The Graphic Tournament

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Dismaster »

A mi nie... :D mi sie 2 podoba i na nia glosowalem bo jest taka surowa i zimna :P
Before you see the light you must die...
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Tygrys »

2 jest de best :P A jedynka widac ze robiona przez (nie wiem czy moge napisac jak nie to usuncie posta :P ) Cargo bo tlo sie powtarza ze wczesniejszej jego sygny (tutkowa robota) :P ale o czym ja mowie przecierz ne startuje w tym :P
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: The Graphic Tournament

Post autor: eq2D »

Zdecydowanie sygna od Cargo wymiata :D
Reszta jest lipa...
Obrazek
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Cargo »

Tygrys, no to sie wydalo :D
Ale to tlo nie jest dokonca z tutka, bo przeczytalem wiele i jakos sam doszed;em do tego efektu. W sumie szkoda ze tez nei wystartowales ;)
Aserot, z kulą to bylo tak, ze po skonczeniu pracy nie mialem juz co robic i narysowalem sobie kolo na rece Rock'a od niechenia. Nastepnie dodalem blask, pioruny i planete, calosc wygladala nie najgorzej i doszedlem do wniosku ze moze zostac ;p
eq2D fajnie ze Ci sie podoba moja praca :) Domyslam sie tez ktora jest Twoja, ale Action mi zabronil oceniac wiec nie bede :P
EDIT//: eq2D jednak sie mylilem... szkoda ze nie wystartowales :(

Dziekuje wszystkim za glosy :D
Ostatnio zmieniony 07-08-2007, 22:11 przez Cargo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Jo-Jo »

jedynka
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: The Graphic Tournament

Post autor: JJK »

Zdecydowanie jedynka, w 2 za dużo napaćkane tego białego choć konspekt był nie zły, w 3 za bardzo irytujące rozmieszczenie elementów (no i za dużo tych elementów :P).
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Action »

Runda pierwsza zakończona. :) Czas na moją opinie na temat prac... od razu zaznaczam, ze w tych sprawach jestem laik wiec to, ze "ktos uzyl jakiegos lamerskiego randera" nie ma dla mnie zadnego znaczenia, byle by wygladalo niezle. :) No to jedziem z ocenianiem: :P

Sygnatura nr 1: Zrobił ją Cargo, dzieki niej wygrał runde pierwsza, ale... nie no sorry, wszystko ładnie pieknie... tylko dlaczego uciełeś głowę Rocka a zostawiłeś jego... pepek :zdziwko: Nie no sorry, gdybym miał miec taka sygne w profilu, to by mnie pewnie za jakiegoś pedała wzieli. xP IMO 3 miejsce.

Sygnatura nr 2: Zrobił ja Jackiel, napisał mi ze zrobił ja troszke na odwal bo 4 sierpnia wyjezdza do Angli (oddal mi ja 29 lipca), wiec i tak nie bedzie mógł startować w następnych rundach (nie wiem jak wy, ale ja po poziomie jego poprzednich pracek mu wierze). Co do samej sygny... Mozna by ja podzielic na dwie czesci... IMO prawa czesc mu wyszła niezle (no i moja ulubiona postac w Garou... Dong Hwan :)), za to lewa ech.... mógł sie troszke bardziej przyłożyć i zamiast napisu wstawić tam logo czy cos... no i ta ramka... Po prostu widać, ze sie nie przyłożył. :) IMO 2 miejsce (gdyby nie lewa strona, było by pierwsze :)).

Sygnatura nr 3: Zobił ją Noob (jego nick dalej powala xP), zagrał tu troszke nieczysto bo arty które wykozystał nie pochodzą tylko z Garou a z KoFa w ogóle (młody Terry, Mai, Joe)... no ale uznałem i wg. mnie zrobił najlepsza sygnaturke... niektórzy twierdza, ze "za duzo nawalone", ale według mnie "w sam raz" i znakomicie oddaje klimat bijatyk SNK (rotfl, o czym ja tu pisze... a na dodatek trzezwy jestem :D)... eee czytajcie - dobrze dobrane arty. :) IMO 1 miejsce.
Ostatnio zmieniony 27-08-2007, 21:08 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Ana »

Action: wlasnie imo ta ucieta glowa to caly klimat tej sygny by Cargo

A Jackiel ma o niebo lepsze prace, trza bedzie po jego powrocie go dorwac na GG :D
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: The Graphic Tournament

Post autor: luc_october »

2 sygna nie ma sobie równych :)

... szacuneczek
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Cargo »

Action jak zobaczyles mojego siga powiedziales, że gejowska cześć forum bedzie zachwycona na widok tego pępka :)
No cóż... Nie ładnie mowic tak o swoich kolegach! :D

A tak juz na serio... uciąłem głowe, ponieważ chcialem zeby mój sig był troche inny od pozostalych, a pozatym, jak by byla glowa zamiast klaty to nie byloby również kuli w łapce :P

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za głosy oddane na moją pracę :)
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: The Graphic Tournament

Post autor: AK »

Cargo był najlepszy nie wiem co Ty Action bredzisz cała reszta nie ma nawet porównania do jego sygni z głową czy bez ...
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Nadine »

dokladnie...
dwujka, ciekawie wygląda ale jakos taka smutna wg mnie, a trujka, hmmm (jakiego by tu slowa użyć?) no rozlazła/napaćkana, biel ostreo wali po oczach a rozmieszczenie postaci? ehh... taki kloc, a nie sig xDD
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Action »

Adriankiller pisze:Cargo był najlepszy nie wiem co Ty Action bredzisz cała reszta nie ma nawet porównania do jego sygni z głową czy bez ...
juz raz napisałeś, która sygna ci sie najbardziej podoba, ja napisałem, która mi... wiec uszanuj z łaski swojej moje zdanie i przestan zachowywac sie jak gowniarz. :roll:
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: The Graphic Tournament

Post autor: AK »

Action pisze:juz raz napisałeś, która sygna ci sie najbardziej podoba, ja napisałem, która mi... wiec uszanuj z łaski swojej moje zdanie i przestan zachowywac sie jak gowniarz. :roll:
już nie bądź taki pan dorosły,takie riposty w stosunku do meni to możesz sobie wiesz gdzie wsadzić panie wielki moderatorze.
poza tym tu jakieś rundy są z tego co widzę,i Ty tu jesteś jurorem,jakieś pkt rozdajesz...chyba jesteś ślepy jak pierwsza nie wygrała,poza tym ankieta chyba miałą na celu wybranie zwycięzcy.bo jak była dla picu a Ty sam sobie wybierasz sygnature to do dupy z takim konkursem
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Action »

Jakie kurna punkty? Jaki juror? Jakie wybieranie? Bys sie pofatygował zajrzeć do pierwszego posta lub chociaż dowiedzieć sie co oznacza akronim "IMO". I ty jeszcze sie dziwisz, ze uwazam iz zachowujesz sie jak gowniaz?
Zablokowany

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”