Jin Kazama Cup

Cykl turniejów wyłaniających 'miszcza' danej postaci

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: luc_october »

grajcie grajcjie, a nie ściemniajcie :P walczycie o miejsce na podium czyli o strój który jest na pierwszej stronie w temacie :)

... dis już może otrzymać taki strój.

można by to rozegrać w 1 dzień, a wy się czaicie i trenujecie po kryjomu :P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: Dumian »

Nom racja, racja troche zleciało ale czasem tak już jest ze sie nie mozna zgrac :P

W każdym razie jedna walka za nami, niestety warunki jak to na aep w szczycie, więc nie każdy mógł pokazać w pełni to co by chciał. Przynajmniej obyło się bez taniej kapy, walka dosyć "czysta" :P

Dumian 5 : 0 Adriankiller

Nie do końca obiektywny wynik (AK powinien więcej ugrać) ale tak to już w takich janowych turniejach bywa. Dzięki za gre.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: AK »

ehh totalnie janowy turniej z kazdej strony,Dis w połfinalem po wygraniu jednej walki,jakieś reaktywacje normalnie martix,człowiek się meczy gra po 20 walk i przez to że został ustawiony w DE tak a nie inaczej odpada wreszcie :/ kolejmy turniej gdzie odpadłem po walce z Dumianem,czego się nie wstydze bo jest najlepszym jankiem i graczem w ogole...tyle odemnie. i tak już kładłem lache na ten turniej po walce z Mastą. Powodzenia tym co pozostali.
P.S i tak wydymam ja jany każdego oprócz Dumiana i Masty :P :P :D :wstyd:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: Ana »

Zosatły więc tylko walki

Dumian vs Dismaster

i finał. Powodzenia, postarajcie sie rozegrac je jak najszybciej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: Dumian »

Dumian 5 : 1 Dismaster

Co mogę napisać... W końcu w pełni zasłużone podium dla Disa, od dawna trzymałem kciuki, żebyś zaszedł daleko bo należy ci sie to za tyle treningu itp. :)
To tak ogólnie a teraz do rzeczy półfinał raczej pod moje dyktando chociaż był moment, że to Dis przejął konkretnie inicjatywę ale jakoś udało mi się zebrać w sobie jeszcze na te kilka walk ;]
Jeszcze dziś rozstrzygnie się walka o pierwsze miejsce i tytuł najbardziej janowego janka Honmaru tak więc przygotowujcie flaszke, piwo, szampany czy co tam jeszcze i wypatrujcie wyniku już wkrótce :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: Dismaster »

Hehe no dziekuje organizatora za turniej wszystkim uczestnikom, w szczegulnosci osoba z ktorymi mialem przyjemnosc sie zmierzyc wiem ze niezasluguje na to 3 miejsce ale tak czy siak bardzo sie ciesze z tej pozycji :D do tego ten stroj dla Disjanka no poezja :D

dziekuje tez luckowi za przygotowanie tak zacnych nagrod sa naprawde super ;)

zycze powodzenie finalista niech wygra najlepszy janek!

PERFECT DISJANEK :D :D
Obrazek
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: Ana »

Gratsy dla finalistów, nagrody mysle ze naprawde zacne :) (ech gratsy luc :) sweterek normalnie rlz :D )
Szczerze mowiac spodziewałam sie Dumiana na najwyzszym stopniu, no ale jest jak jest :)

PS. Chyba najgorszy tur jesli idzie o walkovery
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: Dumian »

[center]
Finał turnieju Jin Cup

Obrazek[/center]

Masta 5 : 2 Dumian

No to na zakończenie turnieju wypadałoby dać jakiś szerszy komentarz. Turniej janowych janów dobiegł końca a zwycięzcą okazał się Masta. Czy ktoś by przewidział to wcześniej? Wątpię bo jeszcze do niedawna nic na to nie wskazywało ale widać Masta na poważnie podszedł do tego tura i wyszkolił swojego Jina na prawdziwego killera. Myślę, że co by nie pisać to na chwilę obecną zasłużone zwycięstwo.

