Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Dumian »

Dumian [Rock] 5 : 0 Masta [Terry]

Wreszcie udało się zagrać do tego niekończącego się turnieju i w wyniku tego dostałem swoją drugą szansę na walkę z Actionem, szykuj się chłopie, będzie się działo :D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: -=MASTA=- »

Ja ze swej strony dodam, że była to typowo jednostronna walka. Dumian dokonał zemsty w postaci egzekucji na mnie za swoją porażke w Jin Cup ;). W pełni zasłużone zwycięstwo. Mimo wszystko jestem z siebie zadowolony, bo zupełnie nie sądziłem, że dojdę aż tak daleko. Trzecie miejsce jest jak dla mnie bardzo satysfakcjonujące, szczególnie że w Garou nawet nie włączałem nawet practice i nigdy tak naprawde nie grałem w to na poważnie.
Powodzenia panowie w finale i niech wygra lepszy :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Finał Garou

Post autor: Dumian »

[center]Finał turnieju

Obrazek

[Rock Howard] Dumian 10 : 0 Action [Kim Dong Hwan, Terry Bogard, Hokutomaru]

Obrazek VS Obrazek
[/center]

No i wreszcie pierwszy turniej 2D na Honmaru dobiegł końca. Nie obyło się bez niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Całość dosyć długo się przeciągała ale sam turniej chyba należy dodać do udanych. Niewielka ilość walkowerów (o ile w ogóle były), emocjonujące, często zaskakujące walki, długo wyczekiwane rewanże i pojedynki, które na długo zostaną w pamięci grających :P

Co do samego finału to atmosfera turniejowa i nerwówka towarzyszyła mi od początku, całość jeszcze podsycana na IRCu na pewno tego nie zmniejszała ;]
W zasadzie czułem stresa przez całą walkę bez względu na wynik bo nigdy nic nie wiadomo tym bardziej, że Actionowi do zwycięstwa wystarczyło tylko 5 winsów. Czułem na sobie presję samego siebie hehe i mimo, że mało kogo pewnie w ogóle obchodzi ten turniej i jego wynik to mi zależało dosyć mocno na tym turze szczególnie po ostatniej porażce w dość "kontrowersyjnych warunkach" :P

Wielka szkoda, że tak mało osób ma ochotę bardziej zagłębić się w system i pograć coś więcej niż beztroskie mashowanie.
Dla mnie ta gra to jak na razie numer jeden wśród bijatyk 2D (chociaż faktem jest, że w mało co grałem a jeszcze mniej umiałem grać :niepewny:) i ścisła czołówka bijatyk ogólnie ;]

Gratulacje dla Actiona za dobrze przeprowadzony turniej i dojście tak daleko ;)
Trzecie miejsce Masty to dla mnie niespodzianka bo widziałbym tu bezapelacyjnie Aserota i szkoda niefortunnego odejścia z turnieju eq, który był moim faworytem na dojście do finału i zdecydowanie najmocniejszym przeciwnikiem w drodze do zwycięstwa ;-)
[center]
Obrazek

Podium:
1. Dumian
2. Action
3. Masta
---------
4. Aserot

Gratulacje dla wszystkich :yay:
Obrazek Obrazek
[/center]

Ludzie grać w Garou! :D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Yamada »

Gratki panowie. Grał ktoś w ogóle Hotaru? Bo nie chce mi sie przegladac tematu:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Dumian »

Na pewno eq nią grał a możliwe też, że i Sub :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: SubZero »

No ja grałem Hotarcią, jako że to moja podstawowa postać :P (kapa na jump, qcb+D rlz :P )
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: eq2D »

No ja nią gram. I się pochwalę - idzie mi nią lepiej niż Gato :)
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: eq2D »

SubZero pisze:kapa na jump, qcb+D rlz
Napisałem przed edycją niezły miss ale coś mi się jebło. Kapa jest niezła na jump in D -> qcb + B, prawda Dumian ?:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Action »

no i wypadalo bym i ja cos napisal :) najpierw opisze finalowa walke :P Otoz spodzewałem sie po sobie naprawde czegos wiecej, tymbardziej ze wystarczylo wygrac 5 z 10 walk... pierwsze 3 walki jeszcze jakos sobie radzilem (chociaz i tak je przegralem), ale po trzeciej... cos sie we mnie zablokowalo... widzialem bledy Dumiana, ale nic nie wykorzystywałem... po prostu gralem jak p***b nie zwracajac uwagi na to co robi Dumian... albo inaczej... bo wlasnie doskonale dostrzegalem bledy Dumiana, ale tego nie moglem i nie wykorzystywalem np. zamiast d~uf by przeskoczyc fireballe dumiana i go zaatakowac czyms na z gory to zaczynalem robic dasha nadziewajac sie perfidnie na jego fireballe. :| Takich sytuacji bylo od groma i pierwszy raz mnie cos takiego naszlo... po finale bylem i jestem zly na siebie bo mimo iz i tak zaszedlem wyzej niz sie spodziewalem to naprawde malo brakowalo abym stanal na szczcie podium... no nic stalo sie :) a teraz co do samego turnieju... poczatki byly trudne... ludzie, po ktorych bym sie nie spodziewał olali ten turniej dzieki czemu mielismy w DE pare osobnikow, ktorych po prostu nie powinno tam byc... no i samo DE stanelo w miescu... gdyby nie Dumian to pewnie ten turniej by trwal jeszcze jakies pare miesiecy. :) No ale po interwencji Dumiana juz wszystko zgrabnie poszlo az do finału :) i mimo paru osobnikow i zastoju w DE uwazam ten turniej za udany :) Oczywiscie gratuluje Dumianowi zwyciestwa ja i innym, ktorzy zajeli miejsca bliskie podium... a do wszystkich innych... GRAJCIE W 2D :D

PS Pisalem tego posta po dlugiej wedrowce, narazony na bliskie spotkanie z promieniami slonecznymi... wiec moze byc "nie teges" w odbiorze :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”