Turniej 2D

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

W którą z gier 2D turniej?(o ile wogóle)

Marvel vs Capcom (lub inny "vs")
15
23%
Marvel Super Heroes
4
6%
Vampire Savior 2(Darkstalkers)
1
2%
King Of Fighters 2000 (lub inna część)
14
22%
Mortal Kombat 3 Ultimate
8
13%
Street Fighter Alpha 3
12
19%
Pocket Fighter
1
2%
Guilty Gear
9
14%
 
Liczba głosów: 64

Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Aserot »

Ja też chetnie zagram w GG ale osobiście przyznam że wersja na PSX nie jest za ciekawą odsłoną tej jakże pieknej serii. Jak by co zawsze możecie na mnie liczyć jestem chętny na sparing ( wersja jaką posiadam jak by co Guilty Gear [SLUS-00772] ).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: SubZero »

Jak dla mnie to z bijatyk 2D najlepszy jest stary dobry Mortal Kombat 2 (pamiętam jak się w to grało na informatyce, na sprzęcie 486/66MHz - te dwuminutowe fatality :) ). Części późniejsze to mi już jakoś nieszczególnie podchodzą. A z innych to grało się i w SF i w KoF'y i w GG i w vs'y różne, ale to już tylko rekreacyjnie :P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej 2D

Post autor: Arucardo_1 »

Ho ho, dawno nie zerkałem w ten temat, więc króciutko:

Jeśli robić turniej w grę 2d, to taką, w którą będzie grało jak najwięcej osób. JoJo proponuje KOF, jednak jest to bez sensu bo dla 5 osob to sie chyba nie robi turnieju; czyzbys JoJo wybieral ta gre bo liczysz na zwyciestwo, ale dlatego że malo kto w te gre gra? Dziwne, zawsze myslalem, ze w turniejach chodzi o zabawe a nie pokazania rzekomej wyższosci - tym bardziej nie rozumiem takich tanich aktow próby "zaistnienia w olimpie graczy". Zatem moje zdanie mogę streścić tak - ja gralbym tylko w MSH albo MvsC i to gdyby byl nie-za-szybko (brak czasu - bolesne :/ ), ale jakbym mial oddac glos to na ta, na ktora jest najwiecej glosow.


Ale to co mnie najbardziej rozwaliło w tym temacie to gdy JoJo wyskoczył z głupotą w najczystszej formie, można rzecz wręcz nierafinowaną:

Jo-Jo pisze:Róbcie co chcecie, ale zaprawde zaprawde powiadam wam......popełniacie ogromny błąd.....Dumianie....wybacz im....gdyż nie wiedzą co czynią.......

no po prostu komentować się nie chce... :suchy:
dziwię się, że masz TYLKO JEDNEGO osta... :kwasny:


Aha, pytanie do expertów: czy Gundam: Battle Assault 2 pójdzie pod ePSXe?

pzdr :cool:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Dumian »

W temacie turnieju całkowicie zgadzam się z Arucardo. Jak już robić to w coś, co ma największe poparcie i jest szansa zebrania jak największej ilości gracz.

Głosowałem na MvsC

A co do terminu to myślę, że jakikolwiek turniej najwcześniej odbędzie się dopiero po Tekkenie.

Spójrzcie na tura SE. Mimo, że w swoim czasie był to jedyny turniej i zainteresowanie było dosyć spore to najprawdopodobniej zostanie on anulowany :/
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Aserot »

Szkoda turnieju SE naprawde świetnie się grało i już życzyłem wszystkim powodzenia a tu lipa. Jeżeli chodzi o turniej w 2d to żeczywiście najwieksze szanse ma MvsC (jak co pisze się na to) na drugim miejscu MK3U. Jo-Jo jak znajdzesz ludzi do KoF to nie ma sprawy ale uwież mi że długo już gram w KoF'a i wiem że trudno znaleść rodaków grających w ten tytuł.

Jak narzie oddaje głos na MvsC ( zresztą naprawde dobry fighterek ).

P.S.>
Arucardo nie wiem jak Gundam: Battle Assault 2 ale jedynka napewno działa wiec z dwójeczką nie powino być problemów.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

Arucardo - Mi nie chodzi o to, żeby zaimponować komuś moimi skillzami w KOF'a ponieważ takowych mam tylko w śladowej ilości, bo w KOF'a to ja daawno temu grałem na PSX'a ( chyba w 98 lub w 96 ) i nawet nie pamietam jak tam postacie sie nazywają :/, ja po prostu chce, żebyśmy organizowali turnieje do wymagających bijatyczek....rozumiesz....np. na turniejach nie chce widzieć jakiś masherowych gierek ( np. MvsC niestety :/ ) nie zrozum mnie źle...MvsC nie jest dla mnie złą grą ( pamiętam, że się całkiem nieźle kiedyś bawiłem przy tym ;) ) , ale po prostu do turnieju online ta gra się nie nadaje ( przynajmniej moim zdaniem ).....a z resztą....to jest taka głupia dyskusja jak była kiedyś czyli " Czy lepsze jest Q3 czy UT ? " więc to do niczego nie prowadzi, a nawet zaczynają się już takie mini-przezwiska, więc może zakończmy tę dyskusję ;).

