Kwonho: The Fist of Heroes

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

kwonho.ijji.com pisze:New Game Launcher Coming
- We are proud to introduce the all-new ijji Auto Installer. With ijji Auto installer, we are going full speed to maximize our gaming experience more than ever before. We have resolved some of the critical issues that have been frequently addressed on this latest installment of our game launcher.

KwonHo Update
- New Avatar Items
- New skills for all styles
- New stage (Ruin)
Jak piszą dalej na http://kwonho.ijji.com prace nad serwerem potrwają jeszcze ok. 6 godzin a już po ich skończeniu będziemy mogli cieszyć się nowymi bajerami w grze :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Aserot »

No zobaczymy jakie nowe patenty do stylów dodają no i plansza Ruin ( zawsze lubiłem takie klimaty ).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Mastachi
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 20-08-2007, 12:48
Lokalizacja: Z Wyspy Wikingów
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Mastachi »

Te 6 h to od rana jest :P
Awatar użytkownika
Gargooletz
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 07-09-2007, 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Gargooletz »

Według tego co tam napisali
Period : September 12, 2007 3:30 am ~ September 12, 2007 10:00 am (PDT)

to wychodzi, że update powinien być lada chwila.
A plansza Ruin kojarzy mi się z jedną sceną z FFVII Advent Children. Takie ruinki jakiejś kapliczki, czy kościółka. Jednak do klimatu KwonHo średnio pasuje, bo ani to wschodnie, ani treningowe, ani miejskie (a gracze właśnie się robią na street fighterów, albo na typowych sportowców)

EDIT

Jak przepowiedziałem, tak się stało. KwonHo stoi na nogach. Idę pograć :)

EDIT 2

Update jest, ale go nie ma. Po prostu nic się nie zasysa, nie ma nowych przedmiotów, ciosów itd. Za to jest trochę problemów. Zresetował się wszystkie skille, trzeba przejść na nowo trening, żeby je odblokować. Te które się kupiło też przepadają. Jedyna pociecha taka, że za ukończenie treningu dostajemy znowu 3000 i drugi biały t-shirt (na zmianę :P )

BTW za wypełnienie ankiety dostaje się prezenciki. Zawsze jak klikam take/accept to nie dostaję ani grosza. Też macie ten problem?

EDIT 3

Update najprawdopodobniej będzie dopiero jutro - developer zawiódł. A nowe wdzianka i ciosy możecie obejrzeć tutaj:
avatar items
skills

Swoją drogą dowiedziałem się o istnieniu koreańskiego kwonho, gdzie wszystko jest już mocno zupdate'owane. Niektórzy niecierpliwcy męczą się z rejestracją w języku twórców takewondo i lagami, byle by pograć na najnowszej wersji gry. Ja osobiście nie próbowałem, ale obejrzałem itemki.

Link

Intuicyjnie klikając w krzaczki bez problemu przejrzycie galerię. Niektóre przedmioty są całkiem fajne.
Born To Lose - Live To Win
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: SubZero »

ijji.com pisze: Dear KwonHo Players,

Due to a technical difficulty with the patch, the KwonHo update for September 12th has been delayed until we can get a new patch from the developer. We expect the patch to delivered tonight, at which point, we will take the KwonHo service offline for a spot maintenance. We'll try to give a better estimate as to when the maintenance will occur. We're terribly sorry for the delay and inconvenience.
Peszek.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: kemot722 »

To się postarali, żeby dodawać aktualizacje na serwer offline. Jestem pod wrażeniem :padam:
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: danielmarley »

Tygrys pisze:A odnosnie KwonHo to gram, gram i nagle ni z tad ni z owad wypindrza mnie do windy. z siakims tam bledem (nie wiem jakim i nie chce mi sie sprawdzac, napewno jakies krzaczki zamiast literek :P
Wiem taż mi się tak wiele razy zdarzyło, dlaczego to nie mam pojęcie :D

Bardzo mnie denerwuje nie z balansowanie postaci, super szybkie TK z szybkimi i mocnymi midami i niezłym zasięgiem na JD czy TC ma z góry przewagę, BJ na CH zabiera jugglem 75% HP, JD znowu trzeba grać na rzuty bo innych konkretnych ciosów to nie ma, MT ma silne Juggle i ciekawe setapy, a najgorzej ma TC którego najsilniejszy cios nie zabiera tyle co od innych stylów dodatkowo ciągle trzeba grać na wybitki najlepiej f,f +K, CH + juggle, bo przejścia do podstawy są bardzo często karane midami szczególnie przez lepszych graczy, dobry rozwiązaniem jest d/b, b +K(G) i postawa z której jest wybitka i rzut... wszyscy blokują wybitki dlatego trzeba ich lapać ile wejdzie, aż sie przyzwyczaja to tego i zaczną sie schylać a wtedy trzeba grac wybitka, a następnie zgadywanka co będziesz robił. Najsilniejszy juggle jest po wybitce z postawy na CH gdzie po jednym P wchodzi całe spider combo d/b, b +K , P+K, K ale w porównaniu z innymi stylami to nie zdarza sie często.

