Team Battle Tournament

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Team Battle Tournament

Post autor: KRELIAN »

z tego co mi wiadomo to szczena nie ma neta i gra u Lucka a ze ten ma problemy z netem ...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Team Battle Tournament

Post autor: Ana »

ok to chyba go pozegnamy :/
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Team Battle Tournament

Post autor: luc_october »

no jest tak jak krel napisał...

niestety ostatnimi czasy net chodzi mi tak żę bieda z edkami z aep pograć ;) o co dopiero w turze...
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Team Battle Tournament

Post autor: Bury »

Bury 0:3 K'

dzieki za gre :]
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Team Battle Tournament

Post autor: Aserot »

Komandos 0:3 Aserot
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Team Battle Tournament

Post autor: KRELIAN »

DE

Krelian 3:1 Czit

mialem to przegrac ale Czit jednoczesnie gral i ogladal mecz
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Team Battle Tournament

Post autor: czit »

i jakby tego było mało to akurat przed meczem skończyły mi sie fistaszki ;(
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Team Battle Tournament

Post autor: Ana »

czytac pierwszy post
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Team Battle Tournament

Post autor: Nadine »

e co to kur** ma byc? Oo walkower jakis poszedl czy jaki chuj? (czy ja co przeoczyłam przypadkiem?) bo z tego co wiem to z Disem ja mam jutro grac niby... czyżby ktos byl zbyt szybki w wypelnianiu tabeli? juz mi to wyjaśniac, bo nie lubie takich niespodzianek... ktoś ma u mnie za to mega minus (no chyba ze cos przeoczylam to mnie poprawcie)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Team Battle Tournament

Post autor: Ana »

Nadine termin tej jednej walki juz dawno minal
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Team Battle Tournament

Post autor: Yamada »

Nadine, to, że będziesz walczyła z Disem wspomniałem Ci bodajże zaraz po naszej walce:). Nie możesz być zła na kogoś, ze walnął walkowera bo naprawdę - jest to taki szczebel rozgrywek gdzie już każdy powinien podejść do tego w miarę poważnie. Poza tym termin tej walki był i tak przedłużony i nie dziwię się, ze w końcu ktoś się wkurwił i zaczął jechać walkowerami.
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Team Battle Tournament

Post autor: Nadine »

no masz racje, ktos sie wkurwił, i tym kims jestem ja...
no ja pierdole jak tak mozna, czytac umiem, i kur** czytalam bieżąco temat, i jak bym nie podchodzila poważnie to by mnie to nie wkurwilo teraz, (chyba logiczne), to bylo po pierwsze.

Teraz po drugie... kur** skoro walkower poszedl na korzysć Disa to czyzby on sie komuś poskarżył czy cos? (bo wczoraj jak bylam na kompie to sie z nim umaówilam na jutro i nie proptestowal), wiec cos tu nie gra, bo widac ze kur** ktos podjol decyzje za plecami, wiec ja sie pytam o co chodzi...
a po 3, to kazdy ma życie offline, szkołą praca itp i czasem kogos nie ma przez pare dni na kompie, wiec tym bardziej wyluzujcie bo sie komedia robi, ja chamstwa nie zniese...

powiem tylko tyle ze to bylo bezczelne...

aha i tak btw to ja sie ciesze ze ja to dzisiaj zobaczylam (bo mialo mnie nie byc teraz w chacie i bym byla dopiero jutro) to dopiero by byla jazda, jak bym pierw dymy (prawdopodobnie za free Disowi zrobila) bo nie wierze ze ten walkower sie wziol z jego inicjatywy skoro sie wczoraj o tym gadalo (wiec teoretycznie z dupy sie ten walkower wziol) no chyba ze Dis o niego prosil to spoko, jakos przeboleje (ale wątpie w to, bo sie z nim do cholery umawialam na jutro bo go dzisiaj mialo nie byc) wiec co do kur** nedzy, rzuciliscie se monetą na czyją korzysc pujdzie walkower czy co?

ale huj niech se jest na wasze, ja tylko powiedzialam co mialam, z bogiem, koniec dyskusji, pozdro dla Disa i powodzenia dalej :)

Bóg jest wszechmogący-Amen

To znowu ja: aha i chetnie poczytam kilometrowe posty wyjaśniające :P bo moja mała głowka nie pojmuje historii powstania tego walkowera :D

Edit by Action: Rozumiem twoje zirytowanie zaistniała sytuacja i w ogóle, ale może by tak wyluzować z przekleństwami?... bo to juz sie niesmaczne robi
Ostatnio zmieniony 08-09-2007, 22:10 przez Nadine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Team Battle Tournament

Post autor: AK »

widze ze mi walkowera wjebaliscie.....kiedys bym wam bombe emailem wysłał za to... ale teraz wsumie mnie to wali serdecznie :P no ale mogliscie mi napisac ze walkower sie szykuje to bym jakos to rozegrał dla zasady...ale ok no problem
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Team Battle Tournament

Post autor: Ana »

Kochani ale ostrzezenie było i to stronę temu. Walkovery poszły na zasadzie"AK mniej czasu jest online i mu sie nie dziwie bo ilez mozna przy kompie" a Nadine -Dis to byl rzut moneta. Poa tym mowie: od konca wakacji jakos tluczemy to DE wiec nie gadajcie glupot ze wciagu 2 tyg nie mozna znalezc 30 min na walke. Amen.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Team Battle Tournament

Post autor: KRELIAN »

nie ma powodu do cisnien Panie i Panowie - to tylko turniej w tekkena. za 2 tygodnie sobie odpoczniecie troche bo widac juz wyrazne znuzenie ta rywalizacja a poki co grac w terminie i nie marudzic ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”