Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Yamada »

No gra na trapy to żadna straszna przeginka bo w wiekszosci przypadkow wystarczy tylko spokojnie lezec i przeczekać. Oczywiscie jest wtedy ryzyko wyłapania czymś innym no ale taka juz ta gra jest. Zresztą w tej grze nie ma takiej kosmicznej ilosci TT jak w t5 czy sc3 wiec nie jest to taki straszne.

No a serie typu 3,3,3,3 Hwo są cienkie i jeżeli ktoś to łyka to znaczy ze to z nim jest cos nie tak - zawsze pod ostatnim ciosem mozesz się schylic i masz wybitke na gwarancie.

To sie tyczy wielu zagran - t+4,4,3+4 edka jest przegięte? Pomiedzy pierwszym a drugi spokojnie wetniesz sie na bloku. Edkowe 3~4 jest przegiete i nie wiesz czy pójdzie 3ci low czy strzał z dyni? Nie ma problemu bo po pierwszych 2uch zblokowanych lowach spokojnie sie wetniesz w kontynuację (niektórymi postaciami siedzą ostre rzeczy np p,p+2 Henka). Wkurza Cię t+2,3 Lawa? SS w lewo i masz jego plecki. Wiele ciosów mozesz w ten sposób wydymać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alwexis
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 12-06-2007, 17:47

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Alwexis »

Jest taka zasada: Jeśli 1 ziomek powiedział tą rzecz to 2 juz nie mówi tego samego. Milczenia tego noobka powinno być dla was odpowiedzia ;]
Dumian możesz już płakać zawitałem na wasze forum :D:D
Obrazek
Mucha_Ziom

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mucha_Ziom »

ale wy się czepiacie tego kopania po ziemi.
podałem tylko przykład noobskiego (według mnie) zagrania a wy odrazu jedziecie sobie z tego jeden po drugim. o co wam chodzi?
nie rozumiem tego

jeśli jeden koleś nauczy się jakiegoś ciosu i prubuje go cały czas robić na chama to znaczy że jest bardziej zaawansowany od takiego co zna całą gamę ciosów i wie co i kiedy ma zrobić?
nie wydaje mi się. ale jak chcecie to jedźcie sobie po mnie dalej jebane szmaty i kur** bez honoru

dziekujemy za uwage :)
spóźniłem się :( :P
no wiesz, manual i te sprawy :P
Ostatnio zmieniony 17-06-2007, 15:05 przez Mucha_Ziom, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Alwexis
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 12-06-2007, 17:47

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Alwexis »

Mucha_Ziom pisze:jebane szmaty i kur** bez honoru
w taki oto sposób ktoś przyznaje się do pomyłki... żal poprostu żal... a w tekkenie chodzi o to kto wygra a nie żeby mieć hiperwypaśny stylas. Przegrałeś pare razy to nie wyżywaj sie na forum tylko se zaparz kawki to moze przejdzie
Dumian możesz już płakać zawitałem na wasze forum :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Lukas »

jeśli jeden koleś nauczy się jakiegoś ciosu i prubuje go cały czas robić na chama to znaczy że jest bardziej zaawansowany od takiego co zna całą gamę ciosów i wie co i kiedy ma zrobić?
No właśnie nie zabardzo wiesz co kiedy robic, bo bys nie obrywal ciagle tym jednym ciosem, tylko:

-albo byś robił ciągle tą samą kontrę do znudzenia zabierając przeciwnikowi hp

- albo bys byl "ponad tym wszystkim" i gral roznorodnie nie obrywajac przy tym

Ale można napierdalac grochem o ścianę -.- a taki i tak swoje.
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: TomU »

Oj jakie debile sie trafiaja to szkoda mi ich...
Wchodze sobie zagrac z kims pytam sie czy jest ktos dobry ... pisze kolec o Zacnym nicku Masakra :P

Wiec mowie wlaż.On wszedl... hahaa
Gramy ja Xiao mu dupczana skopalem :P A ze ucze sie grac Leiem wziolem go on przykapil Pawlem no i przegralem ...

Nagle pisze Dobra nie gram z Leszczami i wychodzi hehee...

Puzniej ze jestem slaby i takie tam jak mowie choc grac jeszcze raz a on ze jestes slaby i ze juz mu sie ze mna nie chce grac

Jednym słowem Down :D:D
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

lepsi sa kolesie ktorzy wygraja runde i wychodza po czym stwierdzaja ze szkoda im czasu na gre :padam:

swoja droga kiedys wbijam do kogos , wybieram edka po czym koles do mnie z tekstem 'jesli wybrales edka to na bank jestes slaby, nie gram z toba' i wyszedl :(
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Cargo »

Oj jaka Szkoda Krelian :(
Widać że koleś istnieje na forum jako ukryty i śledzi kolejne wyniki turniejów :rotfl:
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

IRY

Post autor: aki1986 »

Witam wszystkich:)
Mnie osobiscie irytuje nazekanie po przegranej walce oraz wychodzenie w trakcie pojedynku.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Yamada »

Jakbym w to jeszcze grał to kur.wica by mnie chyba brała bo coś net lubi mi się ostatnio rozłączać.
Obrazek
reviv4l
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22-06-2007, 10:31

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: reviv4l »

A wiec jesli moge :D ..
Mnie denerwuja ludzie, którzy na... non stop te same juggle. Moim zdaniem to nie wprowadza do gry różnorodnosci, ale nie musicie sie ze mna zgadzac.
Najgorsi sa chyba gracze ktorzy wala edkiem i hwoarangiem na tzw. chama ;D

Nie lubie tez wszystkich Mishima no i Jina bo sa nie do ruszenia,a to troche przesada.

Za to zajebisci sa ludzie ktorzy podchodza do gry na luzie i nie probuja usilnie wygrac, walac to co maja sprawdzone.

Pozdroo!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mr_Editor »

A ja chciałbym tutaj stanąć po stronie muchy. Może i to nie najlepszy gracz (chociaż miałem z nim czasem problemy) ale przynajmniej nie kapi i stara się grać różnorodnie. Mnie też wkurzają ludzie którzy cały czas grają jednym i tym samym zagraniem bo z takimi ludźmi to nie zabawa tylko cały czas jedno i to samo w kółko. Możecie się ze mną nie zgadzać
Alwexis pisze:a w tekkenie chodzi o to kto wygra a nie żeby mieć hiperwypaśny stylas
nie zgadzam się z tym. Mam swoje powody. Każda gra powinna dostarczać rozrywki a nie psuć nerwów.Takie moje podsumowanie tej pierdolonej gadki.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: vho »

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

...

Dobra, powiem raz jeszcze:
Przeciwnik używa jednego ciosu i wygrywa? Nie umiesz grać zatem, innego wytłumaczenia nie widzę (no chyba że używa go z głową, ale to nie znaczy, że jest noobem, tylko że potrafi zagrać skuteczną kapę :P ).

A jeśli chodzi o to, o czym mówił nasz zbanowany przyjaciel Mucha ("nie mogę wstać bo on mnie kopie")... to to jest typowy przykład nieznajomości gry.


Ale spoko, to jest Twoje pierdolone zdanie.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Argoh »

Tak dobra gra na 1 juggl to może i psuje nerwy, ale pomyśl jakie to ekscytujace jak zablokujesz i odpowiesz jeszcze dłuższym jugglem :] :D
Ps. To moje pierdolone zdanie :P
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

wczoraj gralem mokujinem - po paru walkach ktos mi pisze ze go nudzi taka gra bo mokujin jest monotonny i walczy jednym ciosem - wybaczcie ze nie na temat ale zle sie z tym czulem i musialem komus wyzalic
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”