Co do samego finalu uważam, że to była walka dwóch godnych siebie przeciwników. Z obu stron widać było skillową grę, jednak jak to w turze na takim szczeblu bez fajerwerków a jedynie podręcznikowe, skuteczne akcje typu ws+2, hell, ewgf itp. a wszystko to okraszone dashem aby zwiększyć skuteczność zagrań czyli normalna janowa gra :P
Nie było też jakiejś szczególnej kapy, każdy chciał wygrać i tak właśnie grał, bez zbędnego ryzyka ale też bez przesadnego wyczekiwania, ogółem chyba walka godna finału.

Od siebie dodam jeszcze, że pojedynki były mocno wyrównane, niejednokrotnie kończyły się stanem 3:2 w rundach i czuć było w powietrzu, że różnie to się może skończyć, szczególnie na początku gdzie szliśmy łeb w łeb. Końcowy wynik mógł być bardziej wyrównany bo jednak aż takiej wyraźnej przewagi nikt nie uzyskał, w każdym razie rozstrzygnięcie zgodne z tym co się tym razem działo :)

Dzięki za grę i gratulacje dla całego podium i wszystkich, którzy sumiennie grali swoje i uniknęli walkowerów no i dla luca za spoko pomysł z miłym upominkiem urozmaicającym tura :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: Aserot »

No Masta gratuluje 1 miejsca (nie przepoć sweterka :P) i jak najbardziej zasłużone gratki dla reszty znajdującej się na podium.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: -=MASTA=- »

Heheh jak przy rozdaniu oskarów :P ;)
Najpierw podziękowania : No nie wiem normalnie od kogo zacząć.
* Organizatorzy i ogólnie honmaru za możliwość grania w tę grę i czerpania z niej radości :)
* Gracze i wszyscy uczestnicy turnieju, w szczególności "wskrzeszony" do rozgrywek finalista Dumian za emocjonującą grę.
* Specjanle podziękowania dla luc_octobera za świetne nagrody i bardzo przydatne wskazówki dla Jina :)

Nie ukrywam, że bardzo się cieszę z tego tytułu, bo ostatnio trochę przysiadłem do Janka i teraz są tego efekty.
Sam turniej jak to turniej online, nie bez "cyrków" i denerwujących przestojów, a i pewnie moja wygrana jest dla niektórych zaskoczeniem :P
Dumian już ładnie opisał sam przebieg walki finałowej, więc pozostaje mi jeszcze dodać tylko że graliśmy w naprawde znakomitych warunkach, na pustym serwerze, także nie było mowy o narzekanu na lagi, czysty gameplay.
To tyle z mojej strony, do zobaczenia w kapa-hell tur Heihachiego...

EDIT : sweterek jest piękny :D
Obrazek
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: TomU »

Gratsy Masta naprawde zasłuzyłeś na to miejsce... :D

Kurde teraz zaczynam zalowac tego walkowera :/
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: KRELIAN »

gratsy dla finalistow.

Masta widze zupgradowal Janka na odpowiedni lvl , Dis wreszcie odnalazl sie we wlasciwym miejscu na podium a Dumian jak przewidywalem powinien isc juz na emeryture :P

tym razem juz postaram sie nie rezygnowac z zadnego tura
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Jin Kazama Cup

Post autor: luc_october »

congratulations!

gratki dla finalistów (nagrody już poszły :) ), a szczególnie dla masty który w pełni zasłużył sobie na wygraną w tym turze. chłopak naprawdę się przyłożył...

ja chociaż janem gram janowo to i tak dziękuję za grę wszystkim.
podziękowania dla organizatorów że jakoś ten tur doszedł do końca, choć były problemy.
no i przede wszystkim :padam: dla any która nam wszystko ładnie podlicza itd.

...teraz róbcie grupy do henia bo mi się seksić chce :)
Zablokowany

Wróć do „Random Char Cup”