^^

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: ^^

Post autor: JJxenon »

Qna Mógłbym Zacząć pisać taktyki , ale do DOA2 HARDCORE . Wymęczyłem tą grę doszczętnie , no ale to jest forum o DOA1 - Klapa _^_
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: ^^

Post autor: Ana »

To napisz o DOA2, bana za to nie dostaniesz
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: ^^

Post autor: JJxenon »

Ana ^^ , co Mam pisać ? Juggle i gwaranty do poszczególnych postaci ? . Bo jeśli tak to ok !. Wiesz przecież że Pisałem Ci że Wymęczyłem z tej gry wszystkie Juggle do postaci ^^
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: ^^

Post autor: KRELIAN »

bardzo nas to cieszy , wystarczy zalozyc odpowiedni topic w tym dziale i sie wypowiedziec , sam bym z checia cos poczytal do Ayane czego nie znalem
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: ^^

Post autor: JJxenon »

No więc OK ! . Pierwszą postać którą Opiszę pod względem Juggle będzie niesamowity i Mój ulubiony EIN - Który w DOA3 okazał się zaginionym bratem KASUMI ^^ . Muszę tylko przypomnieć sobie wszystkie Juggle do tej barrdzo zbalansowanej i morderczej postaci ^^

No to Przysiadam na tygodniu do EINA i Wycisnę z Niego co się da ^^
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: ^^

Post autor: Ana »

Jesli mowisz o balansie Eina w DOa2 to jedyne co jestem w stanie powiedziec: o uchowaj nas Panie przed takim balansem w dalszych czesciach i innych bitkach
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: ^^

Post autor: KRELIAN »

Ein jest tak zbalansowany ze Phantom kiedys malo wpier/dol za niego nie dostal od kumpla :D
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ^^

Post autor: Action »

kurna, nie spamowac, jak chcesz coś napisać to napisz, naprawde nie musisz nas o tym informowac piszac zbedne posty, wystarczy PM do admina or something. Zbedne posty laduja w koszu (ale te ^^ wk****ja xP).


kurcze no trzeba podkrecic atmosfere , w koncu niedlugo beda tu ultra faqi do doa :P
Ostatnio zmieniony 20-08-2007, 11:01 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”