The Graphic Tournament

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: The Graphic Tournament

Post autor: JJK »

Baro pisze:No a 4 ? :D
Ładna Baro :) , tylko czcionka mimo że ciekawa słabo eksponuje podpisy. Ale daje radę.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: The Graphic Tournament

Post autor: AK »

no no tapeta Bara zdecydowanie najlepsza,szkoda że nie ma jej w konkursie
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Jo-Jo »

IMO numerek 3 jest najlepszy :3
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Fury »

Wezmę udział dopiero w 3 edycji, bo czasu ostatnio miałem mało. ;) Odrazu mówię, żę prace są świetne. Tapetka 3, a sygna 1. To wg mnie najlepsze prace.

Pozdrawiam, Fury

PS: Już niedługo wejdę do gry :P też chcem unikatową rangę :P.
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: The Graphic Tournament

Post autor: yarosh »

no w końcu im nas więcej tym więcej z tego wyniesiemy :] moje pierwsze tego typu projekty
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Action »

Koniec rundy drugiej, czas na podsumowanie Actiona. :P Od razu wytłumaczę sytuacje z wynikiem luc_octobera i yarosha... obaj w glosowaniu zajeli egzekwo 2 miejsce z 3 głosami z ankiety, lecz luc dostał dwa pkt. a yarosh jeden... po prostu remis w punktowaniu nie wchodził w grę wiec luc zajął drugie miejsce gdyż oddal pracke pierwszy (sorry yarosh). Co do frekwencji... wiele osób napisało mi, ze nie beda brac udzialu w pierwszej rundzie, bo to sygna, bo nie umieja jej robic, nigdy sie za cos takiego nie brali i w ogole, bym na druga runde dal tapetke to wtedy wezma udzial w turnieju... no i na obietnicach sie zakonczylo. Teraz moja osobista ocena tapet. :)

Tapeta nr 1: Zrobiona przez luc_octobera, może na pierwszy rzut oka nie powala jak niektórym znana tapeta z Ryu ze Street Fightera, lecz postanowiłem sprawdzić każdą tapetke "w akcji", czyli na moim pulpicie z rozdzialka 1024x768 i z 3 rzędami ikon po 9 w każdej po lewej stronie (xP) i... tapetka luca sprawuje sie najlepiej. :) IMO 1 miejsce za przydatność, lecz 2 za wygląd... why kazuya? :P (a najlepsze jest to, ze wszyscy użyli loga Honmaru zrobionego przez luca, oprócz jego samego :D)

Tapeta nr 2: Trzy słowa... What The Fuck?! :D Nie no tym razem yarosh sie IMO nie popisał. Nie dość, że źle wyciął postacie to jeszcze przedobrzył z jasnością i dodał beznadziejne tło, które ma przypomijnać... eee... wode? A i tak cieszcie się, ze nie widzieliście poprzedniej wersji tej tapety. :D IMO 3 miejsce za przydatność jak i za wygląd ogólny. :P

Tapeta nr 3: Tapeta została zrobiona przez Cargo, coś wspominał o braku weny... no ja przy braku weny bym nie wpadł na wstawienie mgławicy jako tła pod Asuke. Na pierwszy rzut oka, tapeka zaj****a, ale... gdy ja przetestowałem okazało się, ze po prostu sie nie nadaje na tapete na pulpit... podpisy do ikon zaczeły się gubić w tej całej mgławicy a przestawienie ikon na prawa strone takze nie wchodziło w gre, gdyż bym zasłonił Asuke. :P Tak wiec moja ocena to: 2 miejsce za przydatność a 1 za wygląd. :)

Pozostaje mi być dobrej mysli co do rundy 3... chociaż sam bym nie wiedział jak się za to zabrać :D No ale, tym wieksze wyzwanie, tym wieksza satysfakcja z wygranej. :P
Ostatnio zmieniony 28-08-2007, 19:55 przez Action, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: The Graphic Tournament

Post autor: luc_october »

hehe :) thx action

od początku wiedziałem że tapetka nr 3 to tapetka cargo... :) mi też się najbardziej podobała... widać że się przyłożył ;) idzie wyczuć jego styla.

ja niestety za bardzo się pośpieszyłem z moją tapetką... była zrobiona zaraz po zrobieniu ryu- mojej pierwszej tapetki w życiu. właśnie dlatego nie ma na niej mojego loga, bo wtedy jeszcze go nie miałem w planach :P wyszła trochę pusta i wyblakła gdy się na nią patrzy jak na obrazek, ale pasuje dobrze właśnie na pulpicie i pod tym kątem ją robiłem.

gratki cargo :) ... flawless victory
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: The Graphic Tournament

Post autor: yarosh »

przyznaję się bez bicia że robiłem ją góra 2h :] wiem że 'troszke' nie teges:P
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Cargo »

Wypadaloby napisać posta xD

luc_october,
Fajnie ze podoba Ci sie moj projekt :)
Co do Twojej tapetki...
Nie jest źle :) Czyto, przejrzyście i nie wątpie że spisuje sie super w trakcie użytkowania, ale moze najwyższy czas pomyslec zeby zrobić tapetke w troche inny sposob niż kopiować glowny render, dodawac przezroczystosc i przesuwać calość w tło. Spodobal mi sie pomysl z błyskawicami, tylko wykonanie mnie jakos specjalnie nie oszołomiło :P
Ćwicz a będą z Ciebie ludzie :)

