy jak ty
<Alwexis> O serio? :> Nie potrafisz nawet wstać jak cię kopie na ziemi to napewno jesteś ty :> (turlał się do mnie za każdym ciosem :P )
<-=Masta=->Żal mi ciebie chłopczyku Nieładnie mieć bota na 1 cios żeby nie dać wstawać zal.pl
<Alwexis>Ja nic nie skomentuje :P tylko se wkleje żeby prawdziwy Masta mógł to zobaczyć
<-=Masta=-> Chyba cie stara nie kocha...

Reszty lepiej nie pokaże ;]

za to typ powinien osta dostac -.- Masta by czekos takiego nie powiedzial xDDDD
Jak miałem etap, że heniem robiłem tylko helle, albo d/f +1, 2 to mi tylko zwrócił uwagę, że kapuszczę (jako ciekawostkę mi to powiedział) i tyle w temacie D:

[ Dodano: 14-06-2007, 14:56 ]
taaa takie sztuczki też znam.
nie trudno jest podbiec do leżącego gdy ten się troche oddali. no chyba że nigdy o tym nie pomyślałeś. żal mi ciebie. może i nie jestem pro graczem ale zachowuje zasady uczciwości i zdrowego rozsądku.

Popieram cie Alwexis takich ludzi trzeba tępić

Takie podejście u noobkow mnie właśnie denerwuje :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

Mucha_Ziom pisze: Jakbyś się czuł gdybyś leżał....próbował wstać i dostajesz kopa....dalej leżysz dostajesz kopa robisz d,3 nie zdążysz i dostajesz kopa....dalej leżysz....próbujesz się obrócić dostajesz kopa....tak przez całą walkę.... K.O. według ciebie to jest uczciwa gra?

Bo według mnie nie. Jak byś wyeliminował problem takich noobów którzy grają w sposób jaki opisałem wyżej??? Nie graj jak noob to nie przegrasz.
Taka moja teza.
wychodzi na to ze jestem n00bem bo niejednemu nie daje wstac , szkoda ze osoby ktorych dotyczy ten problem nie wiedza ze mozna odturlac sie na bok badz przeczekac ale przeciez czemu mialyby wiedziec
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: vho »

U know, 3 ciosy w leżącego max i powinieneś odpuścić :P
Jakbyś się czuł gdybyś leżał....próbował wstać i dostajesz kopa....dalej leżysz dostajesz kopa robisz d,3 nie zdążysz i dostajesz kopa....dalej leżysz....próbujesz się obrócić dostajesz kopa....tak przez całą walkę.... K.O.
Ja bym się nauczył wstawać...
według ciebie to jest uczciwa gra?


Według mnie tak, przegrywa ten, który nie umie grać.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Lukas »

Apel do początkujących: załóżcie, że tekken to ulica, na której wolno WSZYSTKO i ten kto przeżyje wygrywa - nie ma reguł, jest tylko licznik wygranych walk i to WSZYSTKO, z czasem dojdziecie do wniosku, że przy tym wszystkim chujowo jest kapuscic.. albo i nie, ale wszelkie ograniczenia w stylu: "nie wolno kopac lezacego" zostawcie sobie dla siebie.
WALI MNIE TO, żE NIE LUBISZ BYC KOPANY NA ZIEMI, JAK CI NIE PASUJE, TO ZE MNA NIE GRAJ I NIE WYZYWAJ OD NOOBOW NOOBIE!!!!


Edit: sorry, jeśli za dużo agresji w moim poście, ale CHCIAŁEM urazic noobów, bo tekstow o kopaniu leżącego nie głosiłem nawet, jak byłem noobem.
Edit2: i nie wyzywalem od noobow, jak bylem noobem.. o kurde, a moze ja nie bylem noobem? :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Ana »

Hm a ja jestem totalnym noobem i jakos to ze jak gram z Krelianem na poczatku rundy spokojnie moge odpiac klawiature i zrobic z niej podstawke pod szklanke z piwem mi nie przeszkadza. O wstaniu przy Jego Julce czy Annie moge pomarzyć, to że ugram Mu rundę moge se narysować ewentualnie napisać o tym fanficka. I to się tyczy zarówno Tk3 online jak i T5 (w T5 to juz w ogole :) ). Wczesniej sporo grywałam z Yamada i w sumie pogo sword sni mi sie do dzis po nocach, ale zadnego z Nich nie wyzwalabym od noobów dlatego ze ja przegrywam; dlatego ze wchodze w ich paterny; dlatego ze nie radze sobie z trapami. To tylko swiadczy o Ich ograniu io tym ze mi brakuje kilkuset godzin practice. W tym wypadku to zdecydowanie ja jestem tym noobem i wszelkimi okresleniami które w takich przypadkach ida w strone zwyciezcy. Nie rozumiem ludzi którzy w ten sposób, jak Ty to robisz Mucha Ziom, chca siebie dowartosciowac. Boli Cie to ze ktos uzywa jednego ciosu? Naucz się blokować lub znajdz sposob na jego obejscie, czy to uzyj czegos cos co go crushuje czy SS. Bola Cie tech trapy? Napisz petycje do Namco, ze zli i perfidni ludzie nie daja Ci wstac lub wlacz Practice (ten taki ciemnoniebieski napis) lub staraj się wyciagac wnioski z gry. Czasem lepiej poswiecic i 10 walk obrywajac kazda z 3 rund perfectem aby wyczaic dane zagranie niz leciec na pałe przez 100 walk modlac sie o ugranie rundy.

A czy na trapy to uczciwa gra? Jezusmariajózef, no jasne ze tak :) I prosze Cie nie pisz wiecej takich rzeczy bo mam wygodny fotel i nie chce ladowac na podlodze ze smiechu wiecej. A jesli ja Ci piszę takie rzeczy to naprawde musial to byc wybitny post
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Komandos »

Mucha_Ziom pisze:taaa takie sztuczki też znam.
nie trudno jest podbiec do leżącego gdy ten się troche oddali. no chyba że nigdy o tym nie pomyślałeś. żal mi ciebie. może i nie jestem pro graczem ale zachowuje zasady uczciwości i zdrowego rozsądku.

Popieram cie Alwexis takich ludzi trzeba tępić
Tobie się chyba Tekken myli z walką w realu. Na solówce z kumplem z piaskownicy może cie sobie ustalać takie rzeczy typu: nie kopać leżącego, nie bijemy się po buźkach, nie kopiemy się po jajach :rotfl: Tekken to tylko gra jak każda inna i można robić wszystko na co pozwala system gry. To tak jakbym grał z kimś w CS'a, on by mnie zabił strzałem w plecy a ja bym go zaczął wyzywać bo w plecy się nie strzela :rotfl:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”