Error loading plugin tk3

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
venio
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 07-07-2007, 11:38

Error loading plugin tk3

Post autor: venio »

Otóż mój problem polega na tym..... miałem tekkena 3 przez neta i postanowiłem go usunąć i zainstalować sobie emulator epsxe 1.5.2 po za instalowaniu i ustawieniu wszystkiego i po zrestartowaniu epsxe dałem file.. run iso... i wybrałem gre i dałem ok a tu nagle...... error loading [plugins\tk30cpka.dll] :orany: tu link błędu :orany: http://img237.imageshack.us/my.php?image=errorrr7.png

[ Dodano: 09-07-2007, 08:55 ]
problem rozwiązany mogłem dalej przeczytać poradnik tk3 :) SORRY za nie u ważność a jak już zobaczyłem to taki post jest na następny raz poszukam dokładnie za nim coś napisze :)

No i właśnie tak powinno się postępować, starać się w miarę możliwości samemu rozwiązać problem :) (co nie zmienia faktu, że czytanie poradników do końca też nie boli :P )
Ostatnio zmieniony 09-07-2007, 10:47 przez venio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Error loading plugin tk3

Post autor: Dumian »

Jako, że nie było jeszcze takiego tematu a nawet topic jest poprawnie nazwany to dobrze będzie zostawić go na przyszłość :P

Dodam jeszcze tylko, że jak ktoś odinstalował emulator a ma taki błąd to wystarczy wyłączyć Cyberpada w configu ePSXe (Netplay -> Disabled Netplay) lub jeśli się chce korzystać z ePSXeCutora ustawić w configu pluginów Internal ePSXe NULL NET (DISABLED).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Pytania & Pomoc”