Tales of Pirates

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Tales of Pirates

Post autor: TomU »

Obczajcie to.
Może juz niekturzy z was widzieli juz,slyszeli, a co więcej może juz grali.

http://www.talesofpirates.com/

Gra Tales of Pirates.
Fajna gierka.Obczajcie i Zapodajcie swoje zdanie :P
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tales of Pirates

Post autor: Oen »

Moglbys sie wyslic na wiekszy opis niz "fajna gierka" bo to nie wystarcyz by mnie zachecic :P chociaz faktycznie sie taka wydaje ;)
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Tales of Pirates

Post autor: TomU »

No Dobrze mowisz i masz. :D

Serwis Internet Gaming Game poinformował o rozpoczęciu zamkniętych beta testów gry Tales of Pirates. Jest to najnowsza gra z gatunku MMO osadzona w klimacie morskim. Czekaja na nas morskie przygody związane z "rzemiosłem" pirata, korsarza, bukaniera czy innego morskiego rozbójnika. Uczestnicy rozpoczętych testów, z automaty zakwalifikują się do otwartych beta testów, które przewidziane są za kilka miesięcy.

Gralem i cuż moge rzec.Jak kazde MMO gra Wciaga a ze ta ma klimacik taki jaki ma <wszyscy wiedza o co chodzi :P> Wciaga jeszzce bardziej. Z tego co pisze wyżej i z tego hdzies jeszcze kiedys czytałem Możliwe sa efektowne walki Statek vs Statek , Statek Vs Ląd heh <totalna rzadkosc w takich grach>
Jeśli nie zagracie nie skumacie.
Jedyne co mnie totalnie wKur... to to że Kamerą sie steruje naprawde biednie i wy napewno też to powiecie< nie to co w Lineage2 >

Piszta Co wy sadzita o tej gierce.
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tales of Pirates

Post autor: Action »

Widziałem flash-reklame na jakims portalu i pierw sie zaciekawiłem bo uwielbiam pirackie klimaty... ale jak zobaczyłem, ze to manga i bohater walczy z jakims rozowym pokemonem... echh odechciało mi się.. no ale nic, czekam na jakies wieksze sprawozdanie z gierki. :) (Mozliwe jest plywanie z portu do portu i handlowanie towarami? Mozliwym jest zostanie Korsarzem? Jakas fabuła? Wiecej info please :P )
Ostatnio zmieniony 19-06-2007, 20:32 przez Action, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Tales of Pirates

Post autor: AnTeK »

Myślę, że L2 zmiażdży :P
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Tales of Pirates

Post autor: TomU »

Akszyn ja mam dopiero 10 lvl robie questa na 1 profke Na stateczek mnie nie stac bo o ile sie nie myla ale napewno jest kuresko Drogi. Ale wydaje mi sie ze cos takiego jest możliwe.

Co Do L2 raczej nie przebije L2 jest bardziej rozbudowane prawie kazda profka i Rasa specjalizuje sie czyms innym tutaj tylko mamy jedna rase i 4 poczatkowe profki do wyboru i jeszczze tam jakies pożniejsze.
Ale i tak gierka jest Fajowa :D

Antek nie myśl tyle tylko ściagaj i graj :D
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Tales of Pirates

Post autor: AnTeK »

TomU pisze: Antek nie myśl tyle tylko ściagaj i graj :D
Masz na myśli L2 czy Tales of Pirates?? :luka: Zresztą nie ważne uciekam bo koledzy mnie na EPI potrzebuja ;]
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Tales of Pirates

Post autor: TomU »

No pomyśl.
L2 Ma ponad 2 Giga, a Tales of Pirates ma Jniecale 300 mb :)
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Tales of Pirates

Post autor: Pattrick »

No to tak , jesteś piratem i na początku nie masz nawet kasy na łódke długości 1,5 Biurka (czyli jakieś 1,5 metra), więc musisz jakoś zebrać kase zabijając potwory (przypominające trochę pokemony rzecz jasna). Zły pomysł nie był , tylko dlaczego grafika jest aż taka bajkowa? TomU, po instalacji 300 mb czy przed instalacją? bo to duża różnica ... bo ściągasz gre 700 mb instalujesz i masz 2 gb mniej na dysku.
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Tales of Pirates

Post autor: TomU »

Plik instalacyjny ma jakies 300 mb :) no i 15 mb patcha :P
A po instalce ma 900 mb
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Hworuś
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 25-07-2007, 09:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odpowiedź

Post autor: Hworuś »

Grałem w tę grę mam Swordsmana na 16 i Huntera na 16 gra jest bardzo ciekawa a zwłaszza dla tego ze dostaje się takie złote pudełeczka i jak masz 5lvl otwierasz i masz nowsze ekwi na 10 po zmianie klasy początkowej dostajes wyposażenie poczetkowe dla twojeje klasy i tak co pięć leveli uważam , że gra jest ciekawa , ale stworki zeczywiście to poprostu pokemony , ale ogólnie gra ma bardzo duże możliwości polecam :padam:
Kage Bunshin no Jutsu!Odama Rasengan!
xXxMatiixXx
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 10-04-2009, 07:55

Re: Tales of Pirates

Post autor: xXxMatiixXx »

Ja tam mam crusader 55lv sharpshooter 47lv champion 45lv i vyager 50lv pozdro all.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tales of Pirates

Post autor: Wawrzyn »

Też pogrywam... głównie gdy jest 2 x EXP.Mam sharpshootera 41 lvl.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”