OOBE i tym podobne sprawy :)

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: Aserot »

Jeśli ktoś chce przeżyć stan OoBE a nie ma czasu na trening różnorakich technik jego wywołania jest alternatywa. Szałwia wieszcza ( potocznie zwana Meksykańską ), a dokładnie ekstrakt z tego gatunku szałwii. Jest to w 100% legalne w Polsce więc nie musicie się bać "Panów z Pałkami". Ostrzegam że należy korzystać z umiarem ponieważ szałwia ma bardzo silne działanie psychoaktywne. Powiem tylko tyle że z tej właśnie szałwii korzystali szamanowie Mazateków. Sam testowałem 2 razy i naprawdę można porozmawiać z bogami :). Czas jej działania zależy od dawki ja przy jednym buszku miałem 15 min. lewitacji po pokoju bez ruszania się z miejsca.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sza%C5%82wia_wieszcza

Oczywiście nikogo nie namawiam do kosztowania wolna wola itp, żeby potem nie było że deprawuje nieletnich czy cóś :P.
Ostatnio zmieniony 02-08-2007, 20:12 przez Aserot, łącznie zmieniany 2 razy.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: JJK »

A jak ktoś ma 3-4 dni wolnego może zaryzykować zwykłą gałkę muszkatołową :P . Choć nie polecam.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: Dismaster »

A jak ktoś ma 3-4 dni wolnego może zaryzykować zwykłą gałkę muszkatołową :P . Choć nie polecam.
Niestety nie da sie tego wypic bylem naocznym swiadkiemjak kilku moich kolegow sie z tym zmagalo i trzeba tego wypic w chooj a jest niedobre ze ja jebe i nie ma fajnych jazd :P Amen!
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
kubasz
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 14-12-2006, 15:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: kubasz »

Dismaster pisze:
A jak ktoś ma 3-4 dni wolnego może zaryzykować zwykłą gałkę muszkatołową :P . Choć nie polecam.
Niestety nie da sie tego wypic bylem naocznym swiadkiemjak kilku moich kolegow sie z tym zmagalo i trzeba tego wypic w chooj a jest niedobre ze ja jebe i nie ma fajnych jazd :P Amen!
Czytałem o tej gałce , rzeczywiście niezbyt to smaczne .
A prędzej halucynacje niż OOBE będziecie po tym mieć :]

Szałwia wieszcza :

Uprawiana przez szamanów szczepu Mazatec w celach obrzędowych. Sadzona zazwyczaj w poszyciu lasu przy rwących strumieniach. W ostatnich latach uprawiana również w innych częściach świata ze względu na potwierdzone działanie psychoaktywne (redukcja serotoniny). Stanowi również obiekt badań z dziedziny psychiatrii, gdyż wykazuje bardzo silne działanie antydepresyjne przy braku stwierdzonych do tej pory efektów ubocznych.

Bardzo przydatne właściwości jeśli chodzi o depresje :( - > :)
Ale znowu redukcja serotoniny ?? :dontgetit: Serotonina - hormon szczęścia :)
Dla tych , którzy umrą, jest życie,
Dla tych , którzy marzą, jest rzeczywistość,
Dla tych , którzy mają nadzieję , jest wiedza,
Dla tych , którzy sie rozwijają, jest wieczność.
Rober A.Monroe Dalekie podróże .
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: AK »

JJK pisze:A jak ktoś ma 3-4 dni wolnego może zaryzykować zwykłą gałkę muszkatołową :P . Choć nie polecam.
jak ktoś ma miesiac-pare następnych lat wolnego moze sobię łyknąć ziarenko bielunia :P rośnie najcześciej w górach ale np u mojego kumpla tez to rośnie sobie dziko :P
jak narazie nikt z moich znajomych sie nie odważył ale czakajcie czasu :D
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
kubasz
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 14-12-2006, 15:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: kubasz »

Adriankiller pisze:
JJK pisze:A jak ktoś ma 3-4 dni wolnego może zaryzykować zwykłą gałkę muszkatołową :P . Choć nie polecam.
jak ktoś ma miesiac-pare następnych lat wolnego moze sobię łyknąć ziarenko bielunia :P rośnie najcześciej w górach ale np u mojego kumpla tez to rośnie sobie dziko :P
jak narazie nikt z moich znajomych sie nie odważył ale czakajcie czasu :D
Jak już pisałem miewam problem z wygospodarowaniem czasu na OOBE a co dopiero mówić o innych pierdołach .
Dla tych , którzy umrą, jest życie,
Dla tych , którzy marzą, jest rzeczywistość,
Dla tych , którzy mają nadzieję , jest wiedza,
Dla tych , którzy sie rozwijają, jest wieczność.
Rober A.Monroe Dalekie podróże .
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: JJK »

Adriankiller pisze:jak ktoś ma miesiac-pare następnych lat wolnego (..) łyknąć ziarenko bielunia :P
Bieluń to już dla desperatów, za dużo skutków ubocznych, nigdy nie jesteś pewien czy wziąłeś za mało czy za dużo :P.

BTW. Mam jedynie wiedzę teoretyczną, z śródków odurzających sporadycznie stosuję jedynie H2C5OH w różnych stężeniach i ilościach :hyhy:, a z halucynogennych próbowałem jedynie absyntu :P. To mi w zupełności starczy choć nie raz i to jest zupełnie zbędne.
Awatar użytkownika
Karington
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 29-06-2007, 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: Karington »

szczerze jak tak czytam te metody, to jak się wypije herbatkę z muchomora to raczej nie ma ujemnych skutków aż takich, a można ciekawe rzeczy zobaczyć ;)
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic "
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: KRELIAN »

jak bylem kiedys w Croatii mialem okazje zapalic lawende. bezcenny splyw a moze autosugestia ? nie chce wiedziec :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
kubasz
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 14-12-2006, 15:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: OOBE i tym podobne sprawy :)

Post autor: kubasz »

Dla tych , którzy umrą, jest życie,
Dla tych , którzy marzą, jest rzeczywistość,
Dla tych , którzy mają nadzieję , jest wiedza,
Dla tych , którzy sie rozwijają, jest wieczność.
Rober A.Monroe Dalekie podróże .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”