Anathema - Jugment

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Anathema - Jugment

Post autor: eq2D »

Nie to, że mam Hon'a za warez'a albo coś ale...

Anathema "Jugment" to jedna z najpiękniejszych płyt jakie dane było mi usłyszeć, a trochę już slyszalem. Co tu duzo gadac... Plyta ma (chyba) kolo 11 lat i wlasciwie mozna ja nabyc za jakas symboliczna piatke w wszelakich "salonach" muzycznych". Wiec zamiast kupic paczki pet mozecie zapodac sobie ta swietna plyte...
No tak... link -> http://files.filefront.com/Judgementrar ... einfo.html

I z checia poczytam Wasze interpretacje tej muzy. No tak... muza jest kurewsko smutna ale i zarazem piekna, napraede piekna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Anathema - Jugment

Post autor: Cargo »

Choć nie slucham raczej muzyki tego typu (Trance i pochodne tylko) płyta naprawde przypadła mi do gustu :)
Dzieki Eq :)
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Anathema - Jugment

Post autor: Jo-Jo »

Smutna to nie powiem żeby była, ale to kawał dobrej, klimatycznej muzyki :3 .... wielkie dzięki eq :3
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Anathema - Jugment

Post autor: JJK »

Dobra to mało powiedziane, to najlepszy IMHO album tego zespołu (może dla tego że Death Doom nie za często słucham :P ), mimo że Anathema dobrze sobie radzi z Death Doom, to jednak w tych zgoła odmiennych kilmatach czuć nową jakość (a to niby najszybciej skomponowana ich płyta - widać szybkość czasem idzie w parze z jakością ;) ). Bogliby więcej takich płyt nagrać. IMO Najlepsze kawałki to tytułowy "Judgement", "Forgotten Hopes", "One Last Goodbye" i "Wings of God" (ale naprawdę mikroskopijnie mało pozostałym do ich poziomu). Płyta jest trybutem dla zmarłej matki założycieli zespołu - braci Cavanagh.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Anathema - Jugment

Post autor: Ana »

Swietna plyta. Pol dnia dzis u mnie leciala.
Nie wypisuje faworytów bo plyta jako całość mocno uderza w moj gust :)
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Anathema - Jugment

Post autor: eq2D »

Fajnie, że się Wam podoba. A czy jest smutna, czy nie? Poczytaj teksty... jak dla mnie nie są za wesołe.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”