King of Fighters Zillion

Japoński "homebrew" to także świetne bijatyki 2D, które nie raz przewyższają w wielu względach komercyjne produkcje. Sprawdź sam dział doujin soft.

Moderatorzy: eq2D, ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

King of Fighters Zillion

Post autor: Aserot »

KoF zillion to tytuł serii mang ( chyba na razie 14 woluminów ), ale teraz za sprawą MugenChina jest to tytuł gry stworzonej na engine M.U.G.E.N wprowadzono kilka modyfikacji i gra się bardzo przyjemnie. Projekt cały czas jest rozwijany tutaj macie wersje Demo najnowszej odsłony http://files.filefront.com//;7770289;;/.

Dla nie lubiących ściągać w ciemno filmik pokazujący KoF Zillion w akcji.

Do znających język "żabo jadów" :P tutaj możecie ściągnąć mangę KoF Zillion vol 1 do 14 w ich ojczystym języku.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: King of Fighters Zillion

Post autor: eq2D »

Standard mugena (a raczej gier "zriobionych" na tym silniku) - zjebany balans postaci - nic dodać nic ująć. A bawić to się tym bawie od ładnych paru lat :)
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: King of Fighters Zillion

Post autor: eq2D »

Sciągnołem tą wersję z FF i za cholere nie ma tych postaci które można oglądać na filmikach z YT. Choćby K'9999, czy też Kim'a, a dodać postaci nie idzie... Stage'ów też jakby mniej i do cholery - jak z tym cancelowaniem superów przez supery? Kombinuje, kombinuje i ni chuja! Jakieś sugestie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: King of Fighters Zillion

Post autor: Pattrick »

hmmm... mam jedną. Poszukaj sobie postaci z XI ... Łatwo Znaleźć Benimaru,Kule i Sie Kensou nawet sprawnych. Co do cancelowania to nie wiem ale powinno być raczej tak , że wykonujesz DM a potem LDM. w Kof Zillion K' jest z 2003 (zabić), o Ignizie i Krizalidzie lepiej się nie wypowiadać ...
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: King of Fighters Zillion

Post autor: eq2D »

OK... znalazłem nowszą wersję KoF Z i wyczaiłem te Dream Cancel'e... z tym, że "nowsza" (z 2k7) ma plansze z XI i są bez muzy. Osobiście wole te z NGBC ale co tam... Mimo zdupionych hit box'ów to jednak najlepsza gra wykonana za pomocą mugena. Jak chceca to upne ta nowszą wersję... chyba, że se sami poszukacie, bo jest na forum mugen china...
Obrazek
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: King of Fighters Zillion

Post autor: yarosh »

upnij :] plz
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: King of Fighters Zillion

Post autor: Aserot »

No według mnie ta Mugenowa produkcja daje rady temu o niej wspomniałem :D. A z uploadu też chętnie skorzystam.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: King of Fighters Zillion

Post autor: eq2D »

http://www.mugenchina.org/phpwind/thread.php?fid=35

Mam nadzieję, że sobie dacie rady.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: King of Fighters Zillion

Post autor: eq2D »

A i właśnie - demo Street Fighter 2 Classic jest zdecydowanie lepszy pod względem "zrobienia" pełnoprawnej gry. Zarzucę jak będzie okazja.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Doujin Soft”