Heihachi Cup

Cykl turniejów wyłaniających 'miszcza' danej postaci

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: KRELIAN »

DE

part 1

Yamada 2:3 Krelian

przy bezustannych lagach i ambitnej grze na rzuty i d+1 nastapil nieoczekiwany zwrot akcji

ARAMIS: (23:13)
nom
(23:28)
dobra pisz walkowera
(23:29)
pierdole
przeciwko takiemu czemus nie zamierzam grac
Ja: (23:29)
zrobmy inaczej bo ja tez nie chce juz tej biedy :D
ARAMIS: (23:29)
ja tez nie chce
;d
Ja: (23:29)
zagrajmy w kamien / papier / nozyce :D
zasada jest prosta
(23:30)
idziesz na to? :D
ARAMIS: (23:30)
ale jak?
;d
Ja: (23:30)
juz mowie :)
(23:31)
napisz do Any jeden z tych 3 wyrazow :)
zobaczymy kto wygra :D

_____________

Ja: (23:30)
nie pytaj o co chodzi :D
kamień
Ana_: (23:31)
ok;d
Ja: (23:31)
napisal Ci Aramis?
Ana_: (23:31)
macie remis, jeszcze raz:D
Ja: (23:32)
nozyce
i jak? :D
Ana_: (23:32)
jeszcze raz remis :d
Ja: (23:32)
kamien
Ana_: (23:32)
kamien-kamien, nozyce- nozyce:D
Ja: (23:33)
dalem kamien za 3 razem
Ana_: (23:33)
wygrales;d
kamien-kamien, nozyce-nozyce, kamien-nozyce


niestety jestem dalej w turze :|
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: Yamada »

Potwierdzam, cóż to były za emocje i nerwowe obgryzanie paznokci w oczekiwaniu na wynik od Ani, dodatkowa nerwówka bo były 2 remisy, a każdy z zawodników chciał za wszelką cenę przegrać, aby skończyła się ta patologia, no ale odpaść mógł tylko jeden...

Czuje sie wygranym!:P

Oto wydał sie najwiekszy sekret turów Tekkena, Miszczowie nasi taaa :padam:
Ostatnio zmieniony 11-09-2007, 22:51 przez Yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: Dumian »

Dumian 5 : 1 Bury

Niestety Bury bez pada ale jak na klawe to i tak nieźle, ja bym tak chyba nie zagrał :-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: Ana »

Dumian postaraj sie jak najszybciej z K' zagrac i bedziemy na naprawde fajnej pozycji w tym turze
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Heihachi Cup

Post autor: czit »

MASTA 5:0 czit
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Heihachi Cup

Post autor: -=MASTA=- »

Dzięki za grę Czit i sorry że musiałeś na mnie tyle czekać, ale moja kobietka zawsze ma pierwszeństwo nad tekkenem :P
Szczerze to nie sądziłem że zajdziesz aż tak daleko, a juz sporą niespodzianką okazała się dla mnie twoja wygrana z Dumianem i Yamadą. Szacuneczek za to.
Tak czy inaczej nie zmienia to faktu że grasz bardzo ubogo, żeby nie powiedzieć "kapowato", a już "noob juggli" w stylu f,f+2, 1+2 nie skomentuję. Mimo wszystko kilka razy napsułeś mi trochę krwi.
Turniej powoli zbliża się ku końcowi, osobiście jako drugiego finalistę typuję Kreliana, chociaż K' tez może nim z powodzeniem być.
Ruszcie do przodu z tymi walkami i miejmy ten cyrk juz z głowy :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: Dumian »

Dumian 5 : 2 K'

Trafiła mi się mała zwyżka formy i w końcu wpadła jakaś wygrana dziadem, którym chyba po prostu nie da się nie grać biednie (tym bardziej turniejowo :P). Tak czy siak musze potrenować jak nie chce odpaść lada moment tylko checi do gry jakos nie ma :P

Dzięki za gre K' co by nie mowic bylo ostro i nerwowo, niejednokrotnie walki wygrywalem na fuksie bo akurat cos mi weszlo a nie tobie ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: K' »

K' trafił na wkurw***ący dzień. Gdybyście wiedzieli co działo się w moim domu podczas walki z Dumianem :) Cyrkiem cieżko to nawet nazwać. Odechciało mi się grać :P
Dzięki za grę Dumian i powodzenia dalej
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Heihachi Cup

Post autor: czit »

