Czy lubisz Anime?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

[Spoiler ]
Light wpadł w pułapkę Near'a, dał się wykantować, wszyscy mieli już niezbite dowody na to że jest Kirą. To, że zginie było do przewidzenia - kwestia tylko jak. Fakt - mógł zginąć fajniej ale i tak nie było źle. Żal mi Misy tylko;(
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

.hack SIGN

Poki co mam za soba 15.5 odcinka (16 sie spsul musialam importowac od nowa) i jestem naprawde, ale to naprawde zachwycona i lewatywe kazdemu kto mowi ze to anime jest nudne :P . Postaci bohaterów sa przedstawione fantastycznie, choc licze na rozbudowanie bo naprawde chce wiedziec kim sa offline. Tsukasa i Subaru to mistrzostwo, dwie ciche, ale szalenie intrygujace osoby. Niby podobni, a zupełnie różni. B.T. wywoluje mieszane uczucia, bynajmniej we mnie. Bear? Szczerze? Tak sobie wyobrazałam Bascha w Finalu 12 :) No i Mimiru, typowa japonka, ktora jednak jest madrzejsza niz moze sie zdawac.

Sama fabuła może się podobać. Tak naprawdę IMO dostaje kopa od 10epka. I mam nadzieje, ze dalej bedzie lepiej (jutro moze uda mi sie skonczcyc serie :) ). A 14 ep to mistrzostwo.

Muzyka, a wlasciwie MUZYKA powala na kolana od pierwszych nut 1 epka. Bynajmniej na chwile obecna ja stawiam Kaijure wyzej od Nobou czy Mitsudy. Rewelacja! A "Aura" w anime robi swoje...

Kreska IMO tez jest fantastyczna. Przedstawienie swiata rzuca na kolana. Postaci ostro daja rade. Wyraznie czuc klimat. :)


----------------------------------------

Chobits

Widziałam dopiero 6 epków, ale to dziadostwo naprawde wciaga :D Nie liczac .hacka zadne anime nie przykuło mnie na 6 epków na raz do kompa ;) . Kreska świetna, postaci fajnie zarysowane, a Chii mega urocza. Wypowiem się jak skoncze serie, ale poki co jestem mocno na TAK :)
Chiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D




PS. Po .hacku chyba wroce do Love Hina w koncu^^
PPS. Z Chobitek Chi ogladajaca gazetki w 1 epku i Chii na zakupach rlz :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Aha K' to altrenatywne zakończenie Death Note'a jest kijowe moim zdaniem:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

ach tyle piszecie o tym DN ze chyba trzeba sie wziac i obejrzec go :) Chociaz poki co na tapecie mam Chii i z checia skoncze teraz, co by przeplatac serie komediami.

Skonczyłam dzis .hack SIGN i poza potwierdzeniem tego co pisałam wczesniej musze dodac ze ostatnie trzy epki porzadnie kopią zad. Koncówka 25 i to co sie tam dzieje to :padam: i az od razu czlowiek ma ochote siegnac po gre. (Nie widzialam 26 i 27 ale nadrobie :P 28 na potem :P ). TEGO SIE NIE SPODZIEWALAM :) Naprawde ale to naprawde koniec anime jakos wzbudza natychmiastowa chec do siegniecia po cos co pokazuje co było pozniej :) No i Tsukasa offline, naprawde mocna postac.

18 odcinek rlz :)

EDIT:
moj koment do S.E.Lain
O kur**
jak ktos znajdzie cos co mi przebije Lain (jrpgi sie nie licza) to stawiam pol litra czystej
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: KRELIAN »

moze mi ktos powiedziec co to za anime?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 0e8cf6d0d7

z gory thx
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Aserot »

KRELIAN pisze:moze mi ktos powiedziec co to za anime?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 0e8cf6d0d7
Nie znam ale mam nową tapetkę, a tytuł sam chętnie poznam.

