F.E.A.R Combat

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Czy chcesz żeby F.E.A.R Combat na dłużej zagościł na naszym forum?

Tak
7
50%
Nie
7
50%
 
Liczba głosów: 14

Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

F.E.A.R Combat

Post autor: Inferno »

Gry to nie tylko bijatyki, więc proponuję Wam coś zupełnie z "innej beczki" :P
To "coś" na urozmaicenie naszego forum to F.E.A.R Combat, czyli w pełni darmowy shooter przeznaczony do gry online.
Posiada on sporo trybów rozgrywki, takich jak Death Match [DM], Team Death Match [TDM], Capture the Flag [CTF] i jeszcze kilka innych.
Ogólnie wszystko jednak kręci się wokół strzelania do przeciwników :hyhy: :hyhy:
Zabawa przy tej grze jest przednia, a jeśli zainteresowanie tym tytułem będzie zafowalające (a były na forum głosy dotyczące nietypowych turniejów hehehe) , to można pokusić się nawet o jakiegoś małego tura :)
Strzelanie to przecież także walka, a poza tym jest możliwość zadawania ciosów rękami i nogami więc gra poniekąd pasuje do forum :)
Wszystko zależy od Was, więc piszcie co myślicie o moim pomyśle urozmaicenia Honmaru.
PS: Po ściągnięciu Feara trzeba wejść na www.joinfear.com i tam sie zarejestrować aby otrzymać darmowy serial :]
PS2: Jeśli ktoś miałby wątpliwości, to mam zgodę Dumiana na założenie tego tematu :P

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Wymagania:
Pentium 4 1.7 GHz
512 MB RAM
Karta grafiki GeForce 4 Ti lub lepsza
5 GB HDD
Windows 2000/XP

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Linki do gry:

F.E.A.R Combat v.107
Update 1.07 -=> 1.08

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Kilka screenów z gry:

1 2 3

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: Action »

Ghost pisze:Czy chcesz żeby F.E.A.R Combat na dłużej zagościł na naszym forum?
Tzn jak zagoscil? Co ty chcesz rozwijać scenę FPSa FEARC na forum Fighting Online Center? Wiadomo, pograć od czasu do czasu "w coś innego" można (czego jesteśmy z Subem najlepszym przykładem), ale chyba nie na poważnie i tym bardziej nie myśleć z góry o turniejach.
Ghost pisze:(a były na forum głosy dotyczące nietypowych turniejów hehehe)
Chyba nie o to chodziło ;)
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: Inferno »

Action pisze:Wiadomo, pograć od czasu do czasu "w coś innego" można (czego jesteśmy z Subem najlepszym przykładem), ale chyba nie na poważnie i tym bardziej nie myśleć z góry o turniejach.
Widze że nie do końca się zrozumieliśmy :P Nie mam zamiaru rozwijać sceny Fear na Honmaru. Chodziło mi właśnie o to co napisałeś, czyli pogranie od czasu do czasu w "coś innego" :) A jeśli będzie jakieś tam zainteresowanie, to myślę że zorganizowanie jednego tura dla urozmaicenia Forum nie byłoby złym pomysłem :)
Oczywiście gry walki to podstawa , ale taka strzelanka to moim zdaniem miła odskocznia, więc na prawdę nie chodziło o granie w Fear "na poważnie" :) Od tego mam inne forum i własny klan więc nie mam takiej potrzeby.
Chciałem żeby było tylko trochę ciekawiej, ale od Was zależy czy będziecie tego chcieli ;) :]
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: mazurkorn »

Ja jestem jak najbardziej za :) uwielbiam FPP wiec od czasu do czasu sam z checia postrzelam :D
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: Inferno »

No i gitarka :) Mam nadzieję że znajdą się jeszcze jacyś chętni i trochę sobie postrzelamy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: mazurkorn »

downloading in progress (50% i 3:50:00H remain; tylko 70KB/s :/), za to przynajmniej mam juz moj wlasny CD-Key :)
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: Action »

Jak coś to pelna wersje FEARC dodali do 10/06 (130) numeru CD-A.
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: Inferno »

To prawda, kiedyś tam było z gazetką. Zapomniałem dodać że Ci którzy mają podstawową wersję F.E.A.R także mogą zagrać z posiadaczami darmowej wersji Combat, wystarczy tylko zainstalować grę z otrzymanym ze strony serialem. Trzeba jednak wykonać update'y do wersji 1.08 bo zdecydowana większość (prawie wszystkie) serwerów stawiana jest właśnie dla tej wersji.
Obrazek
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: danielmarley »

Grałem kiedyś w Feara do czasu gdy nie padł mi Radeon teraz mam zamienną kartę (bo bida) i mam za słabą kartę by w to pograć ....