Yarosh
Tło bez pomyslu, krzywo wyciete rendery, niektore mają kompresje, brzydki napis i ogolnie wszystko jest ble :( jedyne co mi sie podoba to pomysł na całość (przynaje lepsiejszy niż mój :D) , ale z wykonaniem to niestety pojechales... Tak jak juz pisalem na dA - szkoda ze nie narysowales czegos sam, bo do tego naprawdę masz talent, no ale coż... każdy ma swoje życie offline :)
Mimo to myśle, że jeszcze mnie zaskoczysz (pozytywnie oczywiscie) i pokażesz mi wkoncu kto tu rządzi :D

To jeszcze napisze o Baro :P
Tło można porownać do puszczonego pawia po kilku głebszych... Rendery krzywo wyciete, widac zOMbki, pomysl z dodaniem blasku zewnetrznego i cienia moim zdaniem chybiony. Podobnie mysle o tym opacity na janku :P Co do napisu - efekt nawet fajny, tylko raczej nie pasuje do tej tapety, może dobrze wygladalby na jakimś jednolitym tle.
Podsumowując... Jeśli komuś znajacemu sie na grafie ta tapetka sie spodoba to chyba tylko dlatego ze lubi Jina lub Kaza :P
Weź sie za siebie czlowieku, czytaj tutoriale i przykladaj sie bardziej do swoich prtojektów!

Co do mojej tapetki
Odobiscie dosyć mi sie podoba, choć na początku nie wiedzialem jak sie za nią zabrać :P Tło malowalem chyba z 5 razy i tyle samo zmienialem kolorystyke całości. Najbardziej cieszy mnie, że zabieg przemalowywania niebieskiej (A)suki wyszedł mi tak jak chcialem (dużo czasu spędzilem nad oczkami) :D Mimo to do konca nie zrealizowalem poczatkowego konceptu - chcialem dać jeszcze jakiś motyw z piorunami lub szkalna kulą w ręku (coś w stylu tej co na sigu Dumiana) To zadanie mnie już jednak przerosło, bo musialoby to byc naprawde perfekcyjnie wykonane żeby mi sie podobalo :P Poza tym moja dziewczyna która również siedzi w temacie grafiki powiedziala ze wtedy to juz by bylo wszystiego za dużo... Posluchalem się i zostalo tak jak jest :D
Teraz jak patrze na całość to przyszedł mi do głowy nowy pomysł, w których przelałbym na asuke całe zuo które we mnie siedzi, jednak już wiecej nie powiem, moze wykozystam to w nastepnych swoich pracach xDDD
Co do wypowiedzi Actiona... wiem że jest ostra i przykontrastowana, ale coż... poprostu taki mój styl, tak mialo byc, nie lubie wyblaklych grafik, a to, że niektore ikonki źle wygladają to już trudno :D (Zawsze mozna miec pulpit bez ikonek :P)

Cóż jeszcze mogę powiedzieć...
Sorki ze niektorych dość ostro pojechalem ale powiedzialem to co mi na sercu leżalo, a mnei tez kiedys ostro jechano za błedy i teraz wychodze na ludzi :P
Cieszę się że moja praca zostala przez Was doceniona i dziekuje wszystkim za głosy :)

Tyle :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Action »

Koniec następnej rundy, tym samym koncze prowadzenie tego "tura"... jezeli ktos chce, moze go prowadzic dalej, a jezeli nie... zakoncze go i Cargo wygra. Ech... nie ma to jak liczyć na ludzi, ktorzy cos "mieli zrobic", a w ostatniej chwili "nie robia".

Co do pracki Carga, naprawde go podziwiam za postawe w tym turze, jako jedyny zrobil pracki do kazdej z 3 rund i dzieki czemu ma u mnie wielkiego +. Lecz co do jego pracki fajna fajna, ale... ech Tekken, czy naprawde nie ma na swiecie innej bijatyki? Chocby jakas postac z VF wrzucic dla "dla rownowagi"... nie wspominajac o czym z 2D bo przeciez kaillera tym zyje. :|
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: The Graphic Tournament

Post autor: yarosh »

sorka ale żyję ostatnio w małym ( może nie takim małym) stresie trafił mi się taki recenzent że szkoda słów i mam przesunięty termin obrony, ale tyle utalentowanych osób na forum jest aż mnie dziwi że olewają sobie takie rzeczy szkoda bo może coś nowego by się rozkręciło :] no cóż trudno
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Cargo »

Racja... szkoda ze Luc nie wystartowal, bo on robi naprawde fajne animacje, a ja dopiero zaczynam... No ale cóż... nie dal sie namowic

Co do pytania dlaczego akurat tekken... Miałem poprostu ładne rendery, a z bijatk 2d trudno jest znalezc naprawde cos fajnego xDDDD
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Dumian »

Gratulacje Cargo, w pełni zasłużone zwycięstwo :)

Nagrody czyli specjalna ranga Graphic Master i dowództwo nad nową grupą na Honmaru - Graficy - zostały już odebrane :]
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: The Graphic Tournament

Post autor: Action »

Wiec turniej zakańczam, a temat zamykam. ;)
Zablokowany

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”