Tak mimo chodem mogę z czystym sumieniem polecić Simpsons The Movie jest mocno OK.
Dla fanów must have!!!

Spider-pig mnie zabił :P
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AK »

mi się kojarzy z higurashi no uki ale z białymi włosami tam panny nie było:P moze dalej jest bo obejrzałem tylko 9 epkow :P
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AK »

Ana,texhnolyze fajne ale bez rewelacji, paranio agent to samo, a boogie phantom mi nie przypadło do gustu,z teog gatunku wybija sie raczej tylko S.E.Lain (ale jak sie wybija :D )

[ Dodano: 03-08-2007, 02:11 ]
odrazu przepraszam za to że post pod postem pisze ale to co chce napisać zasługuje na cała strone nie tylko na jeden post :P
mianowicie Berserk,zabierałem się do teog bardzo długo będąc przekonanym że to od odmóżdżona młula nic wiecej, jak że się myliłem, dzisiaj obejrzałem 24 odcinki bo poprostu nie mogłem się oderwać, naprawde świetne anime a z rewelacyjnymi postaciami,masą krwi (to kocham) jak i bardoz dobrym scenariuszem, jedyne co boli to że piepszone japońce urwali anime po 25 epkach :/ jest to przedział 4-13 mangi ktora liczy 31 tomow i ciagle wychodzi :( jak nigdy nie czytałem mangi bo nie trawie tego tak teraz sie za to zabiore :D

Basilisk mi sie swego czasu podobał (troche podobne klimaty rombanki) ale berserk zjada ninjasów ja śniadanie :D :D :D polecam każdemu
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AK »

nie,ktoś mi mowił że zjadliwa nawet,ale nie gram w shity i średniaki które funkcjonują tylko dlatego ze sa na podstawie czegoś znanego.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

s0n1c pisze:Grales w bijatyke na PC na podstawie Fate/stay night?
Hehe, którą? Ja znam jakieś trzy :)

Claymore sobie teraz oglądam i nawet nie jest złe, chociaż to nie do końca mój gatunek :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

ma ktos namiary na Noir japonski dubbing, napisy ang. niekoniecznie torrent? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Ja mam wersję. Co prawda nie do końca szczęśliwy kodek video, ale jakość (jak to KAA) świetna (chociaż relek najnowszy nie jest).
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Anime??

Post autor: Bury »

Sorry ale ja nie wiem o co chodzi z tymi anime.kiedys widzialem jakis odcinek i chyba wole .... :Bolka I Lolka...;-0000
:P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

1 września w Japonii ukarze się pierwsza część tetralogii Rebuild of Evangelion. Powiem tylko tyle - nareszcie!

Na sieci krążą 2 trailery:



Widać wyraźny skok w jakości kreski, co jest jak najbardziej naturalne bo przeciez od ukazania się End of Evangelion (czyli najpóźniej wydanego anime z uniwersum Evangeliona) mineło już 10 lat. W skład tetralogii będą wchodziły 4 FILMY. Wbrew tytułowi nie będzie to kontynuacja NGE (co zresztą strasznym zzaskoczeniem i zawodem nie jest bo wszyscy pamiętamy jak skończył się End of Eva), a raczej imo rozwinięcie wątków (np pierwszy film będzie się kończył potyczką z Ramielem (operation yashima, oryginalnie epizod 6 serii TV).

Osobiscie napaliłem się na RoE jak szczerbaty na suchary i odliczam dni do pierwszego września:P.

PS Ciekawe czy w RoE usłyszymy w końcu co Gendo powiedział dr.Ritsuko w pamiętnej scenie z End of Evangelion :D .
PS2: Rei jest śliczniejsza i bardziej urocza niz kiedykolwiek:P
Obrazek
bruce
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24-08-2007, 00:59

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: bruce »

Anime Rzadzi ;) ja tez zacząłem od DB :) naruto i FF:AC tez jest good .Niema chyba osoby co by nie ogladała Capitana Tsubasy ;)
HWOA MASTA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”