K' pisze:K' trafił na wkurw***ący dzień. Gdybyście wiedzieli co działo się w moim domu podczas walki z Dumianem :) Cyrkiem cieżko to nawet nazwać. Odechciało mi się grać :P
Dzięki za grę Dumian i powodzenia dalej
mówisz o tym że akurat w tym momencie jak grasz chwile turniejówke w t3 to rodzinka zaczyna sapać ze trzeba wyrzucic smieci , ze obiad stygnie i ze trzeba psa wyprowadzic ?
tez tak czasem miewam:P
MASTA pisze:... a już "noob juggli" w stylu f,f+2, 1+2 nie skomentuję
f,f+2,1+2,f,N,d,d/f+4,4,1,d+2 - 82 albo 89 dmg
jeśli to jest dla Ciebie noob juggle to nie mam pytań :padam: , a że timing musi być perfekcyjny i prawie nigdy mi nie wychodzi to juz mojw zmartwienie i doprawdy szkoda że nie potrafisz docenić ze ktos stara sie pokazac cos ladnego a nie tylko proste i oklepane juggle które kazdy zna i robi nawet na klawie ;)
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Heihachi Cup

Post autor: -=MASTA=- »

Tak Czit to jest noob juggle, bo nie jest to nawet żaden juggl. Timing możesz sobie mieć perfekcyjny co do milisekundy, ale i tak nie zmieni to fakt że da się z tego uciec w dwóch miejsach. f,f+2, 1+2 - jeszcze siada, ale z helli już można się wyrwać techrolując, ewentualnie leżeć na ziemi. Jeśli myślisz że to zagranie które nagminnie stosujesz jest ciekawe i stylowe, to nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz i tym samym zdradzasz swoją nieznajomość systemu juggli jak i samej gry. Stylowe i ciekawe to jest np f,f+2, WGF (flip), f,nd,D/F+4,4,4,n+1 !!!, albo f,f+2, WGF, 1, d,d/f,f+2 !!!, ew. f,f+2, WGF, WGF !. Jak mam doceniać coś co jest zwyczajnie badziewnym zagraniem, które sotują jedynie nooby. W tym czymś jedynie jugglem można nazwać samo f,f+2, 1+2, reszta to prostacki setup. Jeszcze jedna taka mała uwaga, masz bląd w swojej notacji, bo tam na końcu pewnie chodziło ci o d+1 a nie d+2 :P. Aha Czit grając z tobą jeszcze nigdy nie zauważyłem nic ładego [a Heihachim to juz w szczególności], ba nawet nie uświadczyłem tych prostych i oklepanych juggli które każdy podobno robi nawet na klawie. Wręcz przeciwnie, stosujesz starą jak sam tekken kapę w stylu : "nie zaatakuje pierwszy póki przeciwnik nie popełni blędu". Dam ci dobrą radę w temacie Heńka może się nie wypowiadaj. Lepiej zabierz się za Paula, bo idealnie pasuje do twojego stylu gry ;)
Sorry za offtop i że musieliście czytać moje "gorzkie żale", ale po prostu nie trawie kiedy ktoś pisze na temat o którym nie ma za wielkiego pojęcia.

Ps : Nie odpowiadam na żadne riposty mojego posta żeby nie kontynuwoać offtopu.

Tak na koniec napiszę, że po zakonczeniu tego tura nieodwołalnie kończę z graniem w T3Online. Tyle, peace :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: KRELIAN »

-=MASTA=- pisze:
Tak na koniec napiszę, że po zakonczeniu tego tura nieodwołalnie kończę z graniem w T3Online. Tyle, peace :)
dobrze ze o tym wspomniales bo teraz bede musial naprawic swojego pada lub wziasc 'srebrnego szerszenia' od Any :)

a bierz :P ostatnio naprawiałam wiec mysle ze sie nada :oczami:
Ostatnio zmieniony 13-09-2007, 18:02 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: KRELIAN »

zeby nie bylo

swoja partie z Dumianem rozegramy we wtorek najprawdopodobniej bo czekam na pada a przeciez nie moge nikogo zawiesc grajac na same rzuty i d+1 ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: KRELIAN »

DE

Krelian 5:2 Dumian

nie obylo sie bez kapy na rzuty i d+1 ale podjazdy + 'elektron' i helle wchodza znosnie ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Heihachi Cup

Post autor: Dumian »

No i słówko ode mnie.. 4 walki oddałem praktycznie za darmo, później dwie odrobiłem ale dobra passa nie mogła trwać za długo. Teraz Krelianowi nie pozostaje nic innego jak wygrać tego tura w końcu mnie pokonał :P ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Heihachi Cup

Post autor: czit »

czit 3:5 Krelian

pojedynek obfitujący w sporą ilość spektakularnych juggli typu f~f+2 , 1+2 , do tego częste łapanka ,helle i tym podobne wypasione zagrania na pałe
były takie emocje że przy stanie 3:3 nawet serwer honmaru nie wytrzymał napięcia i padł przez co pozostale 2 walki trza było konczyć na innym serwerze
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Zablokowany

Wróć do „Random Char Cup”