Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: -=MASTA=- »

hmm zobaczymy, zobaczymy co to z tego bedzie. Co prawda na Siewierz jedzie raptem z jeden autobus z Dąbrowy Górniczej [637], i to co godzine w dni powszednie a w dni wolne 5 razy na dzień. Mam nadzieje że organizatorzy nie wpadna na pomysl robic turniej w weekend, bo dojazd jest delikatnie mowiac masakryczny. Nie patrzac na utrudnienia komunikacyjne z checia bym sie zjawil na tym turnieju, jesli w ogole wypali. Ciezko teraz zrobic tur w T3 i skrzyknac ludzi, kiedy mozna sobie pograc turniejowo online. T5 to mus jak najbardziej. Skoro Mr Editorze nie masz ps2 to moge sluzyc pomoca i zabrac swoja konsole [+ oczywiscie T5 NTSC, TTT NTSC], tylko musisz skolowac TV, ktory oblsuzy obraz NTSC 60Hz, starusienki psx z T3 tez by sie znalazl :P. To wszystko jest jeszcze do ustalenia. Mam szczera nadzieje, ze cos z tego jednak bedzie :).
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: Mr_Editor »

Po co więcej konsol???
Obmyśliłem system rozgrywania turnieju i do pełni szczęścia potrzebni mi są tylko zawodnicy. Szczeże to nie obchodzi mnie to w jaki sposób trafią na miejsce i skąd przyjadą. Jeśli ktoś będzie chciał to przyjedzie. Ja tylko pytam czy ktoś jest chętny. po ustaleniu teamu ustalimy datę i będzie git.

[ Dodano: 05-09-2007, 16:10 ]
Jeśli nie w weekend to może w najbliższe wolne od szkoły?
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: Komandos »

To ty na serio chcesz robić turniej na jednej konsoli? Sory ale tak to sobie można w domu z kumplami pograć. Jak się bierze za organizacje turnieju w większym gronie to wypadałoby skołować więcej sprzętu. Naprawdę myślisz, że ktoś będzie jechał kilkadziesiąt kilometrów na turniej tylko w T3 w którego można zagrać nie ruszając się z domu?
A co to wogóle za tekst:
Szczeże to nie obchodzi mnie to w jaki sposób trafią na miejsce i skąd przyjadą
NIE MAM PS2!!! a nawet jakbym miał to nie poświęciłbym go dla turnieju. (nie wiadomo kto przyjdzie i do czego będzie zdolny) chyba mnie rozumiecie.
Jak masz takie podejście to lepiej od razu sobie odpuść organizowanie czegokolwiek.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: Di »

Mr_Editor pisze:Po co więcej konsol????
A co zrobisz gdy np. ta konsola padnie? Zrobisz turniej na patyczkach od bierek?
Mr_Editor pisze:Obmyśliłem system rozgrywania turnieju i do pełni szczęścia potrzebni mi są tylko zawodnicy. Szczeże to nie obchodzi mnie to w jaki sposób trafią na miejsce i skąd przyjadą. Jeśli ktoś będzie chciał to przyjedzie.
SzczeRZe to daj sobie spokój i lepiej zrób kakao. Na ciepło oczywiście.

Takie granie możesz organizować z kumplami, ale turniejem tego nie nazywaj.
Na pierwszy rzut oka widać że masz zerowe doświadczenie, ale jak się okazuje jesteś jeszcze bardziej do tyłu, bo nawet nie chcesz nikogo wysłuchać.
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: -=MASTA=- »

Oczywiście Di i Komandos mają rację w tym temacie, nic dodać nic ująć. Ja myślałem że to jednak moze być coś bardziej konkretnego niż takie "pitu pitu" na jednej konsoli w "remizie". Naprawdę chciałem przyjechać, pomóc coś, przywieźć konsole i popykać trochę, ale widzę że nie ma sensu się nawet ruszać z domu. Jeśli już na wstępie sam organizator pokazuję taką ignorancję w stusunku do przyszłych uczestników [cyt."Szczeże to nie obchodzi mnie to w jaki sposób trafią na miejsce i skąd przyjadą. Jeśli ktoś będzie chciał to przyjedzie."]. Z taka "reklamą" to ani Mahomet nie przyjdzie do góry, ani góra do Mahometa ;).
Coż, trzeba będzię poczekać na drugą edycję Turnieju organizowanego przez Gemiego w Pulsie, albo samemu wyjść z jakąś konkretną inicjatywą.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: Mr_Editor »

Skoro sądzicie że nie umiem organizować takiego typu imprez to zamiast jechać sobie po mnie jak tir po autostradzie to rzucilibyście jakimiś konkretniejszymi pomysłami.