Czekam na Open Bete i możliwe zmiany na lepsze :)
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Nthea
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15-09-2007, 00:38

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Nthea »

Co do wczesniejszego postu TC ma reversale, ktore sa kosmicznie mocne i czesto wsadzenie takowego to banal, wystarczy pocwiczyc.
JD kiedy dostaje d/b P+K i pozniej mozna wybierac staje sie bardzo mocny, fakt ze ma malo ciosow, ale jakos mozna dac sobie rade, rzuty sa dosc mocne chociaz nie ktore ciezko wsadzic w grze online, najtrudniej te bez doskokow, po pierwszym dniu gry JD, kiedy to moj bilans wynosil na 24 walki 1 zwyciestwo, przyszedl czas na kilkanascie minut spedzonych w sali treningowej ze starym czlowiekiem, efekt to prawie 70% wygranych walk. Kazda postac ma swoje + i -, spotkalem tylko jednego MT, ktory wsadzil mi 4 perfekty pod rzad, do teraz nie wiem jak on to zrobil. TK i TC to dosc zrownowazone klasy, BJ czasami ciezko pokonac bo ma duzo midow i lowo i to takich, ktore potrafia dac w kosc.
JD przy okazji ma chyba najszybszy cios jakim jest P,P.
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: danielmarley »

Nthea pisze:Co do wczesniejszego postu TC ma reversale, ktore sa kosmicznie mocne i czesto wsadzenie takowego to banal, wystarczy pocwiczyc.
Tak reversale są moce ale nie wiem czy to jest kwestia poćwiczenia jeśli gra się z szybkim TK i dochodzą jeszcze opóźnienia ba przecież pingu 0 to nikt nie ma, no i nie wszyscy są leszczami co atakują tylko bezmyślnymi combami. Dlatego zastosowanie ich w walce online z bardzo dobrym przeciwnikiem jest czasami wręcz nie wykonalne ... a za wcześnie czy za późno wykonany rev. kończy się muką w ryj.
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Nthea
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15-09-2007, 00:38

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Nthea »

Wiec moze mi one wychodza tak latwo? Wiem, ze udalo mi sie wygrac kilka walk niemal samymi reversami, wydaje mi sie, ze bardzo latwo je robic, stad moja opinia, np. duzo latwiej niz w tekkenie3 online Anna.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

Nie no co do tego balansu nie jest przecież tak źle. Każdy styl ma swoje minusy i plusy, po prostu jednym stylem gra się trudno na inny, następnym na jeszcze inny itd. Ogólnie na początku też BJ i JD wydawały mi się przegięte (bo w sumie są) ale jest na to sposób i jeśli ktoś wie jak grać na poszczególne style to idzie wyrobić :P
Poza tym nie zapominajmy, że to dopiero beta i pewnie jeszcze sporo się zmieni ;)

PS. Co do lagów i opóźnień to przecież jeśli się gra ze "swoimi" to nie przeszkadza to raczej w walce (przynajmniej mi).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: danielmarley »

ok I got Overreacted... no hard filings ...
np. duzo latwiej niz w tekkenie3 online Anna.

a mi tam w tekkenie sie łatwo contruje ...
Dumian pisze:PS. Co do lagów i opóźnień to przecież jeśli się gra ze "swoimi" to nie przeszkadza to raczej w walce (przynajmniej mi).
no mi troche przeszkadza szczegulnie opóźnienia nie duże ale wystarczające by nie trafić juggla i przegrać walkę ...

Fanem VF nigdy nie byłem i może dlatego ta gra dla mnie jest za wszystkimi pozycjami namco i te nooby, spammer i laggery ah jak ja kocham walki online :P
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Action »

Ja tylko dodam, ze aktualizacja wreszcie dziala ;)
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Arris »

Heja banana :-) sluchajcie mam problem co do tej gry a za bardzo angielskiego nie znam :-( a wiec co do problemu zarejestrowalem sie i wlasnie czekalem 30 min. (tak jak Action napisal w tutorialu) patrze na maila i nicnapisalo ze nic niema z nowych wiadomosci co mam zrobic bo wiecie bardzo extra ta gra i mam jeszcze jedno pytanie jaki styl walki jest NAJLEPSZY? prosze o szybka pomoc
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Action »

Zaloz gmaila, z doswiadczenia wiem, ze tam dojdzie najszybciej. :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”