Lubię eksperymentować z grami, ale FEAR to dla mnie trochę gra dla pecetowców(bez obrazy ;) )
A na honmaru jak na razie są najlepsze bijatyki 2D i 3D na konsole i to mi wystarczy w końcu to Fighting Center :)
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: Inferno »

Hmmm.... widzę że są jakieś głosy za Fearem... Napiszcie więc kto byłby chętny do gry, na razie ja, Mazurkorn i mam nadzieję że Ci którzy głosowali na TAK hehe :P
Byłoby nas już 5ciu do gry więc jakiegoś małego Death Matcha dałoby się spokojnie zagrać :) ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: Action »

Wczoraj wieczorem zainstalowalem FEARC z CD-A (wersja 1.07 czyli jeden upadate, jakies 19mb), chwile zagralem... lecz niestety trafilem na jakis kretynow xP server "P.O.L.S.K.A" czy jakos tak, tryb TDM lecz zadnego zgrania ze strony graczy, mozna zginac od paru strzalow w plecy a i tak wszyscy rush'uja jak po**bani a na dodatek jakis cymbał na okrągło zaczynal głosowanie na wyrzucenie kolejnych graczy. :| No ale nic, moze miałem pecha iz trafilem na taki server. Co do samej gry to nawet niezła choć IMO jedna bron na jednego gracza to troszke za mało... no i cienie potrafia wnerwić (zrodel swiatla w cholere, ale i tak moj cien przyslania mi apteczke... :P). Jak cos to moge zagrac. :)

PS No i "lol" z dziura w scianie o srednicy 0,5-1m po wystrzale z pistola rzadzi... ale to juz pamietam z samej podstawki. :P
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: Inferno »

Action pisze:zadnego zgrania ze strony graczy, mozna zginac od paru strzalow w plecy a i tak wszyscy rush'uja jak po**bani a na dodatek jakis cymbał na okrągło zaczynal głosowanie na wyrzucenie kolejnych graczy
Jak już się trafi na noobków to masakra :P :P A ten kolo chciał wywalać graczy bo pewnie sobie z Wami nie radził albo był cheaterem (co jest bardziej prawdopodobne bo ostatnio spotkałem kilku którzy tak robili) i miał ustawione automatyczne głosowanie żeby nie dało się go wykopać.
Najlepiej więc wchodzić na serwy z PunkBusterem bo na takie cheaterzy i hackerzy nie mają wstępu. Od strzału są automatycznie wykopywani przez PB.
Jest dużo fajnych serwerów, głównie klanowych gdzie można spotkać na prawdę dobrych graczy i za razem fajnych ludzi :)
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: KRELIAN »

jak znajde czas (juz to widze :oczami: ) to sie pisze na granie. ta szpila jako jedna z nielicznych gier w ciagu ostatnich dwoch lat potrafila wykreowac we mnie iluzje niepokoju w trakcie grania nawet pomimo faktu ze koncowka byla nuzaca
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: Inferno »

No no ładne wyniki ;) Co prawda wolę tryby DM i TDM (czyli czyste strzelańsko :hyhy: ) ale robi wrażenie ;)
Fajnie że powoli zbiera się paczka, może jednak coś z tego będzie :] :] :]
Co do najwiekszego przegięcia, to uważam że takowym sa wszelkie rodzaje noobowych broni, czyli rocket launcher, repeating canon i najgorsze ze wszystkiego REMOTE BOMBS...
Unarmy da się łatwo wyminąć (chyba że dostaje się UA w plery ale to juz inna historia), a jak juz przeciwnik się machnie to wtedy jest pięknie na Twojej muszce i nie pozostaje nic innego jak tylko go troszkę "przewietrzyć" :D :P
Obrazek
Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Re: F.E.A.R Combat

Post autor: mazurkorn »

zapraszamy razem z Ghostem wszystkich chetnych do pogrania w FEAR (team dm);
dzis po godz. 22:00
sever: war
hasło: honmaru
mapa: doki

przydalyby sie chociaz dwie osoby to zagralibysmy 2 on 2 :D pisze sie ktos?
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”