Czym grać żeby wygrać

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LK-9T9
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 26-06-2007, 14:49

galka czy krzyzak?

Post autor: LK-9T9 »

mam takie pytanko. czym sie lepiej gra? i jak duzy ma to wplyw na gre? ja od zawsze przycinam na krzyzaku, moze dlatego jestem taki cienki... ;]
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Cargo »

ja mam gałke...
krzyżak moim zdaniem lepszy bo na gałce sie trudno dashuje, ale jakoś sie przyzwyczaiłem :)
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Nadine »

cos mi siw zdaje ze poleci topik do kosz bo cos podobnego jest gdzies :P tylko mi sie szukac nie chce zeby linka zapodac :D
Cargo pisze:krzyżak moim zdaniem lepszy bo na gałce sie trudno dashuje
tobie sie nie pomylilo cos czasem? :przestraszony: no ogólnie gra sie trudno (nie tylko dashuje) jak ktos jest przyzwyczajony do pada i zaczynal granie np na sonce a nie w salonie :)
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Tygrys »

Nadine pisze:cos mi siw zdaje ze poleci topik do kosz bo cos podobnego jest gdzies :P tylko mi sie szukac nie chce zeby linka zapodac :D
Cargo pisze:krzyżak moim zdaniem lepszy bo na gałce sie trudno dashuje
tobie sie nie pomylilo cos czasem? :przestraszony: no ogólnie gra sie trudno (nie tylko dashuje) jak ktos jest przyzwyczajony do pada i zaczynal granie np na sonce a nie w salonie :)
On ma chyba na mysli gałka = analog a nie arcade sticka, krzyzak jest lepszy. :)
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Action »

Nie no sticka z automatow porownywac do galki analogowej? (no chyba, ze ktos umie zlapac galke od duala cala reka) :P Galka nie jest przeznaczona do gier w bijatyki o czym swiadczy nawet to, ze w tekkenie tak grac sie po prostu nie dalo :) (teraz jedynie za sprawa emulatora mozna zagrac analogiem)... moze i na analogu koła i polkola sie latwiej kreci, ale to chyba bardziej do bijatyk 2D bo o ile wiem to w tekkenie jedyna postacia posiadajaca 360 to Jacek. :P No ale najstarsi gorole powiadaja, ze Dumian kiedys probowal grac na analogu... czekamy na jego relacje. :D
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Cargo »

:wstyd:
Sorki zrozumiałem że jeśli mówicie o gałce to chodzi wam o Takie coś
Obrazek
Mój pad wygląda podobnie i zamiast takiego krzyżaka jak w padach sony ma kółko i ciężko sie na nim dashuje :/
Jeszcze raz sorx za pomyłke
Awatar użytkownika
PWS
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 05-07-2007, 09:28
Lokalizacja: Ze Wszad

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: PWS »

Ja gram na czerwonym padzie od szaraczka.Naprawialem go z 6 razy ale przezyl 8 lat i dzielnie mi sluszy :cwaniak:
Ktos chetny na mala partyjke???
(Tylko bez Gona i doktorka B.) -edit -NienawisC

"Do you talking to me?"
Awatar użytkownika
EwilPwned
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 13-08-2007, 09:52

Czy da się podpiąć pad PSX do komputera?

Post autor: EwilPwned »

No właśnie. Bo wiadomo nie od dziś, że klawiatura do tekkena to syf.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Di »

Da się. Przejściówek szukaj na Allegro.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy da się podpiąć pad PSX do komputera?

Post autor: KRELIAN »

EwilPwned pisze:No właśnie. Bo wiadomo nie od dziś, że klawiatura do tekkena to syf.
dobrze wiedziec
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Yamada »

ja gram na klawie bo jestem masochistą i lubie się wkurwiać, ze mi się jędza blokuje jak wciskam 4 przyciski na raz:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Aserot »

http://www.allegro.pl/item219330275_bez ... _4ghz.html


Ja zainwestowałem w tego gada na dniach powinien go już mieć jak co walne recke :P.
Jak będzie fajnie śmigał to zamawiam drugie jako podstawę po AS.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Dismaster »

O wlasnie mam pakie pytanie: czy warto kupowac duale od sonki 2 te takie niby orginalki co stoja po powiedzmy 50zl? Chodzi mi o to czy maja taka zywotnosc (mniej wiecej) jak prawdziwe duale czy to zwykly bubel.... bo moj pad coraz bardziej mnie ogranicza a to boli na sparach ;] chcialbym poprostu wiedziec czy lepiej juz zaplacic 90zl (czy ile tam) za pozadnego duala czy mozna ryzykowac z tymi "orginalnymi"?
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Yamada »

http://www.virtualantas.com/images/dual ... yn-ps2.gif

Dis widzisz ten napis "Black" na białym prostokącie? Te pady sony są chyba bardziej wytrzymale niż wersja "bez tego na pudełku". Miałem kiedyś wersję "bez prostokąta" i zwalił sie po 2 tygodniach, natomiast wersja z nim trzyma juz ponad 2 lata.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czym grać żeby wygrać

Post autor: Aserot »

No ja zainwestowałem w tą "tańszą" wersje i analog padł po miechu, a krzyżak ostatnio coś zaczyna nawalać czyli po 4 miesiącach ( choć może to przez Hokuto no Ken :) ). Do dupy takie oszczędzanie, lepiej dać raz na 2 lata 90~100 Pln niż co 2 miechy 40.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”