Ciekawe jaki typ Enneagramu przeważa na Honmaru ?

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Ciekawe jaki typ Enneagramu przeważa na Honmaru ?

Post autor: JJK »

5w4 (najbardziej po środku i dlatego jest to najczęstszy wynik :P).
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ciekawe jaki typ Enneagramu przeważa na Honmaru ?

Post autor: Frizen »

Twój typ to : 8w7

;)
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Ciekawe jaki typ Enneagramu przeważa na Honmaru ?

Post autor: Cargo »

6w5 :P
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Ciekawe jaki typ Enneagramu przeważa na Honmaru ?

Post autor: czit »

7w6 "Komik"

Siódemka jest bardzo energiczna, żywotna i nastawiona optymistycznie. Chce uczestniczyć w życiu i czerpać z niego pełnymi garściami.

Co lubię w byciu siódemką
* bycie optymistycznie nastawionym;. nie pozwalam, by przeciwności losu mnie przytłaczały
* bycie spontanicznym i wolnego ducha
* bycie otwartym i skandalicznym; to jest część zabawy
* bycie szczodrym i staranie się uczynić świat lepszym miejscem do życia
* posiadanie wielu zainteresowań i umiejętności

Co jest trudne w byciu siódemką
* nigdy nie mam wystarczająco dużo czasu, aby zrobić wszystkie rzeczy, które chcę zrobić
* nie kończę tego, co zaczęłam
* nie umiem czerpać zysków ze specjalizacji; nie przywiązuję się do jednej tylko kariery
* mam tendencję do zbytniego fantazjowania na temat moich planów
* czuję się ograniczona, gdy jestem z kimś w bliskim związku

Siódemki posiadają wiele zainteresowań ale są niewybredne; ich wiedza jest rozległa ale powierzchowna, nie specjalizują się w jednej dziedzinie.
W życiu codziennym się to objawia jako problem z radzeniem sobie z długoterminowymi zadaniami, które szybko je nudzą, jak również strachem przed zaangażowaniem się w daną sprawę.
Siódemki są zazwyczaj podróżnikami i posiadają wiele talentów, z autentyczną przyjemnością do życia. Wiele z nich posiada zdolność cieszenia się z najdrobniejszych darów życia, posiadają urok osobisty i są interesujący. Mogą być twórczy, towarzyscy, chojni dla przyjaciół i aktywnie poszukujący nowych doznań. Są także wrażliwi i lojalni. Ciągle poszukują samospełnienia i głębokiej satysfakcji. Zdrowe siódemki akceptują bolesne problemy co daje im większą głębię i w konsekwencji zwiększa ich radość odnajdywaną w przyjemniejszych sprawach.

siódemki mogą przekazywać swoją siłę na zewnętrzne osoby, które mogą zacząć je ograniczać, wpędzać w depresje lub osądzać je. Siódemki stają się więżniami otoczenia które sami sobie stworzyli. Po stworzeniu takiego więzienia oczekiwań i zobowiązań wobec innych, siódemki zaczynają się czuć bezsilne gdyż nie pozostawia się im zbyt dużego wyboru.

7w6Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety, ale wciąż jest ich świadoma
Gdy 7w6 jest w stresie, może objawiać zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami łątwo zranione. Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi.Boi się osamotnienia
Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.

Słynne siódemki ze skrzydłem sześć:, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John,Eddie Murphy, Brad Pitt, - moi ulubione znane osobistości <fszoq>

Siódemka w miłości
# jest wrażliwa na nudę i rutynę w związku. Chce utrzymywać radosny i interesujący styl życia aby potrzymywać zainteresowanie partnerem
# chce być z partnerem, który odzwierciedli jej pozytywne nastawienie do życia i samego siebie
# nie lubi gdy ktoś burzy jej radosne nastawienie. Nie chce być zasmucana przez kogoś o "mniejszych horyzontach"
# zdaje sobie sprawę z ograniczeń jakie niesie za sobą związanie się z kimś. Może życ w związku przez dziesięciolecia i wciąż czuć się nieswojo z ideą długiego współżycia
# jest zafascynowana twoimi stronami życia. Chce robić z tobą wiele różnych rzeczy i będzie Cię wspierać w realizacji marzeń
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Ciekawe jaki typ Enneagramu przeważa na Honmaru ?

Post autor: Dismaster »

4w5
Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Kurt Cobain
idol z "mlodych" lat ;]
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ciekawe jaki typ Enneagramu przeważa na Honmaru ?

Post autor: Arucardo_1 »

5w4.


Cosik to naciągane.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: Ciekawe jaki typ Enneagramu przeważa na Honmaru ?

Post autor: ślimak »

Moje to 7w6
Nawet sie zgadza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”