Aserot - Mogę dać radę i jakby chociaż połowa ludzi których dobrze znam by się zgodziła, to KOF Tournament vol 1 byłby jak nic ;)
Zobaczę co da się zrobić ;)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej 2D

Post autor: Arucardo_1 »

no sory ale jak się nabijasz z czyjejś religii to na takowy komentarz zasłużyłeś, a i tak był łagodny... ktoś mniej "kulturalny" ;) mógłby ci wywalić z mocniejszym.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Aserot »

Jo-Jo jak znajdziesz ludzi to nie ma problmu moge nawet poprowadzić ten turniej, jeszcze jedno pytanko działą ci już KoF na mame bo z tego co wiem to miałeś z tym jakiś problem.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

Aserot pisze:Jo-Jo jak znajdziesz ludzi to nie ma problmu moge nawet poprowadzić ten turniej, jeszcze jedno pytanko działą ci już KoF na mame bo z tego co wiem to miałeś z tym jakiś problem.
Po pierwsze primo : Sam to nie będziesz tego turnieju prowadzić....... :evil:
Po drugie primo : Trochę czasu nie sprawdzałem, ale teraz spróbuje jeszcze raz ;) mam nadzieje, że mi pójdzie :D
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Yamada »

Ja powiem tylko tyle że to ze Jo-Jo użyl cytatu z chrześcijanstwa nie przeszkadza mi i nie widze powodów dla których mialby przeszkadzac komus innemu. Jeżeli tak uraziło Ciebie to zdanie Arucardo, to ciekaw jestem co bys powiedział po ukonczeniu Xenogears i Xenosagi ;) .

A na temat - MvC nie lubie. Jest zbyt masherska IMO, wole cos bardziej technicznego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej 2D

Post autor: Arucardo_1 »

Yamada pisze:Ja powiem tylko tyle że to ze Jo-Jo użyl cytatu z chrześcijanstwa nie przeszkadza mi i nie widze powodów dla których mialby przeszkadzac komus innemu
1. Mniej uraziło, bardziej wywołało politowanie dla autora, wszak użył cytatu z czyjejś religii (dla sprawy obojętne jest czy chrześcijaństwa, islamu czy wierzeń plemiennych ludów Afryki), czyli dla pewnych ludzi sprawy jednak ważnej... No cóż, jest to jak widać z textu nabijanie się z owej religii co z mojego punktu widzenia jest czystą głupotą (nie widzę mądrego celu użycia tego zdania a ryzyko dostania po łbie jest wbrew pozorom spore :D )
kurde ja tego nie rozumiem swoją drogą, o te karykatury Mahometa wszyscy się oburzyli a na chrześcijństwo pozwalają psioczyć, jak widać dla niektórych są "równi i równiejsi".

2. Zdanie owo trąciło płycizną totalną :P więc było głupie jak but tak czy owak

3. Twoje zdanie jest Twoim, każdy ma prawo do swojego byle by szanował zdanie innych.

Pzdr
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

Nie....to nie było nabijanie się z religii....to było po prostu moje zdanie na temat tego, że zdecydowana większość osób chce, żeby był turniej MvsC......i właśnie taka była moja reakcja na to......może troszke za bardzo " orginalnym " stylem napisane......

BTW gdyby ktoś coś podobnego do ciebie powiedział na ulicy ( nieświadomy tego, że użył słów z Bibli ) nawet twój bliski kolega, to co....też byś mu " strzelił pstryczka w nos " ??
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Aserot »

Chłopaki ta dyskusja do niczego nie prowadzi szanuje poglądy każdego z was ale chyba nie o tym jest ten temat. Co do MvsC może ta bitak nie należy do trudnych ale uwierzcie mi że byle smasher nie ma szans z kimś kto trenuje dłuższy czas. Dlaczego choć by advenced guard (wiesz co to jest wogóle) i jego odpowiednie wykorzystanie. Na serwerze anti3d można często znaleść dobrych graczy zagraj a zrozumiesz o co chodzi. Zresztą w ewentualny turnieju był by za tym żeby wyłączyć easy mode w dip'e co zapobiegnie grze na głupie nawalanie po przyciskach.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Turniej 2D

Post autor: Pattrick »

oj Jo-Jo ty myślisz , że MvsC jest taki łatwy? To spróbuj zagrać Ryu na wszystkich 3 dodatkowych (lub 2 ) stylach .... Co do Kof i Super Gem Mini Fighter jestem za a inne też nie są złe oprócz Marvel Super Heroes ....

Ten Film "I got the power KoF combos" to jakoś dziwnie kojarzy mi się z dumianem w tekkenie ....
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

Hehe....kiedyś umiałem na innych dwóch...ale to było cholernie dawno kiedy miałem jeszcze PSX'a i właśie MvsC na niego :P .....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”