[ Dodano: 05-09-2007, 17:57 ]
Albo coś doradzili
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: Di »

Mr_Editor pisze:rzucilibyście jakimiś konkretniejszymi pomysłami.

[ Dodano: 05-09-2007, 17:57 ]
Albo coś doradzili
W tym temacie padła już propozycja większej ilości konsol czy zrobienia T5, ale olałeś je strumieniem - wiadomo czego.

Czego więc oczekujesz?
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: Mr_Editor »

My bad! Sorry.

Co do większej ilości konsol to pomysł wydaje mi się dobry z tym że ja jako jedyna osoba w siewierzu posiadam psxa którego jestem w stanie poświęcić. I tak za niedługo będę miał ps2. A z T5 nigdy styczności nie miałem. pomyślałem że lepiej najpierw zrobić tura w t3 żeby zobaczyć czym to się skończy. Potem ewentualnie można pomyśleć o t5.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: Ana »

To ja proponuje abys zaczekał na jakiś tur Gemiego i zobaczył jak taka impreza wyglada a pozniej ewentualnie brał się za własna organizację.

Masta: bo w sumie PE prawie ze nie przegladam, Gemi ostatecznie robił w T5 czy w Taga? I w sumie w ktorej czesci Dabrowy i z ktorej Ty jestes? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: Komandos »

Ana pisze:To ja proponuje abys zaczekał na jakiś tur Gemiego i zobaczył jak taka impreza wyglada a pozniej ewentualnie brał się za własna organizację.

Masta: bo w sumie PE prawie ze nie przegladam, Gemi ostatecznie robił w T5 czy w Taga? I w sumie w ktorej czesci Dabrowy i z ktorej Ty jestes? ;)
Może ja się wypowiem bo byłem na tym turnieju. Turniej był w T5 i w T5:DR. Była jedna PS3 z projektorem i cztery stanowiska z PS2. Było to w jakimś pubie.
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: -=MASTA=- »

Było tak jak napisał Komandos z którym zdążyłem się przywitać na tym turnieju, pogadać chwilkę z luc_octoberem, zamienić słówko z V7 i "wyłudzić" od niego 1zł na pizzę :P [Spokojnie, oddam oddam ;)], a i jeszcze zagrałem kilka walk z Gajo w T5. Nie mogłem byc dłużej na turnieju, bo nieopodal trwał śłub mojej siostry i wpadłem [ w garniaczu oczywiście, hehehe :)] z moja kochaną dziewczyna właściwie tylko na wspomnianą pizzę i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Był to klub muzyczny/pizzeria o nazwie Puls na osiedlu Gołonóg - Tysiąclecia [potocznie Broadway po Dąbrowskiemu]. Ja mieszkam na sąsiednim osiedlu [tzw"Manhattan":P], więc miałem bardzo niedaleko. Jeśli będzie kolejna edycja tego giercowania w Pulsie [a jak pisał Gemi raczej napewno będzie] to oczywiście zjawie się. Wszystkich zainteresowanych w przyszłości już teraz zapraszam na drugą edycję Puls Tekken Party, szczególnie Mr Editora żeby podpatrzył sobie jak wygląda organizacja tego typu rzeczy :)
Awatar użytkownika
htm7
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 22-07-2006, 16:37
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: tekkena

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: htm7 »

jak masz zapał to sprawdż frekwencje policz chłopków skombinuj od nich sprzet i go.....przecierz to proste
jestem z sosnowca......
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: vho »

Gdyby ten turniej wypalił, to PRAWDOPODOBNIE pojawiłaby się załoga z TcT :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
EwilPwned
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 13-08-2007, 09:52

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: EwilPwned »

Mam dziwne wrażenie, że skądś znam tego mr.editora ;)

Sam mieszkam w Siewierzu i ewentualnie mógłbym jakoś pomóc.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej TK3!!! Śląsk!!!

Post autor: KRELIAN »

jak ten turniej wypali to pojawiam sie z klawiatura pod pacha
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”